Home Závody a výsledky

Head Vitalini cup 2017 - Herlíkovice

Disciplína Obří slalom Codex 2007
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu PAP
Datum 28.01.2017 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově HVC
1. 73 770631 NEBESKÝ Tobiáš 2007 CZE H 34.94 - 34.94 50
2. 75 770548 ZVĚDĚLÍK Vojtěch 2007 CZE T 35.02 - 35.02 45
3. 146 770843 EICHERT Marek 2007 CZE M 35.61 - 35.61 40
3. 65 770605 TABULKA Štěpán 2007 CZE H 35.61 - 35.61 40
5. 64 770450 MORÁVEK Pavel 2007 CZE H 35.78 - 35.78 33
6. 67 770818 KOLÍK Kristián Rastislav 2007 CZE A 36.13 - 36.13 30
7. 71 770939 KRATOCHVÍL Jonáš 2007 CZE H 37.10 - 37.10 28
8. 80 770850 ŠTEFKA Viktor 2007 CZE A 37.37 - 37.37 26
9. 72 770653 BURKERT Tomáš 2007 CZE A 37.41 - 37.41 24
10. 68 770472 MOŠNA František 2008 CZE A 37.44 - 37.44 22
11. 85 772063 BEDNAŘÍK Jan 2007 CZE H 38.08 - 38.08 20
12. 77 772136 CHROUSTOVSKÝ David 2009 CZE J 38.20 - 38.20 19
13. 101 770891 ŠELIGA Teodor 2007 CZE B 38.22 - 38.22 18
13. 70 770898 NEJDL Thomas 2007 CZE A 38.22 - 38.22 18
15. 74 772042 HEMELÍK Vojta 2007 CZE H 38.28 - 38.28 16
16. 63 770694 KUČERA Adam 2008 CZE H 38.32 - 38.32 15
17. 79 772138 POUR Jan 2007 CZE H 38.34 - 38.34 14
18. 95 770925 BARTÁK Kryštof 2007 CZE H 38.42 - 38.42 13
19. 82 770720 MALÝ Ondřej 2007 CZE L 38.58 - 38.58 12
20. 115 770577 FOREJTEK Oliver 2007 CZE H 38.81 - 38.81 11
21. 119 770718 WEBER Sebastian 2009 CZE L 38.87 - 38.87 10
22. 91 770751 THÉR Ondřej 2008 CZE H 38.88 - 38.88 9
23. 118 770717 WEBER Maxmilian 2007 CZE L 38.92 - 38.92 8
24. 69 770661 PODHORSKÝ Jakub 2007 CZE H 38.96 - 38.96 7
25. 88 770662 VOKATÝ Martin 2007 CZE H 38.98 - 38.98 6
26. 152 770716 ŠÍMA Oliver 2008 CZE L 39.17 - 39.17 5
27. 143 770861 MORAVEC Vojtěch 2008 CZE H 39.22 - 39.22 4
28. 97 770862 NOVÝ Lukáš 2008 CZE H 39.34 - 39.34 3
29. 89 770573 ADAMEC Jakub 2008 CZE H 39.65 - 39.65 2
30. 86 770964 ŠVANDRLÍK Jáchym 2007 CZE E 39.67 - 39.67 1
31. 81 770769 HŘEBÍČEK Tobiáš 2007 CZE H 39.78 - 39.78
32. 113 770728 SCHOVÁNEK Šimon 2007 CZE L 40.26 - 40.26
33. 90 770976 TUČEK Šimon 2007 CZE H 40.61 - 40.61
34. 84 770981 BALEJ Marek 2008 CZE J 40.82 - 40.82
35. 148 770944 KUNRT Kryštof 2008 CZE L 40.91 - 40.91
36. 144 770864 KULICH Samuel 2009 CZE H 41.00 - 41.00
37. 139 770956 KIRSCH Viktor 2008 CZE L 41.05 - 41.05
38. 124 772065 ZÁPOTOČNÝ Aleš 2008 CZE H 41.18 - 41.18
39. 104 770969 TATÍČEK Jakub 2010 CZE A 41.52 - 41.52
40. 87 770972 SMETÁNKA Mikuláš 2007 CZE H 41.57 - 41.57
41. 103 770955 HEJDA Václav 2008 CZE P 41.95 - 41.95
42. 136 770869 JOHN Jan 2007 CZE L 42.16 - 42.16
43. 112 770858 RUŠIKVAS Eduard 2009 CZE H 42.27 - 42.27
44. 105 772400 TOMEŠ Jiří 2010 CZE H 42.43 - 42.43
45. 93 770910 ŠEJNA Adam 2007 CZE A 42.59 - 42.59
46. 99 770973 ČERNÝ Tomáš 2007 CZE H 42.77 - 42.77
47. 108 770863 POLANSKÝ Robin 2008 CZE H 43.19 - 43.19
48. 94 772043 BROŽ Lukáš 2008 CZE H 43.35 - 43.35
49. 98 772314 KOTOUČEK ML. Ladislav 2010 CZE H 43.37 - 43.37
50. 129 770791 BEZPALEC Jonáš 2007 CZE A 43.81 - 43.81
51. 120 772387 ŠIMEK Michal 2008 CZE H 43.86 - 43.86
52. 140 770796 ŠVIMBERSKÝ Oliver 2008 CZE A 43.95 - 43.95
53. 142 772007 SMETANA Matěj 2009 CZE L 44.07 - 44.07
54. 117 770857 PETŘÍK Marek 2008 CZE H 44.33 - 44.33
55. 125 772098 MARKOVIČ Samuel 2010 CZE H 44.46 - 44.46
56. 121 770756 SULOVSKÝ Jáchym 2009 CZE L 44.47 - 44.47
57. 130 772301 ŠVESTKA Robin 2008 CZE A 44.74 - 44.74
58. 128 770953 JOHN Thomas 2009 CZE L 45.13 - 45.13
59. 114 772313 KOBÍK Kryštof 2009 CZE H 45.35 - 45.35
60. 109 770941 KOPEJTKO Pavel 2007 CZE H 46.80 - 46.80
61. 122 772311 ŠVORC David 2007 CZE H 47.44 - 47.44
62. 153 770801 KOUTNÝ Pascal 2008 CZE A 48.67 - 48.67
63. 132 770919 POLLERT Metoděj 2009 CZE A 48.77 - 48.77
64. 61 770574 KOLB Jan 2008 CZE H 48.90 - 48.90
65. 102 772362 SEDLÁČEK Matěj 2010 CZE H 51.27 - 51.27
66. 116 772401 MAŘAS Jakub 2009 CZE H 57.61 - 57.61
Nedokočili 1. kolo  
  76 772137 KRAUS Jakub 2007 CZE H    
  111 772049 PODLIPNÝ Adam 2007 CZE A    
  151 772085 STEVENS Beau 2007 CZE A    
  66 770873 TSCHOCHE Tibor 2007 CZE H    

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz