Home Závody a výsledky

Velká Cena Dolní Moravy - Dolní Morava

Disciplína Slalom Codex 2091
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 17.12.2016 Technický delegát
Vypočtená penalizace 22.80 Aplikovaná penalizace 32.80
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 141 230722 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B 37.78 37.72 1:15.50 32.80
2. 135 230719 KLÍMA Adam 2001 CZE B 37.58 37.98 1:15.56 33.37
3. 137 280509 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z 37.55 38.65 1:16.20 39.48
4. 132 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B 38.71 39.97 1:18.68 63.13
5. 145 700436 MALÝ Jan 2002 CZE P 39.17 40.35 1:19.52 71.14
6. 107 280804 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z 40.50 40.29 1:20.79 83.25
7. 102 770848 FIALA Jan 2003 CZE T 40.05 41.15 1:21.20 87.16
8. 142 770481 KREJČÍŘ Adam 2002 CZE B 41.66 40.64 1:22.30 97.65
9. 114 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 42.14 42.52 1:24.66 120.15
10. 120 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 42.07 42.63 1:24.70 120.54
11. 101 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 42.39 42.63 1:25.02 123.59
12. 140 900310 GLATT Jan 2002 CZE E 43.27 42.51 1:25.78 130.83
13. 133 260300 KUČA Martin 2002 CZE M 43.26 42.76 1:26.02 133.12
14. 106 770176 PINK Tomáš 2003 CZE B 44.15 43.66 1:27.81 150.19
15. 139 220363 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T 45.42 45.08 1:30.50 175.85
16. 117 200403 PODRAZIL Zdeněk 2004 CZE T 44.99 45.67 1:30.66 177.37
17. 149 770485 FIALA Dan 2002 CZE J 45.00 46.06 1:31.06 181.19
18. 146 770168 ANDRÝS Kryštof 2002 CZE B 45.66 45.57 1:31.23 182.81
19. 148 770119 JEŽEK Ondřej 2001 CZE M 45.87 46.55 1:32.42 194.16
20. 118 770480 PELIKÁN Aleš 2004 CZE B 46.99 48.43 1:35.42 222.77
21. 119 770270 PETR Lukáš 2004 CZE E 47.20 48.40 1:35.60 224.48
22. 115 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T 49.98 48.77 1:38.75 254.52
23. 122 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E 50.01 50.19 1:40.20 268.35
24. 113 770294 SLOBODA Matúš 2003 CZE T 51.47 51.03 1:42.50 290.28
25. 124 770683 ŠŤASTNÝ Robert 2004 CZE M 51.85 52.99 1:44.84 312.60
26. 112 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 1:04.92 45.44 1:50.36 365.24
Nedokočili 1. kolo  
  108 260008 BANK Matěj 2003 CZE M    
  121 770272 ČERNOHOUS Marek 2004 CZE E    
  116 770844 FRYŠ Matěj 2004 CZE M    
  144 770504 JANÍČEK Marek 2001 CZE T    
  131 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE E    
  111 770067 KEJHAR Vít 2003 CZE Z    
  103 770656 KESTL Kryštof 2003 CZE M    
  110 770473 SKOPAL Jakub 2003 CZE T    
Nedokočili 2. kolo  
  147 200717 HLAVOŇ Ondřej 2001 CZE B    
  123 770265 KÁŇA Filip 2004 CZE T    
  104 770657 KESTL Lukáš 2003 CZE M    
  105 700442 MALÝ Martin 2003 CZE P    
  134 250600 POSPÍŠIL Jonáš 2001 CZE M    
Nestartovali v 1. kole  
  136 770544 PETŘEK Josef 2002 CZE Z    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  143 230724 ŠOJAT Filip 2001 CZE B    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  138 770483 MAZÁK Jan 2002 CZE M    
  109 770178 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz