Home Závody a výsledky

FIS-CIT Mísečky - Šp.Mlýn-Mísečky

Disciplína Slalom Codex 6171
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu CIT
Datum 26.02.2017 Technický delegát
Vypočtená penalizace 43.81 Aplikovaná penalizace 46.81
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 8 155870 KAŠPAROVÁ Klára 1998 CZE B 41.28 39.57 1:20.85 46.81
2. 10 155790 ČAMKOVÁ Veronika 1996 CZE J 41.51 39.70 1:21.21 50.02
3. 14 155848 NOVÁ Tereza 1998 CZE P 41.52 39.75 1:21.27 50.55
4. 13 65114 KEMPENAERS Elle 1998 BEL 41.50 39.78 1:21.28 50.64
5. 9 155835 ZEMKOVÁ Zuzana 1997 CZE T 42.06 40.45 1:22.51 61.59
6. 11 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 42.17 41.04 1:23.21 67.83
7. 3 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 42.90 40.52 1:23.42 69.70
8. 1 56413 AIGNER Elisabeth 1998 AUT 42.58 40.85 1:23.43 69.79
9. 7 155883 KŘÍŽOVÁ Iva 1999 CZE Z 43.17 40.53 1:23.70 72.19
10. 17 155868 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L 42.54 41.43 1:23.97 74.59
11. 5 55961 MOIK Elisabeth 1989 AUT 42.95 41.36 1:24.31 77.62
12. 12 155869 CHROUSTOVÁ Šárka 1998 CZE B 43.09 41.52 1:24.61 80.29
13. 22 155891 NOVÁKOVÁ Barbora 1999 CZE Z 43.22 41.58 1:24.80 81.99
14. 15 155845 PILNÁ Karolína 1997 CZE H 43.39 41.81 1:25.20 85.55
15. 25 155899 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H 43.78 41.48 1:25.26 86.08
16. 28 155851 ENTOVÁ Klára 1998 CZE E 43.43 41.88 1:25.31 86.53
17. 18 155923 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 43.51 41.95 1:25.46 87.86
18. 26 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 44.15 41.71 1:25.86 91.43
19. 4 705468 STAROŇOVÁ Laura 2000 SVK 44.19 41.73 1:25.92 91.96
20. 23 155910 GILAROVÁ Radka 2000 CZE B 44.24 41.89 1:26.13 93.83
21. 27 155912 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L 44.05 42.24 1:26.29 95.26
22. 16 155890 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H 44.40 42.21 1:26.61 98.10
23. 34 155904 VODRÁŽKOVÁ Eliška 1999 CZE A 45.03 42.17 1:27.20 103.36
24. 33 155903 BLÁHOVÁ Anna 1999 CZE H 44.24 43.05 1:27.29 104.16
25. 21 155913 VOLKOVÁ Anna 2000 CZE L 44.89 42.45 1:27.34 104.61
26. 36 155925 MIŠKOVSKÁ Adéla 2000 CZE H 44.73 42.62 1:27.35 104.69
27. 30 235190 PAPAIOANNOU Natalia 1992 GRE 45.16 43.44 1:28.60 115.83
28. 31 235320 MANTSIOU Anastasia 1998 GRE 45.07 44.14 1:29.21 121.26
29. 20 155724 SUCHOPÁROVÁ Alžběta 1993 CZE A 45.64 43.75 1:29.39 122.86
30. 37 155915 HRADILOVÁ Johana 2000 CZE H 46.39 44.47 1:30.86 135.95
31. 41 155794 SUCHOPÁROVÁ Eliška 1996 CZE A 47.46 44.82 1:32.28 148.60
32. 49 155920 ŠTĚPKOVÁ Adéla 2000 CZE S 47.97 44.79 1:32.76 152.87
33. 52 155931 FIALOVÁ Adéla 2000 CZE A 48.32 44.52 1:32.84 153.59
34. 51 155916 KRULIŠOVÁ Bára 2000 CZE H 47.82 46.29 1:34.11 164.90
35. 39 155927 MARKOVÁ Ivana 2000 CZE L 47.93 46.23 1:34.16 165.34
36. 40 155921 HANKOVÁ Kateřina 2000 CZE H 48.60 45.93 1:34.53 168.64
37. 45 155830 ŠLECHTOVÁ Klára 1997 CZE A 48.42 46.16 1:34.58 169.08
38. 54 155677 BÍLKOVÁ Zuzana 1992 CZE A 48.83 46.51 1:35.34 175.85
39. 46 155795 MACHOVÁ Pavlína 1996 CZE U 49.48 46.67 1:36.15 183.06
40. 53 155928 DOKSANSKÁ Anna 2000 CZE H 49.61 47.23 1:36.84 189.21
41. 47 155940 HUDEČKOVÁ Kristína 1997 CZE A 49.79 47.75 1:37.54 195.44
42. 43 155888 MARTÍNKOVÁ Daniela 1999 CZE E 50.66 47.17 1:37.83 198.02
43. 42 155893 KENCLOVÁ Aneta 1999 CZE A 49.75 48.48 1:38.23 201.59
44. 44 155816 PAČESOVÁ Barbora 1996 CZE A 50.22 48.50 1:38.72 205.95
45. 50 155938 KRÁLOVÁ Adéla 2000 CZE E 55.49 51.46 1:46.95 279.24
Nedokočily 1. kolo  
  19 56166 LAIR Sabrina 1993 AUT    
  48 155930 RAŠKOVÁ Adéla 2000 CZE A    
  6 155866 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L    
Nedokočily 2. kolo  
  32 56511 PILZ Lisa 2000 AUT    
  2 235292 SAMARINOU Maria 1996 GRE    
  38 155737 STEHLÍKOVÁ Karolína 1994 CZE S    
  24 155909 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE H    
Nestartovaly v 1. kole  
  29 155798 ANTOŠOVÁ Klára 1996 CZE H    
  35 155792 HORÁKOVÁ Kateřina 1996 CZE H    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler