Home Závody a výsledky

Head Vitalini cup - finále - STOH - ŠM

Disciplína Obří slalom Codex 7019
Věková kategorie Přípravka, ženy Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 25.03.2017 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově HVC
1. 10 885428 VALLOVÁ Valentina 2007 CZE B 33.77 - 33.77 50
2. 3 885512 NOVAKOVSKÁ Adéla 2008 CZE U 34.19 - 34.19 45
3. 7 885926 MACHYTKOVÁ Natali Anna 2009 CZE H 34.28 - 34.28 40
4. 6 885731 DLOUHÁ Viktorie 2007 CZE H 34.34 - 34.34 36
5. 2 885618 SEMERÁKOVÁ Marie 2007 CZE H 34.88 - 34.88 33
6. 9 885583 DUPALOVÁ Klára 2007 CZE L 35.26 - 35.26 30
7. 22 885555 HLINĚNÁ Mahu 2007 CZE H 35.34 - 35.34 28
8. 16 885658 SCHÄFEROVÁ Magdaléna 2008 CZE L 35.37 - 35.37 26
9. 4 885551 KUNČÍKOVÁ Ella 2007 CZE H 35.96 - 35.96 24
10. 13 885391 KYSELOVÁ Aneta 2008 CZE L 35.97 - 35.97 22
11. 1 885664 TOŠOVSKÁ Markéta 2008 CZE A 36.36 - 36.36 20
12. 27 885375 KRISTL Emily 2008 CZE A 36.53 - 36.53 19
13. 17 885937 HOLICKÁ Elena 2007 CZE H 36.79 - 36.79 18
14. 5 885679 KŘIVANOVÁ Kateřina 2007 CZE A 36.82 - 36.82 17
15. 42 885465 PAVLIDISOVÁ Michaela 2008 CZE L 36.95 - 36.95 16
16. 15 885924 FOREJTKOVÁ Eliška 2008 CZE H 36.96 - 36.96 15
17. 47 886130 SIKYTOVÁ Lilly 2007 CZE H 37.03 - 37.03 14
18. 19 885680 PAGÁČOVÁ Ella 2008 CZE A 37.21 - 37.21 13
19. 18 885507 ZVÍŘECÍ Martina 2008 CZE A 37.25 - 37.25 12
20. 37 885517 DRHOVÁ Eva 2008 CZE H 37.31 - 37.31 11
21. 11 885392 RAJNOCHOVÁ Barbora 2007 CZE L 37.39 - 37.39 10
22. 12 885529 KNOBLOCHOVÁ Julie 2008 CZE A 37.51 - 37.51 9
23. 20 885464 MIŠKOVSKÁ Kateřina 2007 CZE L 37.84 - 37.84 8
24. 23 885908 LUCÁKOVÁ Laura 2008 CZE A 37.94 - 37.94 7
25. 8 885943 KUČEROVÁ Andrea 2010 CZE H 38.00 - 38.00 6
26. 54 885811 KŮSOVÁ Barbora 2007 CZE A 38.31 - 38.31 5
27. 35 885678 PETROF Johana 2008 CZE L 38.39 - 38.39 4
28. 51 885736 ŘEZNÍČKOVÁ Tereza 2007 CZE A 38.80 - 38.80 3
29. 49 885913 FISCHEROVÁ Sarah 2008 CZE L 38.92 - 38.92 2
30. 59 885918 VÁCLAVÍKOVÁ Hana 2008 CZE L 38.93 - 38.93 1
31. 29 885928 BOHÁNSKÁ Vanesa 2010 CZE L 38.94 - 38.94
32. 32 885648 KEPÁKOVÁ Viktorie 2008 CZE A 38.95 - 38.95
33. 24 885925 KŘÍŽOVÁ Kristýna 2009 CZE H 39.02 - 39.02
34. 34 885606 TABULKOVÁ Barbora 2009 CZE H 39.05 - 39.05
35. 63 - VODRÁŽKOVÁ Ester 2007 CZE 39.64 - 39.64
36. 30 885903 JEBAVÁ Ella 2007 CZE H 39.71 - 39.71
37. 50 885914 FOLWARCZNA Eva 2009 CZE L 40.39 - 40.39
38. 28 886040 KOLBOVÁ Ema 2010 CZE H 40.41 - 40.41
39. 33 885518 CHALUPOVÁ Anna 2007 CZE H 40.56 - 40.56
40. 58 885666 HORÁKOVÁ Michaela 2008 CZE A 40.93 - 40.93
41. 40 885777 HORÁKOVÁ Veronika 2010 CZE A 41.38 - 41.38
42. 45 886166 BÍLKOVÁ Kristýna 2009 CZE A 41.79 - 41.79
43. 38 886119 KOCUMOVÁ Elizabeth 2008 CZE A 43.98 - 43.98
44. 36 885850 VOTOČKOVÁ Kateřina 2009 CZE H 44.74 - 44.74
45. 46 885674 KRATOCHVÍLOVÁ Ida 2007 CZE A 46.67 - 46.67
46. 48 886108 KUČÍKOVÁ Šarlota Ludmila 2009 CZE A 47.37 - 47.37
47. 43 885708 NOVÁ Klára 2010 CZE H 48.04 - 48.04
48. 64 - DOSTÁLOVÁ Karolína 2008 CZE 48.06 - 48.06
49. 62 885791 KRÁTKÁ Kristýna 2010 CZE S 49.71 - 49.71
50. 41 885669 VEDRALOVÁ Julie 2009 CZE A 49.76 - 49.76
51. 61 886171 PODLIPNÁ Valentýna 2012 CZE A 52.26 - 52.26
52. 65 886172 MRAVCOVÁ Judita 2010 CZE A 53.36 - 53.36
53. 56 886170 CHATRNÁ Emma Julie 2012 CZE A 1:09.95 - 1:09.95
Nedokočily 1. kolo  
  31 886064 BAŠTOVÁ Bára 2007 CZE A    
  14 885526 HORDOSSY Eliška 2008 CZE H    
  21 855634 ŠPATKOVÁ Veronika 2007 CZE S    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  52 886141 HOLICKÁ Magdalena 2010 CZE H    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz