Home Závody a výsledky

FIS Karlov - Karlov pod Pradědem

Disciplína Slalom Codex 6151
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu FIS
Datum 15.01.2017 Technický delegát Michal Šoltýs (SVK) 780
Vypočtená penalizace 44.77 Aplikovaná penalizace 47.77
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 15 155741 KOTRLOVÁ Kateřina 1994 CZE Z 42.78 43.82 1:26.60 47.77 100
2. 11 65114 KEMPENAERS Elle 1998 BEL 43.24 44.88 1:28.12 60.41
3. 2 435422 WLODARCZYK Julia 2000 POL 42.96 45.20 1:28.16 60.74
4. 13 705456 HROMCOVÁ Petra 1998 SVK 43.74 44.92 1:28.66 64.90
5. 24 155809 ZAHÁLKOVÁ Tereza 1996 CZE B 44.67 44.33 1:29.00 67.72 80
6. 5 155870 KAŠPAROVÁ Klára 1998 CZE B 44.57 44.44 1:29.01 67.81 60
7. 3 155835 ZEMKOVÁ Zuzana 1997 CZE T 44.30 45.66 1:29.96 75.71 50
8. 7 155869 CHROUSTOVÁ Šárka 1998 CZE B 44.59 45.55 1:30.14 77.20 45
9. 16 705468 STAROŇOVÁ Laura 2000 SVK 45.38 45.14 1:30.52 80.36
10. 20 435412 WROBEL Oliwia 1999 POL 45.54 45.47 1:31.01 84.44
11. 9 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 45.23 45.99 1:31.22 86.18 40
12. 14 155845 PILNÁ Karolína 1997 CZE H 45.16 46.18 1:31.34 87.18 36
13. 26 705472 ŠAFÁRIKOVÁ Andrea 2000 SVK 45.49 46.03 1:31.52 88.68
14. 18 155883 KŘÍŽOVÁ Iva 1999 CZE Z 45.86 45.81 1:31.67 89.92 32
15. 22 155868 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L 46.50 45.42 1:31.92 92.00 29
16. 38 155909 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE H 46.38 45.89 1:32.27 94.91 26
17. 23 155919 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T 46.82 45.68 1:32.50 96.82 24
18. 19 155890 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H 46.05 46.64 1:32.69 98.40 22
19. 37 155913 VOLKOVÁ Anna 2000 CZE L 46.95 45.87 1:32.82 99.48 20
20. 17 155854 TURPIŠOVÁ Lucie 1998 CZE Z 46.65 46.83 1:33.48 104.97 18
21. 25 435413 PLUTA Aleksandra 1999 POL 47.25 46.87 1:34.12 110.29
22. 36 155912 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L 47.78 47.07 1:34.85 116.36 16
23. 32 155705 HOUSEROVÁ Petra 1993 CZE T 47.79 48.18 1:35.97 125.67 15
24. 30 155884 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K 48.43 48.68 1:37.11 135.15 14
25. 34 435410 KLIMEK Weronika 1999 POL 48.65 48.92 1:37.57 138.98
26. 46 155925 MIŠKOVSKÁ Adéla 2000 CZE H 49.12 49.28 1:38.40 145.88 13
27. 31 155851 ENTOVÁ Klára 1998 CZE E 48.57 49.89 1:38.46 146.38 12
28. 40 155901 TOMEČKOVÁ Ludmila 1999 CZE M 51.24 51.29 1:42.53 180.21 11
29. 49 155921 HANKOVÁ Kateřina 2000 CZE H 51.83 51.82 1:43.65 189.53 10
30. 43 155888 MARTÍNKOVÁ Daniela 1999 CZE E 51.45 54.21 1:45.66 206.24 9
31. 42 155830 ŠLECHTOVÁ Klára 1997 CZE A 52.96 53.70 1:46.66 214.55 8
32. 41 155907 MURLOVÁ Michaela 1999 CZE Z 53.96 54.55 1:48.51 229.93 7
33. 47 235276 VLAMOPOULOU Eleonora-maria 1995 GRE 54.65 59.64 1:54.29 277.99
34. 45 155642 ŠVANCAROVÁ Nikola 1991 CZE B 59.06 59.97 1:59.03 317.40 6
Nedokočily 1. kolo    
  1 198079 BOLJESIC Victoria 2000 FRA      
  12 435401 CZAPSKA Zuzanna 1998 POL      
  50 155910 GILAROVÁ Radka 2000 CZE B      
  29 435407 POHL Oliwia 1999 POL      
  39 525109 TUNCA Tayra 2000 TUR      
  44 155841 VÁCHALOVÁ Viktorie 1997 CZE M      
Nedokočily 2. kolo    
  35 155903 BLÁHOVÁ Anna 1999 CZE H      
  6 155880 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 CZE H      
  10 155605 KLOUČKOVÁ Karolína 1990 CZE E      
  21 155855 KOLOVRATNÍKOVÁ Diana 1998 CZE T      
  48 155911 KOŘÍSTKOVÁ Karolína 1999 CZE Z      
  4 155848 NOVÁ Tereza 1998 CZE P      
  27 155891 NOVÁKOVÁ Barbora 1999 CZE Z      
  8 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L      
  28 155899 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H      
  33 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler