Home Závody a výsledky

FIS Albrechtice - Albrechtice v Jiz.horách

Disciplína Slalom Codex 6155
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu FIS
Datum 22.01.2017 Technický delegát
Vypočtená penalizace 26.12 Aplikovaná penalizace 29.12
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 7 665009 SHKANOVA Maria 1989 BLR 50.68 49.71 1:40.39 29.12
2. 2 155741 KOTRLOVÁ Kateřina 1994 CZE Z 52.12 50.86 1:42.98 47.70 100
3. 6 705456 HROMCOVÁ Petra 1998 SVK 52.42 52.03 1:44.45 58.24
4. 8 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 52.78 51.80 1:44.58 59.17 80
5. 5 155848 NOVÁ Tereza 1998 CZE P 52.95 51.84 1:44.79 60.68 60
6. 15 155880 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 CZE H 52.98 52.30 1:45.28 64.19 50
7. 3 435401 CZAPSKA Zuzanna 1998 POL 53.85 51.73 1:45.58 66.34
8. 9 65114 KEMPENAERS Elle 1998 BEL 52.95 52.68 1:45.63 66.70
9. 14 155870 KAŠPAROVÁ Klára 1998 CZE B 53.69 52.01 1:45.70 67.20 45
10. 13 435422 WLODARCZYK Julia 2000 POL 54.06 52.60 1:46.66 74.09
11. 23 155883 KŘÍŽOVÁ Iva 1999 CZE Z 54.36 52.69 1:47.05 76.89 40
12. 4 155835 ZEMKOVÁ Zuzana 1997 CZE T 53.95 53.26 1:47.21 78.03 36
13. 21 56413 AIGNER Elisabeth 1998 AUT 54.65 53.23 1:47.88 82.84
14. 20 155845 PILNÁ Karolína 1997 CZE H 55.06 52.86 1:47.92 83.13 32
15. 11 435418 LUCZAK Maria 2000 POL 55.04 53.45 1:48.49 87.21
16. 24 486089 KARACHUN Aleksandra 2000 RUS 55.84 53.31 1:49.15 91.95
17. 29 155868 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L 56.69 53.61 1:50.30 100.19 29
18. 31 155923 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 56.54 54.44 1:50.98 105.07 26
19. 34 155891 NOVÁKOVÁ Barbora 1999 CZE Z 57.66 54.03 1:51.69 110.16 24
20. 43 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 57.82 54.93 1:52.75 117.77 22
21. 33 155919 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T 57.51 55.57 1:53.08 120.13 20
22. 35 155909 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE H 58.12 55.86 1:53.98 126.59 18
23. 30 435414 KALUZA Martyna 1999 POL 58.59 55.40 1:53.99 126.66
24. 47 155912 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L 57.87 56.50 1:54.37 129.38 16
25. 32 155724 SUCHOPÁROVÁ Alžběta 1993 CZE A 58.67 56.91 1:55.58 138.06 15
26. 36 435413 PLUTA Aleksandra 1999 POL 59.25 57.68 1:56.93 147.75
27. 42 56511 PILZ Lisa 2000 AUT 59.45 57.86 1:57.31 150.47
28. 51 56505 HOFER Alexandra 2000 AUT 1:00.31 57.07 1:57.38 150.97
29. 41 155884 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K 1:00.34 58.25 1:58.59 159.65 14
30. 58 155915 HRADILOVÁ Johana 2000 CZE H 1:00.30 59.48 1:59.78 168.19 13
31. 50 555053 SAKOVICA Agnese 2000 LAT 1:02.19 59.55 2:01.74 182.24
32. 55 155921 HANKOVÁ Kateřina 2000 CZE H 1:02.66 1:00.06 2:02.72 189.27 12
33. 54 155737 STEHLÍKOVÁ Karolína 1994 CZE S 1:03.10 1:00.10 2:03.20 192.71 11
34. 65 155927 MARKOVÁ Ivana 2000 CZE L 1:02.92 1:02.34 2:05.26 207.49 10
35. 56 155907 MURLOVÁ Michaela 1999 CZE Z 1:03.47 1:02.61 2:06.08 213.37 9
36. 61 155889 LEMFELDOVÁ Klára 1999 CZE U 1:06.57 1:03.14 2:09.71 239.40 8
37. 59 155900 ZELENKOVÁ Simona 1999 CZE L 1:06.44 1:05.19 2:11.63 253.17 7
38. 63 155939 NEŘOLDOVÁ Markéta 1999 CZE A 1:08.54 1:05.06 2:13.60 267.30 6
39. 60 155642 ŠVANCAROVÁ Nikola 1991 CZE B 1:12.47 1:10.93 2:23.40 337.59 5
40. 67 155876 MAKOVCOVÁ Adéla 1998 CZE A 1:30.00 1:03.65 2:33.65 411.10 4
Nedokočily 1. kolo    
  44 155798 ANTOŠOVÁ Klára 1996 CZE H      
  46 435410 KLIMEK Weronika 1999 POL      
  62 155916 KRULIŠOVÁ Bára 2000 CZE H      
  25 155890 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H      
  52 45394 MELIS Natalie 1998 AUS      
  49 155796 NOVAKOVSKÁ Ivana 1996 CZE U      
  57 155816 PAČESOVÁ Barbora 1996 CZE A      
  26 705472 ŠAFÁRIKOVÁ Andrea 2000 SVK      
Nedokočily 2. kolo    
  48 155903 BLÁHOVÁ Anna 1999 CZE H      
  12 45404 FARRELL Zanna 1999 AUS      
  45 155910 GILAROVÁ Radka 2000 CZE B      
  39 705435 HREHOROVÁ Evelyn 1996 SVK      
  66 155940 HUDEČKOVÁ Kristína 1997 CZE A      
  10 155863 KOTRLOVÁ Petra 1998 CZE Z      
  18 225712 KRAHELSKI Alicja 2000 GBR      
  22 435387 MISNIAKIEWICZ Hanna 1996 POL      
  40 435407 POHL Oliwia 1999 POL      
  16 155866 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L      
  53 525105 TAMER Lara Pelin 1999 TUR      
  37 155913 VOLKOVÁ Anna 2000 CZE L      
  27 435412 WROBEL Oliwia 1999 POL      
  17 155809 ZAHÁLKOVÁ Tereza 1996 CZE B      
  28 435420 ZDORT Zofia 2000 POL      
  19 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B      
Nestartovaly v 1. kole    
  64 155914 VOBORNÍKOVÁ Viktorie 2000 CZE L      
Nestartovaly v 2. kole    
  1 155605 KLOUČKOVÁ Karolína 1990 CZE E      
  38 155899 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler