Home Závody a výsledky

FIS Pec - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 6166
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu FIS
Datum 28.01.2017 Technický delegát
Vypočtená penalizace 49.49 Aplikovaná penalizace 52.49
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 10 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 1:07.04 1:06.90 2:13.94 52.49 100
2. 36 155741 KOTRLOVÁ Kateřina 1994 CZE Z 1:07.58 1:06.87 2:14.45 56.22 80
3. 2 695108 KNYSH Olha 1995 UKR 1:07.62 1:07.48 2:15.10 60.98
4. 5 155880 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 CZE H 1:07.71 1:07.81 2:15.52 64.05 60
5. 8 155835 ZEMKOVÁ Zuzana 1997 CZE T 1:08.19 1:07.98 2:16.17 68.81 50
6. 15 155899 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H 1:08.62 1:07.70 2:16.32 69.90 45
7. 6 705456 HROMCOVÁ Petra 1998 SVK 1:09.26 1:07.52 2:16.78 73.27
8. 7 155883 KŘÍŽOVÁ Iva 1999 CZE Z 1:09.35 1:07.78 2:17.13 75.83 40
9. 11 155848 NOVÁ Tereza 1998 CZE P 1:08.92 1:08.57 2:17.49 78.46 36
10. 29 435422 WLODARCZYK Julia 2000 POL 1:08.68 1:08.86 2:17.54 78.83
11. 12 155845 PILNÁ Karolína 1997 CZE H 1:10.27 1:08.13 2:18.40 85.12 32
12. 3 155809 ZAHÁLKOVÁ Tereza 1996 CZE B 1:10.00 1:08.94 2:18.94 89.07 29
13. 27 155923 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 1:10.26 1:09.17 2:19.43 92.66 26
14. 4 435414 KALUZA Martyna 1999 POL 1:11.70 1:08.16 2:19.86 95.80
15. 21 155891 NOVÁKOVÁ Barbora 1999 CZE Z 1:10.62 1:09.27 2:19.89 96.02 24
16. 31 695130 SHEPILENKO Anastasiya 2000 UKR 1:10.71 1:09.24 2:19.95 96.46
17. 28 155792 HORÁKOVÁ Kateřina 1996 CZE H 1:10.95 1:10.40 2:21.35 106.71 22
18. 1 155798 ANTOŠOVÁ Klára 1996 CZE H 1:12.52 1:09.10 2:21.62 108.68 20
19. 43 155925 MIŠKOVSKÁ Adéla 2000 CZE H 1:11.69 1:09.94 2:21.63 108.76 18
20. 19 155854 TURPIŠOVÁ Lucie 1998 CZE Z 1:11.32 1:10.34 2:21.66 108.97 16
21. 25 155868 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L 1:11.76 1:10.09 2:21.85 110.37 15
22. 23 705435 HREHOROVÁ Evelyn 1996 SVK 1:12.11 1:09.83 2:21.94 111.02
23. 13 155884 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K 1:12.27 1:10.89 2:23.16 119.95 14
24. 37 155915 HRADILOVÁ Johana 2000 CZE H 1:13.61 1:11.33 2:24.94 132.97 13
25. 17 155696 ZELENKOVÁ Veronika 1993 CZE L 1:14.40 1:12.53 2:26.93 147.53 12
26. 46 155921 HANKOVÁ Kateřina 2000 CZE H 1:15.22 1:14.08 2:29.30 164.87 11
27. 40 155930 RAŠKOVÁ Adéla 2000 CZE A 1:16.27 1:14.62 2:30.89 176.51 10
28. 44 155888 MARTÍNKOVÁ Daniela 1999 CZE E 1:16.25 1:15.75 2:32.00 184.63 9
29. 48 155916 KRULIŠOVÁ Bára 2000 CZE H 1:18.08 1:16.57 2:34.65 204.02 8
30. 41 155928 DOKSANSKÁ Anna 2000 CZE H 1:17.99 1:16.97 2:34.96 206.29 7
31. 38 155901 TOMEČKOVÁ Ludmila 1999 CZE M 1:18.56 1:17.04 2:35.60 210.97 6
32. 45 155938 KRÁLOVÁ Adéla 2000 CZE E 1:20.80 1:18.35 2:39.15 236.94 5
33. 39 155642 ŠVANCAROVÁ Nikola 1991 CZE B 1:26.36 1:26.63 2:52.99 338.21 4
Nedokočily 1. kolo    
  47 155931 FIALOVÁ Adéla 2000 CZE A      
  26 435410 KLIMEK Weronika 1999 POL      
  34 155919 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T      
  20 155796 NOVAKOVSKÁ Ivana 1996 CZE U      
  18 705472 ŠAFÁRIKOVÁ Andrea 2000 SVK      
  32 155912 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L      
  42 155920 ŠTĚPKOVÁ Adéla 2000 CZE S      
  30 155904 VODRÁŽKOVÁ Eliška 1999 CZE A      
  35 155913 VOLKOVÁ Anna 2000 CZE L      
  22 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B      
Nedokočily 2. kolo    
  14 506645 DJURESTAAL Li 1995 SWE      
  9 155866 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L      
  33 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H      
  24 155909 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE H      
  16 435420 ZDORT Zofia 2000 POL      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler