Home Závody a výsledky

FIS Pec - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 6167
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu FIS
Datum 29.01.2017 Technický delegát
Vypočtená penalizace 50.07 Aplikovaná penalizace 53.07
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 11 155880 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 CZE H 1:09.18 1:04.54 2:13.72 53.07 100
2. 9 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 1:09.70 1:05.15 2:14.85 61.35 80
3. 12 695108 KNYSH Olha 1995 UKR 1:09.23 1:05.77 2:15.00 62.45
4. 14 155848 NOVÁ Tereza 1998 CZE P 1:10.11 1:05.23 2:15.34 64.94 60
5. 6 506645 DJURESTAAL Li 1995 SWE 1:09.28 1:06.52 2:15.80 68.31
6. 4 155866 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L 1:11.46 1:04.95 2:16.41 72.78 50
7. 16 705456 HROMCOVÁ Petra 1998 SVK 1:10.89 1:05.57 2:16.46 73.15
8. 17 435420 ZDORT Zofia 2000 POL 1:10.58 1:06.09 2:16.67 74.69
9. 22 155891 NOVÁKOVÁ Barbora 1999 CZE Z 1:11.07 1:05.69 2:16.76 75.35 45
10. 13 435414 KALUZA Martyna 1999 POL 1:11.13 1:05.77 2:16.90 76.38
11. 7 155835 ZEMKOVÁ Zuzana 1997 CZE T 1:10.64 1:06.44 2:17.08 77.69 40
12. 8 155809 ZAHÁLKOVÁ Tereza 1996 CZE B 1:10.95 1:06.51 2:17.46 80.48 36
13. 25 155909 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE H 1:12.02 1:05.55 2:17.57 81.29 32
14. 5 155883 KŘÍŽOVÁ Iva 1999 CZE Z 1:11.44 1:06.47 2:17.91 83.78 29
15. 26 155890 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H 1:11.59 1:06.44 2:18.03 84.66 26
16. 23 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 1:11.73 1:06.73 2:18.46 87.81 24
17. 19 705472 ŠAFÁRIKOVÁ Andrea 2000 SVK 1:11.99 1:06.78 2:18.77 90.08
18. 33 695130 SHEPILENKO Anastasiya 2000 UKR 1:12.24 1:07.05 2:19.29 93.89
19. 29 155923 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 1:13.20 1:06.41 2:19.61 96.24 22
20. 1 155845 PILNÁ Karolína 1997 CZE H 1:13.44 1:06.35 2:19.79 97.56 20
21. 24 705435 HREHOROVÁ Evelyn 1996 SVK 1:13.10 1:07.05 2:20.15 100.19
22. 10 155798 ANTOŠOVÁ Klára 1996 CZE H 1:13.31 1:07.20 2:20.51 102.83 18
23. 15 155884 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K 1:13.26 1:07.28 2:20.54 103.05 16
24. 36 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 1:12.84 1:07.73 2:20.57 103.27 15
25. 38 155913 VOLKOVÁ Anna 2000 CZE L 1:14.26 1:06.88 2:21.14 107.45 14
26. 35 155912 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L 1:13.57 1:08.18 2:21.75 111.92 13
26. 20 155854 TURPIŠOVÁ Lucie 1998 CZE Z 1:14.04 1:07.71 2:21.75 111.92 13
28. 3 155724 SUCHOPÁROVÁ Alžběta 1993 CZE A 1:13.97 1:08.31 2:22.28 115.80 11
29. 30 155792 HORÁKOVÁ Kateřina 1996 CZE H 1:14.44 1:07.97 2:22.41 116.76 10
30. 37 155919 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T 1:15.03 1:08.92 2:23.95 128.04 9
31. 45 155925 MIŠKOVSKÁ Adéla 2000 CZE H 1:15.38 1:09.58 2:24.96 135.45 8
32. 40 155915 HRADILOVÁ Johana 2000 CZE H 1:15.65 1:09.52 2:25.17 136.98 7
33. 18 155696 ZELENKOVÁ Veronika 1993 CZE L 1:16.04 1:10.46 2:26.50 146.73 6
34. 47 155921 HANKOVÁ Kateřina 2000 CZE H 1:16.33 1:12.05 2:28.38 160.51 5
35. 50 155931 FIALOVÁ Adéla 2000 CZE A 1:18.27 1:10.65 2:28.92 164.47 4
36. 46 155920 ŠTĚPKOVÁ Adéla 2000 CZE S 1:18.23 1:11.97 2:30.20 173.85 3
37. 51 155930 RAŠKOVÁ Adéla 2000 CZE A 1:18.18 1:12.45 2:30.63 177.00 2
38. 49 155916 KRULIŠOVÁ Bára 2000 CZE H 1:20.21 1:14.26 2:34.47 205.14 1
39. 41 155901 TOMEČKOVÁ Ludmila 1999 CZE M 1:21.98 1:14.85 2:36.83 222.44
40. 44 155938 KRÁLOVÁ Adéla 2000 CZE E 1:22.41 1:15.77 2:38.18 232.33
41. 42 155816 PAČESOVÁ Barbora 1996 CZE A 1:24.48 1:17.05 2:41.53 256.88
42. 43 155642 ŠVANCAROVÁ Nikola 1991 CZE B 1:29.62 1:25.20 2:54.82 354.28
Nedokočily 1. kolo    
  34 155677 BÍLKOVÁ Zuzana 1992 CZE A      
  48 155888 MARTÍNKOVÁ Daniela 1999 CZE E      
  31 435422 WLODARCZYK Julia 2000 POL      
Nedokočily 2. kolo    
  28 435410 KLIMEK Weronika 1999 POL      
  52 155939 NEŘOLDOVÁ Markéta 1999 CZE A      
  27 155868 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L      
Nestartovaly v 1. kole    
  21 155903 BLÁHOVÁ Anna 1999 CZE H      
  2 155899 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H      
  32 155904 VODRÁŽKOVÁ Eliška 1999 CZE A      
Nestartovaly v 2. kole    
  39 155741 KOTRLOVÁ Kateřina 1994 CZE Z      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler