Home Závody a výsledky

HELIA SPORT CUP 2017 - Areál Kouty

Disciplína Slalom Codex 2081
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 24.03.2017 Technický delegát Jakub Holuša
Vypočtená penalizace 41.28 Aplikovaná penalizace 51.28
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 98 770616 ZÍTKA Petr 2001 CZE J 41.45 41.40 1:22.85 51.28
2. 91 230722 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B 41.40 41.86 1:23.26 54.84
3. 104 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 41.76 42.16 1:23.92 60.58
4. 95 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE E 41.89 42.34 1:24.23 63.27
5. 97 770617 ZÍTKA Jakub 2002 CZE J 42.54 43.02 1:25.56 74.83
6. 96 200717 HLAVOŇ Ondřej 2001 CZE B 43.18 42.91 1:26.09 79.44
7. 93 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B 42.94 43.17 1:26.11 79.61
8. 103 230724 ŠOJAT Filip 2001 CZE B 42.69 43.91 1:26.60 83.87
9. 69 770657 KESTL Lukáš 2003 CZE M 43.11 44.94 1:28.05 96.47
10. 73 770848 FIALA Jan 2003 CZE T 44.46 44.33 1:28.79 102.90
11. 102 260300 KUČA Martin 2002 CZE M 44.60 44.42 1:29.02 104.90
12. 65 770067 KEJHAR Vít 2003 CZE Z 45.12 44.25 1:29.37 107.94
13. 100 770539 DOROTÍK Ondřej 2001 CZE Z 45.56 45.80 1:31.36 125.24
14. 68 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 45.24 46.14 1:31.38 125.41
15. 92 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 45.63 47.16 1:32.79 137.66
16. 64 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 46.13 46.75 1:32.88 138.44
17. 70 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 47.18 47.14 1:34.32 150.96
18. 75 770682 HOMOLA Vilém 2004 CZE M 47.92 46.98 1:34.90 156.00
19. 67 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 47.42 47.65 1:35.07 157.48
20. 72 772084 STEVENS Boris 2004 CZE A 48.58 48.42 1:37.00 174.25
21. 62 770800 JANEK Adam 2003 CZE A 48.41 48.84 1:37.25 176.42
22. 82 770047 ŽĎÁRSKÝ Dan 2004 CZE L 47.83 50.08 1:37.91 182.16
23. 71 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T 48.60 49.43 1:38.03 183.20
24. 78 770683 ŠŤASTNÝ Robert 2004 CZE M 49.56 51.66 1:41.22 210.92
25. 76 220366 SEITZ Lukáš 2003 CZE T 49.98 51.25 1:41.23 211.01
26. 77 770480 PELIKÁN Aleš 2004 CZE B 50.71 52.29 1:43.00 226.39
27. 74 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A 52.26 52.41 1:44.67 240.90
28. 80 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H 52.65 52.10 1:44.75 241.60
29. 79 772115 ČERNICKÝ Jakub 2004 CZE E 53.07 52.14 1:45.21 245.60
30. 81 770656 KESTL Kryštof 2003 CZE M 53.04 53.43 1:46.47 256.55
31. 83 420038 ŠILHAVÍK Adam 2004 CZE L 56.94 57.38 1:54.32 324.77
Nedokočili 1. kolo  
  94 260010 KUNERT Michal 2001 CZE M    
  101 280509 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z    
  61 770178 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B    
Nedokočili 2. kolo  
  66 260008 BANK Matěj 2003 CZE M    
  63 770600 BERAN Patrik 2003 CZE L    
  99 250600 POSPÍŠIL Jonáš 2001 CZE M    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz