Home Závody a výsledky

FIS Kouty - Kouty

Disciplína Slalom Codex 6172
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu FIS
Datum 29.03.2017 Technický delegát Stocker Michael (AUT) 1068
Vypočtená penalizace 29.20 Aplikovaná penalizace 32.20
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 1 56374 EISENBEITL Lisa 1997 AUT 48.10 52.56 1:40.66 32.20
2. 14 155741 KOTRLOVÁ Kateřina 1994 CZE Z 49.23 53.13 1:42.36 44.36 100
3. 4 155790 ČAMKOVÁ Veronika 1996 CZE J 48.97 53.56 1:42.53 45.58 80
4. 3 56368 LIST Sarah 1997 AUT 48.80 53.82 1:42.62 46.22
5. 6 155870 KAŠPAROVÁ Klára 1998 CZE B 49.48 53.16 1:42.64 46.36 60
6. 13 155880 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 CZE H 49.93 53.95 1:43.88 55.23 50
7. 10 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 50.20 54.27 1:44.47 59.45 45
8. 12 155866 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L 50.87 54.17 1:45.04 63.53 40
9. 15 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 50.50 54.82 1:45.32 65.53 36
10. 11 155835 ZEMKOVÁ Zuzana 1997 CZE T 50.92 55.39 1:46.31 72.61 32
11. 7 155883 KŘÍŽOVÁ Iva 1999 CZE Z 51.01 55.45 1:46.46 73.69 29
12. 16 435422 WLODARCZYK Julia 2000 POL 51.17 55.65 1:46.82 76.26
13. 20 155913 VOLKOVÁ Anna 2000 CZE L 51.52 55.43 1:46.95 77.19 26
14. 8 435418 LUCZAK Maria 2000 POL 52.12 55.42 1:47.54 81.41
15. 27 705471 JAKUBČOVÁ Zuzana 2000 SVK 52.71 55.09 1:47.80 83.27
16. 22 155899 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H 52.36 55.97 1:48.33 87.06 24
17. 25 56494 LASINGER Anna-Sophie 2000 AUT 52.61 56.13 1:48.74 89.99
18. 26 56511 PILZ Lisa 2000 AUT 53.63 55.22 1:48.85 90.78
19. 23 155912 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L 52.72 56.30 1:49.02 92.00 22
20. 18 56455 PUTZ Selina 1999 AUT 52.32 56.76 1:49.08 92.43
21. 29 155919 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T 53.47 56.12 1:49.59 96.07 20
22. 28 155724 SUCHOPÁROVÁ Alžběta 1993 CZE A 53.53 56.35 1:49.88 98.15 18
23. 36 155884 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K 53.88 56.78 1:50.66 103.73 16
24. 32 155925 MIŠKOVSKÁ Adéla 2000 CZE H 55.25 57.24 1:52.49 116.82 15
25. 35 435407 POHL Oliwia 1999 POL 55.59 57.46 1:53.05 120.82
26. 24 435413 PLUTA Aleksandra 1999 POL 55.18 58.08 1:53.26 122.33
27. 30 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 55.49 58.05 1:53.54 124.33 14
28. 37 155705 HOUSEROVÁ Petra 1993 CZE T 55.79 58.12 1:53.91 126.97 13
29. 34 705435 HREHOROVÁ Evelyn 1996 SVK 56.26 1:01.26 1:57.52 152.80
30. 43 155830 ŠLECHTOVÁ Klára 1997 CZE A 58.84 1:01.19 2:00.03 170.75 12
31. 40 155916 KRULIŠOVÁ Bára 2000 CZE H 58.18 1:02.70 2:00.88 176.83 11
32. 41 155921 HANKOVÁ Kateřina 2000 CZE H 58.55 1:03.62 2:02.17 186.06 10
33. 42 155901 TOMEČKOVÁ Ludmila 1999 CZE M 1:00.51 1:02.57 2:03.08 192.57 9
Nedokočily 1. kolo    
  31 155910 GILAROVÁ Radka 2000 CZE B      
  38 56505 HOFER Alexandra 2000 AUT      
  39 155915 HRADILOVÁ Johana 2000 CZE H      
  33 435410 KLIMEK Weronika 1999 POL      
  9 155863 KOTRLOVÁ Petra 1998 CZE Z      
  2 155848 NOVÁ Tereza 1998 CZE P      
  5 435371 WASEK Katarzyna 1996 POL      
  44 155900 ZELENKOVÁ Simona 1999 CZE L      
Nedokočily 2. kolo    
  21 155923 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H      
  19 155868 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L      
  45 435428 SADKOWSKA Paulina 2000 POL      
Nestartovaly v 2. kole    
  17 155869 CHROUSTOVÁ Šárka 1998 CZE B      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler