Home Závody a výsledky

FIS Albrechtice - Albrechtice v Jiz.horách

Disciplína Obří slalom Codex 6152
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu FIS
Datum 19.01.2017 Technický delegát
Vypočtená penalizace 49.01 Aplikovaná penalizace 52.01
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 6 155605 KLOUČKOVÁ Karolína 1990 CZE E 55.69 58.66 1:54.35 52.01 100
2. 4 155899 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H 55.55 59.37 1:54.92 56.90 80
3. 2 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 56.11 58.87 1:54.98 57.41 60
4. 3 56413 AIGNER Elisabeth 1998 AUT 56.52 58.92 1:55.44 61.35
5. 18 705456 HROMCOVÁ Petra 1998 SVK 57.35 58.18 1:55.53 62.12
6. 16 435418 LUCZAK Maria 2000 POL 56.77 58.82 1:55.59 62.64
7. 8 155880 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 CZE H 55.85 1:00.12 1:55.97 65.89 50
8. 7 155848 NOVÁ Tereza 1998 CZE P 56.67 59.81 1:56.48 70.26 45
9. 11 155835 ZEMKOVÁ Zuzana 1997 CZE T 57.80 59.22 1:57.02 74.89 40
10. 9 435401 CZAPSKA Zuzanna 1998 POL 57.29 59.78 1:57.07 75.32
11. 21 155903 BLÁHOVÁ Anna 1999 CZE H 57.53 59.76 1:57.29 77.21 36
12. 24 155909 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE H 57.41 1:00.17 1:57.58 79.69 32
13. 10 155883 KŘÍŽOVÁ Iva 1999 CZE Z 57.85 59.81 1:57.66 80.38 29
14. 25 155890 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H 57.90 59.77 1:57.67 80.46 26
15. 13 155845 PILNÁ Karolína 1997 CZE H 57.10 1:00.91 1:58.01 83.38 24
16. 20 705472 ŠAFÁRIKOVÁ Andrea 2000 SVK 57.88 1:00.35 1:58.23 85.26
17. 35 435422 WLODARCZYK Julia 2000 POL 58.47 1:00.01 1:58.48 87.40
18. 17 435414 KALUZA Martyna 1999 POL 58.72 1:00.00 1:58.72 89.46
19. 30 155910 GILAROVÁ Radka 2000 CZE B 57.74 1:01.13 1:58.87 90.75 22
20. 22 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 58.27 1:01.17 1:59.44 95.63 20
21. 14 45404 FARRELL Zanna 1999 AUS 57.88 1:01.60 1:59.48 95.98
22. 15 155884 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K 58.77 1:00.91 1:59.68 97.69 18
23. 40 155913 VOLKOVÁ Anna 2000 CZE L 58.60 1:01.55 2:00.15 101.72 16
24. 38 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 59.24 1:01.46 2:00.70 106.43 15
25. 36 56505 HOFER Alexandra 2000 AUT 58.77 1:02.07 2:00.84 107.63
26. 33 155923 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 58.86 1:02.05 2:00.91 108.23 14
27. 34 155792 HORÁKOVÁ Kateřina 1996 CZE H 59.04 1:01.92 2:00.96 108.66 13
28. 12 155798 ANTOŠOVÁ Klára 1996 CZE H 58.92 1:02.21 2:01.13 110.12 12
29. 37 155912 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L 59.09 1:02.46 2:01.55 113.72 11
30. 23 705435 HREHOROVÁ Evelyn 1996 SVK 59.80 1:02.75 2:02.55 122.29
31. 28 45394 MELIS Natalie 1998 AUS 59.01 1:03.64 2:02.65 123.14
32. 27 56511 PILZ Lisa 2000 AUT 1:00.88 1:03.20 2:04.08 135.40
32. 1 486089 KARACHUN Aleksandra 2000 RUS 1:02.56 1:01.52 2:04.08 135.40
34. 48 155921 HANKOVÁ Kateřina 2000 CZE H 1:00.98 1:03.58 2:04.56 139.51 10
35. 29 435407 POHL Oliwia 1999 POL 1:00.50 1:04.74 2:05.24 145.34
36. 47 155876 MAKOVCOVÁ Adéla 1998 CZE A 1:01.15 1:05.21 2:06.36 154.94 9
37. 42 155907 MURLOVÁ Michaela 1999 CZE Z 1:02.24 1:05.15 2:07.39 163.77 8
38. 44 555053 SAKOVICA Agnese 2000 LAT 1:03.05 1:05.41 2:08.46 172.94
39. 45 155927 MARKOVÁ Ivana 2000 CZE L 1:02.73 1:06.23 2:08.96 177.22 7
40. 46 155914 VOBORNÍKOVÁ Viktorie 2000 CZE L 1:03.40 1:06.70 2:10.10 186.99 6
41. 41 525105 TAMER Lara Pelin 1999 TUR 1:05.11 1:06.33 2:11.44 198.47
Nedokočily 1. kolo    
  43 155900 ZELENKOVÁ Simona 1999 CZE L      
Nedokočily 2. kolo    
  31 65114 KEMPENAERS Elle 1998 BEL      
  32 435410 KLIMEK Weronika 1999 POL      
  39 155919 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T      
  26 225712 KRAHELSKI Alicja 2000 GBR      
  5 155866 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L      
  19 435420 ZDORT Zofia 2000 POL      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler