Home Závody a výsledky

Koutecký pohár 2017 - Areál Kouty

Disciplína Slalom Codex 2089
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 08.01.2017 Technický delegát
Vypočtená penalizace 13.65 Aplikovaná penalizace 23.65
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 166 230719 KLÍMA Adam 2001 CZE B 39.26 39.42 1:18.68 23.65
2. 162 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE E 39.82 40.95 1:20.77 42.78
3. 167 230722 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B 41.38 40.78 1:22.16 55.50
4. 172 280509 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z 40.88 41.75 1:22.63 59.80
4. 164 220359 ADÁMEK Antonín 2001 CZE T 41.21 41.42 1:22.63 59.80
6. 165 250600 POSPÍŠIL Jonáš 2001 CZE M 40.94 41.71 1:22.65 59.98
7. 122 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE A 41.74 42.25 1:23.99 72.24
8. 113 280804 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z 42.73 42.43 1:25.16 82.95
9. 106 770067 KEJHAR Vít 2003 CZE Z 42.56 44.11 1:26.67 96.77
10. 129 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A 42.95 43.81 1:26.76 97.59
11. 174 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 43.92 42.88 1:26.80 97.96
12. 110 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 43.17 43.99 1:27.16 101.25
13. 117 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 43.51 44.33 1:27.84 107.47
14. 108 770657 KESTL Lukáš 2003 CZE M 44.20 44.62 1:28.82 116.44
15. 171 260300 KUČA Martin 2002 CZE M 44.08 45.36 1:29.44 122.11
16. 105 700442 MALÝ Martin 2003 CZE P 44.31 45.24 1:29.55 123.12
17. 101 260008 BANK Matěj 2003 CZE M 44.24 46.54 1:30.78 134.38
18. 177 220363 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T 45.29 45.72 1:31.01 136.48
19. 168 410505 ČERNÝ Lukáš 2001 CZE L 45.95 45.26 1:31.21 138.31
20. 102 510308 KOUBA Tomáš 2003 CZE U 45.56 47.06 1:32.62 151.21
21. 179 770539 DOROTÍK Ondřej 2001 CZE Z 45.65 47.57 1:33.22 156.71
22. 173 260010 KUNERT Michal 2001 CZE M 47.24 46.09 1:33.33 157.71
23. 123 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 45.78 47.64 1:33.42 158.54
24. 132 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 46.64 47.13 1:33.77 161.74
25. 170 770095 DANOS Marian 2002 CZE T 46.89 46.97 1:33.86 162.56
26. 182 770168 ANDRÝS Kryštof 2002 CZE B 46.35 48.15 1:34.50 168.42
27. 114 770176 PINK Tomáš 2003 CZE B 46.98 48.96 1:35.94 181.60
28. 109 770511 LÖFFELMANN Eduard 2003 CZE A 46.84 49.94 1:36.78 189.28
29. 180 770544 PETŘEK Josef 2002 CZE Z 48.52 49.45 1:37.97 200.17
30. 130 770068 DVOŘÁK Marek 2004 CZE Z 48.94 49.26 1:38.20 202.28
31. 119 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T 48.75 49.80 1:38.55 205.48
32. 135 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T 49.39 49.22 1:38.61 206.03
33. 118 700104 DUDÁK Matěj 2003 CZE C 47.94 50.89 1:38.83 208.04
34. 136 770629 MACHOŇ Petr 2004 CZE C 48.47 50.59 1:39.06 210.15
35. 186 770066 VLČEK Matouš 2002 CZE C 49.14 50.17 1:39.31 212.43
36. 139 770265 KÁŇA Filip 2004 CZE T 49.54 52.00 1:41.54 232.84
37. 141 770844 FRYŠ Matěj 2004 CZE M 50.54 51.01 1:41.55 232.93
38. 128 770683 ŠŤASTNÝ Robert 2004 CZE M 50.82 53.11 1:43.93 254.71
39. 124 770294 SLOBODA Matúš 2003 CZE T 51.30 52.97 1:44.27 257.82
40. 183 410507 LÍZLER Michal 2002 CZE L 51.81 52.69 1:44.50 259.93
41. 134 770480 PELIKÁN Aleš 2004 CZE B 51.63 53.44 1:45.07 265.14
42. 125 770518 MRÁKA Jan 2004 CZE M 51.11 54.53 1:45.64 270.36
43. 137 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C 53.11 54.32 1:47.43 286.74
44. 127 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 1:02.57 45.85 1:48.42 295.80
45. 115 220366 SEITZ Lukáš 2003 CZE T 53.70 55.85 1:49.55 306.14
46. 126 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E 54.36 57.21 1:51.57 324.63
Nedokočili 1. kolo  
  175 900310 GLATT Jan 2002 CZE E    
  184 200717 HLAVOŇ Ondřej 2001 CZE B    
  103 770473 SKOPAL Jakub 2003 CZE T    
  104 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A    
  185 770052 ŠLAUR Michal 2001 CZE T    
  112 770815 ŠTUMPA Mario Rahman 2003 CZE A    
  163 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B    
Nedokočili 2. kolo  
  116 770516 FELLEGI Daniel 2003 CZE A    
  140 770682 HOMOLA Vilém 2004 CZE M    
  169 770504 JANÍČEK Marek 2001 CZE T    
  120 770313 KROUPA Štepán 2003 CZE C    
  176 770483 MAZÁK Jan 2002 CZE M    
  107 770178 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B    
  161 770389 WALEK Josef 2001 CZE E    
Nestartovali v 1. kole  
  181 770207 HRBÁČ David 2002 CZE B    
  187 770211 KERŠNER Dorian 2001 CZE B    
  111 770656 KESTL Kryštof 2003 CZE M    
  138 770398 POLA Jonáš 2004 CZE M    
  133 772009 VÁŇA Zdeňěk 2003 CZE Z    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  121 770270 PETR Lukáš 2004 CZE E    
  131 200403 PODRAZIL Zdeněk 2004 CZE T    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  178 230724 ŠOJAT Filip 2001 CZE B    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz