Home Závody a výsledky

MMČR - Špindlerův Mlýn

Disciplína Obří slalom Codex 6175
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu NC
Datum 02.04.2017 Technický delegát
Vypočtená penalizace 12.96 Aplikovaná penalizace 14.96
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 2 155699 PAULÁTHOVÁ Kateřina 1993 CZE T 52.37 58.10 1:50.47 14.96 100
2. 5 435334 GASIENICA-DANIEL Maryna 1994 POL 52.67 58.64 1:51.31 22.41
3. 1 155727 CAPOVÁ Gabriela 1993 CZE T 53.26 58.32 1:51.58 24.81 80
4. 8 155741 KOTRLOVÁ Kateřina 1994 CZE Z 54.07 58.99 1:53.06 37.94 60
5. 10 56407 BAUER Sabrina 1998 AUT 54.27 58.86 1:53.13 38.56
6. 9 155503 KLICNAROVÁ Pavla 1988 CZE L 53.72 59.44 1:53.16 38.82 50
7. 14 435404 KRAJEWSKA Daria 1998 POL 54.39 59.38 1:53.77 44.23
8. 11 155790 ČAMKOVÁ Veronika 1996 CZE J 55.23 1:00.35 1:55.58 60.29 45
9. 3 435371 WASEK Katarzyna 1996 POL 55.74 1:01.00 1:56.74 70.58
10. 16 56455 PUTZ Selina 1999 AUT 57.01 1:00.08 1:57.09 73.69
11. 13 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 55.91 1:01.21 1:57.12 73.95 40
12. 17 155899 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H 56.53 1:00.65 1:57.18 74.49 36
13. 28 155866 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L 56.70 1:01.07 1:57.77 79.72 32
14. 24 435420 ZDORT Zofia 2000 POL 56.73 1:01.51 1:58.24 83.89
15. 33 56494 LASINGER Anna-Sophie 2000 AUT 56.84 1:01.64 1:58.48 86.02
16. 23 155848 NOVÁ Tereza 1998 CZE P 57.06 1:01.44 1:58.50 86.20 29
17. 19 435418 LUCZAK Maria 2000 POL 57.53 1:01.10 1:58.63 87.35
18. 27 435387 MISNIAKIEWICZ Hanna 1996 POL 57.26 1:01.90 1:59.16 92.05
19. 30 155870 KAŠPAROVÁ Klára 1998 CZE B 58.07 1:01.17 1:59.24 92.76 26
20. 22 155835 ZEMKOVÁ Zuzana 1997 CZE T 57.68 1:02.30 1:59.98 99.32 24
21. 49 155923 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 58.80 1:01.44 2:00.24 101.63 22
22. 50 155792 HORÁKOVÁ Kateřina 1996 CZE H 58.79 1:01.73 2:00.52 104.12 20
23. 32 155903 BLÁHOVÁ Anna 1999 CZE H 59.02 1:01.98 2:01.00 108.37 18
24. 26 155845 PILNÁ Karolína 1997 CZE H 59.09 1:02.05 2:01.14 109.62 16
25. 37 155884 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K 58.96 1:02.23 2:01.19 110.06 15
26. 55 155919 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T 59.90 1:02.49 2:02.39 120.70 14
27. 29 155909 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE H 58.89 1:03.58 2:02.47 121.41 13
28. 35 435372 MALINOWSKA Aleksandra 1996 POL 59.93 1:03.68 2:03.61 131.53
29. 36 435421 PIEPRZAK Karolina 2000 POL 59.21 1:04.74 2:03.95 134.54
30. 38 435422 WLODARCZYK Julia 2000 POL 59.81 1:04.27 2:04.08 135.70
31. 34 155724 SUCHOPÁROVÁ Alžběta 1993 CZE A 59.98 1:04.80 2:04.78 141.91 12
32. 57 155912 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L 1:00.77 1:04.35 2:05.12 144.92 11
33. 25 155883 KŘÍŽOVÁ Iva 1999 CZE Z 1:00.58 1:05.85 2:06.43 156.54 10
34. 43 155696 ZELENKOVÁ Veronika 1993 CZE L 1:00.04 1:06.96 2:07.00 161.60 9
35. 61 155921 HANKOVÁ Kateřina 2000 CZE H 1:03.56 1:06.85 2:10.41 191.85 8
36. 56 435407 POHL Oliwia 1999 POL 1:02.43 1:08.39 2:10.82 195.49
37. 53 705435 HREHOROVÁ Evelyn 1996 SVK 1:03.62 1:07.48 2:11.10 197.97
38. 58 155915 HRADILOVÁ Johana 2000 CZE H 1:03.94 1:08.26 2:12.20 207.73 7
39. 66 155900 ZELENKOVÁ Simona 1999 CZE L 1:05.45 1:10.08 2:15.53 237.27 6
40. 65 155916 KRULIŠOVÁ Bára 2000 CZE H 1:07.42 1:11.03 2:18.45 263.18 5
41. 62 155851 ENTOVÁ Klára 1998 CZE E 1:07.81 1:10.84 2:18.65 264.95 4
42. 67 155888 MARTÍNKOVÁ Daniela 1999 CZE E 1:08.45 1:13.34 2:21.79 292.81 3
Nedokočily 1. kolo    
  15 155880 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 CZE H      
  52 56505 HOFER Alexandra 2000 AUT      
  20 705456 HROMCOVÁ Petra 1998 SVK      
  59 435410 KLIMEK Weronika 1999 POL      
  18 435347 KLUSAK Magdalena 1995 POL      
  39 155796 NOVAKOVSKÁ Ivana 1996 CZE U      
  68 705475 STRIŽENCOVÁ Michaela 2000 SVK      
Nedokočily 2. kolo    
  44 56448 DORNER Laura 1999 AUT      
  7 155586 KMOCHOVÁ Tereza 1990 CZE L      
  63 435388 LEONOWICZ Maria 1996 POL      
  54 155868 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L      
  48 56511 PILZ Lisa 2000 AUT      
  47 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H      
Nestartovaly v 1. kole    
  64 155931 FIALOVÁ Adéla 2000 CZE A      
  4 206751 MUTSCHLECHNER Julia 1997 GER      
  60 155930 RAŠKOVÁ Adéla 2000 CZE A      
Nestartovaly v 2. kole    
  31 155798 ANTOŠOVÁ Klára 1996 CZE H      
  42 175050 BERTHELSEN Nuunu Chemnitz 1996 DEN      
  41 155910 GILAROVÁ Radka 2000 CZE B      
  45 705471 JAKUBČOVÁ Zuzana 2000 SVK      
  21 155863 KOTRLOVÁ Petra 1998 CZE Z      
  40 155890 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H      
  6 665009 SHKANOVA Maria 1989 BLR      
  12 685018 TSIKLAURI Nino 1993 GEO      
  51 155913 VOLKOVÁ Anna 2000 CZE L      
  46 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler