Home Závody a výsledky

HELIA SPORT CUP 2017 - Areál Kouty

Disciplína Obří slalom Codex 2085
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 25.03.2017 Technický delegát Jakub Holuša
Vypočtená penalizace 33.73 Aplikovaná penalizace 43.73
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 126 250600 POSPÍŠIL Jonáš 2001 CZE M 41.87 41.59 1:23.46 43.73
2. 124 770616 ZÍTKA Petr 2001 CZE J 41.24 42.39 1:23.63 45.73
3. 129 280509 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z 41.06 42.63 1:23.69 46.43
4. 101 260008 BANK Matěj 2003 CZE M 41.28 42.56 1:23.84 48.19
5. 125 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 41.12 43.29 1:24.41 54.89
6. 135 230722 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B 42.18 42.66 1:24.84 59.93
7. 128 200717 HLAVOŇ Ondřej 2001 CZE B 42.16 42.96 1:25.12 63.22
8. 90 770848 FIALA Jan 2003 CZE T 42.42 43.61 1:26.03 73.91
9. 104 770067 KEJHAR Vít 2003 CZE Z 42.62 43.74 1:26.36 77.78
10. 130 770617 ZÍTKA Jakub 2002 CZE J 43.54 43.14 1:26.68 81.54
11. 133 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B 43.60 43.54 1:27.14 86.94
12. 97 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 43.43 44.06 1:27.49 91.05
13. 95 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T 43.32 44.22 1:27.54 91.64
14. 132 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE E 43.35 44.33 1:27.68 93.28
15. 127 230724 ŠOJAT Filip 2001 CZE B 43.37 44.86 1:28.23 99.74
16. 94 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 44.03 45.23 1:29.26 111.83
17. 93 770657 KESTL Lukáš 2003 CZE M 43.97 45.44 1:29.41 113.60
18. 96 772205 KNOR Aleš 2004 CZE B 44.56 45.00 1:29.56 115.36
19. 98 770272 ČERNOHOUS Marek 2004 CZE E 44.13 45.71 1:29.84 118.64
20. 140 772431 RENČ Daniel 2001 CZE U 45.61 44.49 1:30.10 121.70
20. 100 770682 HOMOLA Vilém 2004 CZE M 44.87 45.23 1:30.10 121.70
22. 91 770656 KESTL Kryštof 2003 CZE M 44.23 46.07 1:30.30 124.05
23. 99 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 45.07 45.48 1:30.55 126.98
24. 108 770800 JANEK Adam 2003 CZE A 45.41 46.01 1:31.42 137.20
25. 112 770047 ŽĎÁRSKÝ Dan 2004 CZE L 45.54 46.53 1:32.07 144.83
26. 138 770168 ANDRÝS Kryštof 2002 CZE B 45.48 46.72 1:32.20 146.36
27. 137 770544 PETŘEK Josef 2002 CZE Z 45.46 46.88 1:32.34 148.00
28. 113 770480 PELIKÁN Aleš 2004 CZE B 45.62 46.92 1:32.54 150.35
29. 139 770066 VLČEK Matouš 2002 CZE C 45.95 46.70 1:32.65 151.64
30. 110 772084 STEVENS Boris 2004 CZE A 46.33 46.85 1:33.18 157.86
31. 109 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 46.58 46.75 1:33.33 159.63
32. 107 220366 SEITZ Lukáš 2003 CZE T 46.03 48.01 1:34.04 167.96
33. 92 772115 ČERNICKÝ Jakub 2004 CZE E 47.03 47.94 1:34.97 178.88
34. 105 770178 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B 47.07 48.10 1:35.17 181.23
35. 136 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 42.80 52.41 1:35.21 181.70
36. 111 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H 47.17 48.44 1:35.61 186.40
37. 115 770683 ŠŤASTNÝ Robert 2004 CZE M 48.56 49.41 1:37.97 214.11
38. 116 420038 ŠILHAVÍK Adam 2004 CZE L 49.89 48.95 1:38.84 224.32
Nedokočili 1. kolo  
  114 770600 BERAN Patrik 2003 CZE L    
  117 772436 BOŘEK Adam 2004 CZE E    
  134 260010 KUNERT Michal 2001 CZE M    
Nedokočili 2. kolo  
  121 770539 DOROTÍK Ondřej 2001 CZE Z    
  131 260300 KUČA Martin 2002 CZE M    
  103 770629 MACHOŇ Petr 2004 CZE C    
  106 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A    
Nestartovali v 1. kole  
  102 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T    
  122 770207 HRBÁČ David 2002 CZE B    
  123 770483 MAZÁK Jan 2002 CZE M    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz