Home Závody a výsledky

MMČR - Špindlerův Mlýn

Disciplína Slalom Codex 6174
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu NC
Datum 01.04.2017 Technický delegát
Vypočtená penalizace 13.50 Aplikovaná penalizace 15.50
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 2 155728 DUBOVSKÁ Martina 1992 CZE H 53.95 55.95 1:49.90 15.50 100
2. 3 665009 SHKANOVA Maria 1989 BLR 55.54 54.85 1:50.39 18.71
3. 1 155586 KMOCHOVÁ Tereza 1990 CZE L 56.84 56.36 1:53.20 37.12 80
4. 11 435334 GASIENICA-DANIEL Maryna 1994 POL 56.24 57.25 1:53.49 39.02
5. 4 155790 ČAMKOVÁ Veronika 1996 CZE J 56.74 57.05 1:53.79 40.98 60
6. 17 155870 KAŠPAROVÁ Klára 1998 CZE B 57.73 56.92 1:54.65 46.62 50
7. 15 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 57.55 57.39 1:54.94 48.52 45
8. 14 155880 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 CZE H 58.41 57.05 1:55.46 51.93 40
9. 16 155698 RUDOLFOVÁ Veronika 1993 CZE H 58.41 57.14 1:55.55 52.52 36
10. 21 705456 HROMCOVÁ Petra 1998 SVK 59.04 57.53 1:56.57 59.20
11. 20 155848 NOVÁ Tereza 1998 CZE P 58.55 58.09 1:56.64 59.66 32
12. 8 685018 TSIKLAURI Nino 1993 GEO 57.93 58.75 1:56.68 59.92
13. 18 155503 KLICNAROVÁ Pavla 1988 CZE L 1:01.09 57.07 1:58.16 69.61 29
14. 9 435371 WASEK Katarzyna 1996 POL 58.89 59.35 1:58.24 70.14
15. 23 155883 KŘÍŽOVÁ Iva 1999 CZE Z 59.96 58.63 1:58.59 72.43 26
16. 25 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 1:00.46 59.16 1:59.62 79.18 24
17. 13 435418 LUCZAK Maria 2000 POL 1:00.58 1:00.34 2:00.92 87.70
18. 31 155890 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H 1:01.81 59.17 2:00.98 88.09 22
19. 30 56455 PUTZ Selina 1999 AUT 1:02.45 58.94 2:01.39 90.78
20. 26 435347 KLUSAK Magdalena 1995 POL 1:01.60 59.86 2:01.46 91.23
21. 33 155868 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L 1:02.51 1:00.25 2:02.76 99.75 20
22. 32 435387 MISNIAKIEWICZ Hanna 1996 POL 1:02.88 1:00.06 2:02.94 100.93
23. 40 155912 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L 1:03.44 1:01.24 2:04.68 112.33 18
24. 39 155899 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H 1:02.88 1:03.25 2:06.13 121.83 16
25. 49 155919 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T 1:04.10 1:02.04 2:06.14 121.89 15
26. 57 155884 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K 1:04.63 1:05.61 2:10.24 148.76 14
27. 51 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 1:06.04 1:04.23 2:10.27 148.95 13
28. 59 155705 HOUSEROVÁ Petra 1993 CZE T 1:06.78 1:04.15 2:10.93 153.28 12
29. 48 155724 SUCHOPÁROVÁ Alžběta 1993 CZE A 1:06.78 1:05.32 2:12.10 160.94 11
30. 62 155792 HORÁKOVÁ Kateřina 1996 CZE H 1:06.94 1:05.77 2:12.71 164.94 10
31. 54 705435 HREHOROVÁ Evelyn 1996 SVK 1:07.06 1:05.94 2:13.00 166.84
32. 56 435407 POHL Oliwia 1999 POL 1:08.52 1:05.21 2:13.73 171.62
33. 53 435410 KLIMEK Weronika 1999 POL 1:08.35 1:06.19 2:14.54 176.93
34. 65 155916 KRULIŠOVÁ Bára 2000 CZE H 1:08.71 1:06.05 2:14.76 178.37 9
35. 64 155915 HRADILOVÁ Johana 2000 CZE H 1:08.89 1:06.74 2:15.63 184.07 8
36. 68 155830 ŠLECHTOVÁ Klára 1997 CZE A 1:09.22 1:06.77 2:15.99 186.43 7
37. 67 155921 HANKOVÁ Kateřina 2000 CZE H 1:08.46 1:07.66 2:16.12 187.28 6
38. 50 155851 ENTOVÁ Klára 1998 CZE E 1:09.65 1:07.41 2:17.06 193.44 5
39. 71 155900 ZELENKOVÁ Simona 1999 CZE L 1:11.61 1:08.66 2:20.27 214.47 4
40. 69 155876 MAKOVCOVÁ Adéla 1998 CZE A 1:12.60 1:09.22 2:21.82 224.62 3
41. 70 155888 MARTÍNKOVÁ Daniela 1999 CZE E 1:15.45 1:13.22 2:28.67 269.50 2
Nedokočily 1. kolo    
  60 155798 ANTOŠOVÁ Klára 1996 CZE H      
  43 155903 BLÁHOVÁ Anna 1999 CZE H      
  7 155727 CAPOVÁ Gabriela 1993 CZE T      
  52 155910 GILAROVÁ Radka 2000 CZE B      
  61 56505 HOFER Alexandra 2000 AUT      
  12 155863 KOTRLOVÁ Petra 1998 CZE Z      
  44 56494 LASINGER Anna-Sophie 2000 AUT      
  66 435388 LEONOWICZ Maria 1996 POL      
  45 435372 MALINOWSKA Aleksandra 1996 POL      
  63 155796 NOVAKOVSKÁ Ivana 1996 CZE U      
  55 435421 PIEPRZAK Karolina 2000 POL      
  29 155845 PILNÁ Karolína 1997 CZE H      
  46 56511 PILZ Lisa 2000 AUT      
  42 435413 PLUTA Aleksandra 1999 POL      
  27 155866 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L      
  58 155904 VODRÁŽKOVÁ Eliška 1999 CZE A      
  37 155913 VOLKOVÁ Anna 2000 CZE L      
  28 435422 WLODARCZYK Julia 2000 POL      
  41 155909 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE H      
  34 435420 ZDORT Zofia 2000 POL      
  22 155835 ZEMKOVÁ Zuzana 1997 CZE T      
Nedokočily 2. kolo    
  24 175050 BERTHELSEN Nuunu Chemnitz 1996 DEN      
  47 705471 JAKUBČOVÁ Zuzana 2000 SVK      
  5 155741 KOTRLOVÁ Kateřina 1994 CZE Z      
  19 56368 LIST Sarah 1997 AUT      
  6 155699 PAULÁTHOVÁ Kateřina 1993 CZE T      
  72 705475 STRIŽENCOVÁ Michaela 2000 SVK      
Nestartovaly v 1. kole    
  35 435391 MIREK Katarzyna 1997 POL      
  36 155891 NOVÁKOVÁ Barbora 1999 CZE Z      
Nestartovaly v 2. kole    
  10 206751 MUTSCHLECHNER Julia 1997 GER      
Diskvalifikovány v 2. kole    
  38 155923 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz