Home Závody a výsledky

FIS-UNI, MČRJ Bílá - Bílá v Beskydech

Disciplína Slalom Codex 6169
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu UNI
Datum 19.02.2017 Technický delegát
Vypočtená penalizace 34.06 Aplikovaná penalizace 37.06
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 3 155741 KOTRLOVÁ Kateřina 1994 CZE Z 53.47 57.34 1:50.81 37.06
2. 7 155790 ČAMKOVÁ Veronika 1996 CZE J 53.72 58.72 1:52.44 47.65
3. 13 155848 NOVÁ Tereza 1998 CZE P 55.48 58.04 1:53.52 54.67
4. 4 155698 RUDOLFOVÁ Veronika 1993 CZE H 54.51 59.13 1:53.64 55.45
5. 15 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 55.73 58.70 1:54.43 60.58
6. 10 155883 KŘÍŽOVÁ Iva 1999 CZE Z 55.97 58.73 1:54.70 62.34
7. 5 155869 CHROUSTOVÁ Šárka 1998 CZE B 55.50 59.26 1:54.76 62.73
8. 11 155870 KAŠPAROVÁ Klára 1998 CZE B 57.42 57.89 1:55.31 66.30
9. 14 155835 ZEMKOVÁ Zuzana 1997 CZE T 55.62 59.72 1:55.34 66.49
10. 8 155809 ZAHÁLKOVÁ Tereza 1996 CZE B 55.99 59.58 1:55.57 67.99
11. 1 155845 PILNÁ Karolína 1997 CZE H 55.86 59.94 1:55.80 69.48
12. 22 155890 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H 56.00 1:00.02 1:56.02 70.91
13. 9 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 57.30 1:00.41 1:57.71 81.89
14. 20 197388 BONNEVIE Manon 1993 FRA 57.44 1:00.65 1:58.09 84.36
15. 12 155836 BERKOVCOVÁ Adéla 1997 CZE H 57.86 1:00.70 1:58.56 87.42
16. 24 155923 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 58.35 1:00.72 1:59.07 90.73
17. 27 155913 VOLKOVÁ Anna 2000 CZE L 58.16 1:01.23 1:59.39 92.81
18. 18 155837 RYDLOVÁ Lucie 1997 CZE H 58.54 1:00.94 1:59.48 93.39
19. 17 705402 TRAJČÍKOVÁ Eva 1993 SVK 57.93 1:01.64 1:59.57 93.98
20. 28 155919 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T 58.39 1:01.48 1:59.87 95.93
21. 30 155910 GILAROVÁ Radka 2000 CZE B 58.74 1:01.85 2:00.59 100.61
22. 31 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 59.36 1:01.48 2:00.84 102.23
23. 35 155851 ENTOVÁ Klára 1998 CZE E 1:01.20 1:02.23 2:03.43 119.06
24. 38 155904 VODRÁŽKOVÁ Eliška 1999 CZE A 1:00.92 1:02.80 2:03.72 120.94
25. 33 155912 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L 1:01.16 1:02.69 2:03.85 121.79
26. 39 155792 HORÁKOVÁ Kateřina 1996 CZE H 1:00.55 1:03.82 2:04.37 125.17
27. 34 155884 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K 1:01.84 1:02.62 2:04.46 125.75
28. 32 705435 HREHOROVÁ Evelyn 1996 SVK 1:01.43 1:04.12 2:05.55 132.83
29. 42 155925 MIŠKOVSKÁ Adéla 2000 CZE H 1:01.26 1:04.47 2:05.73 134.00
30. 44 155696 ZELENKOVÁ Veronika 1993 CZE L 1:03.03 1:05.68 2:08.71 153.37
31. 43 155915 HRADILOVÁ Johana 2000 CZE H 1:02.95 1:07.14 2:10.09 162.33
32. 52 155931 FIALOVÁ Adéla 2000 CZE A 1:03.51 1:07.32 2:10.83 167.14
33. 55 155920 ŠTĚPKOVÁ Adéla 2000 CZE S 1:04.31 1:07.74 2:12.05 175.07
34. 45 155901 TOMEČKOVÁ Ludmila 1999 CZE M 1:06.26 1:08.49 2:14.75 192.61
35. 54 155916 KRULIŠOVÁ Bára 2000 CZE H 1:06.07 1:09.65 2:15.72 198.92
36. 46 155907 MURLOVÁ Michaela 1999 CZE Z 1:07.54 1:09.77 2:17.31 209.25
37. 57 155911 KOŘÍSTKOVÁ Karolína 1999 CZE Z 1:08.52 1:10.55 2:19.07 220.68
38. 51 155773 KOVÁČOVÁ Tereza 1994 CZE M 1:12.81 1:13.80 2:26.61 269.67
39. 53 155938 KRÁLOVÁ Adéla 2000 CZE E 1:11.84 1:16.34 2:28.18 279.88
40. 48 465085 COZANU Adriana 1994 ROU 1:13.64 1:16.50 2:30.14 292.61
Nedokočily 1. kolo  
  37 155798 ANTOŠOVÁ Klára 1996 CZE H    
  16 516357 BERNARD Juliette 1995 SUI    
  6 155880 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 CZE H    
  41 155637 GRYGAROVÁ Veronika 1991 CZE Z    
  25 155855 KOLOVRATNÍKOVÁ Diana 1998 CZE T    
  29 155891 NOVÁKOVÁ Barbora 1999 CZE Z    
  40 155796 NOVAKOVSKÁ Ivana 1996 CZE U    
  2 155866 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L    
  50 155642 ŠVANCAROVÁ Nikola 1991 CZE B    
  49 155900 ZELENKOVÁ Simona 1999 CZE L    
Nedokočily 2. kolo  
  36 155705 HOUSEROVÁ Petra 1993 CZE T    
  23 155868 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L    
  56 155930 RAŠKOVÁ Adéla 2000 CZE A    
  26 155724 SUCHOPÁROVÁ Alžběta 1993 CZE A    
Nestartovaly v 1. kole  
  47 155841 VÁCHALOVÁ Viktorie 1997 CZE M    
Nestartovaly v 2. kole  
  19 705468 STAROŇOVÁ Laura 2000 SVK    
Diskvalifikovány v 2. kole  
  21 435420 ZDORT Zofia 2000 POL    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz