Home Závody a výsledky

Pohár České pošty RKZ 2 - Pec pod Sněžkou

Disciplína Vyřazovací závod Codex 2050
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 04.02.2017 Technický delegát Eva Kurfürstová
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo 3. kolo PČP
1. 87 770313 KROUPA Štepan 2003 CZE C 43.97 43.99 44.42 100
2. 90 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 44.78 45.21 44.76 80
3. 86 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 44.73 45.69 45.30 60
4. 88 770848 FIALA Jan 2003 CZE T 45.19 45.32 45.48 50
5. 84 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A 43.84 45.71 45.55 45
6. 89 770067 KEJHAR Vít 2003 CZE Z 45.17 45.45 45.78 40
7. 91 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE A 45.85 45.08 46.14 36
8. 60 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 44.52 46.53 46.56 32
9. 85 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 45.92 46.46 46.89 29
10. 69 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 44.25 46.07 46.94 26
11. 83 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 45.75 46.32 47.07 24
12. 73 200403 PODRAZIL Zdeněk 2004 CZE T 45.85 46.84 47.66 22
13. 58 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T 45.80 46.72 48.68 20
14. 80 770657 KESTL Lukáš 2003 CZE M 45.84 45.31 53.19 18
15. 79 600808 ŠINDELÁŘ Šimon 2003 CZE S 47.38 46.04 DNQ 16
16. 82 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 47.20 46.90 - 15
17. 56 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 43.91 47.24 - 14
18. 62 990995 DOSTÁL Václav 2003 CZE C 47.09 47.32 - 13
19. 67 770473 SKOPAL Jakub 2003 CZE T 45.82 47.35 - 12
20. 55 770176 PINK Tomáš 2003 CZE B 45.49 47.38 - 11
21. 74 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A 44.53 47.39 - 10
22. 64 770511 LÖFFELMANN Eduard 2003 CZE A 47.83 47.64 - 9
23. 78 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 46.09 47.73 - 8
24. 63 770178 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B 46.41 47.75 - 7
25. 53 770458 ZAK Dominik 2003 CZE H 44.78 48.28 - 6
26. 54 700104 DUDÁK Matěj 2003 CZE C 45.74 48.44 - 5
27. 51 770265 KÁŇA Filip 2004 CZE T 46.01 49.24 - 4
28. 52 770779 LANDSMANN Martin 2003 CZE A 47.53 49.56 - 3
30. 92 260008 BANK Matěj 2003 CZE M 45.55 DNQ - 1
30. 65 600911 DOLEŽAL Tomáš 2003 CZE S 45.68 DNQ - 1
31. 68 770068 DVOŘÁK Marek 2004 CZE Z 47.97 - -
32. 66 220366 SEITZ Lukáš 2003 CZE T 48.19 - -
33. 81 510308 KOUBA Tomáš 2003 CZE U 48.21 - -
34. 57 310303 MAREK Jan 2003 CZE H 48.43 - -
35. 72 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 49.42 - -
36. 70 770656 KESTL Kryštof 2003 CZE M 49.43 - -
37. 71 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E 49.67 - -
38. 59 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 50.83 - -
  77 770385 SEIFERT William 2003 CZE A DNQ - -
  76 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B DNQ - -
  75 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A DNQ - -
  61 770294 SLOBODA Matúš 2003 CZE T DNQ - -

DNQ - závodník příslušné kolo nedokončil nebo v něm nestartoval

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz