Home Závody a výsledky

Koutecký pohár 2017 - Areál Kouty

Disciplína Obří slalom Codex 2092
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 07.01.2017 Technický delegát Roman Podgrabinský
Vypočtená penalizace 13.92 Aplikovaná penalizace 23.92
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 163 230719 KLÍMA Adam 2001 CZE B 36.71 36.48 1:13.19 23.92
2. 169 250600 POSPÍŠIL Jonáš 2001 CZE M 36.28 36.92 1:13.20 24.05
3. 104 260008 BANK Matěj 2003 CZE M 36.72 38.10 1:14.82 45.75
4. 175 220359 ADÁMEK Antonín 2001 CZE T 37.78 38.09 1:15.87 59.80
5. 170 230722 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B 37.74 38.18 1:15.92 60.47
6. 108 280804 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z 37.82 38.21 1:16.03 61.95
7. 172 770389 WALEK Josef 2001 CZE E 38.16 38.46 1:16.62 69.85
7. 111 770067 KEJHAR Vít 2003 CZE Z 37.96 38.66 1:16.62 69.85
9. 167 770504 JANÍČEK Marek 2001 CZE T 38.02 38.62 1:16.64 70.11
10. 164 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE E 38.29 38.52 1:16.81 72.39
11. 124 770313 KROUPA Štepan 2003 CZE C 38.41 38.59 1:17.00 74.94
12. 110 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A 38.32 38.85 1:17.17 77.21
13. 101 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 38.33 39.21 1:17.54 82.17
14. 114 770657 KESTL Lukáš 2003 CZE M 38.59 39.73 1:18.32 92.61
15. 166 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B 39.03 39.38 1:18.41 93.81
16. 132 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 39.25 39.60 1:18.85 99.71
17. 171 200717 HLAVOŇ Ondřej 2001 CZE B 39.17 39.72 1:18.89 100.24
18. 176 260300 KUČA Martin 2002 CZE M 39.75 40.40 1:20.15 117.11
19. 177 770483 MAZÁK Jan 2002 CZE M 40.13 40.05 1:20.18 117.51
20. 178 770539 DOROTÍK Ondřej 2001 CZE Z 40.37 39.93 1:20.30 119.12
21. 179 900310 GLATT Jan 2002 CZE E 40.06 40.43 1:20.49 121.67
22. 137 770516 FELLEGI Daniel 2003 CZE A 39.41 41.12 1:20.53 122.20
23. 184 770052 ŠLAUR Michal 2001 CZE T 39.91 41.05 1:20.96 127.96
24. 174 770509 MRÁKA Tomáš 2001 CZE M 40.02 41.02 1:21.04 129.03
25. 126 770265 KÁŇA Filip 2004 CZE T 40.31 41.40 1:21.71 138.00
26. 183 230724 ŠOJAT Filip 2001 CZE B 40.67 41.17 1:21.84 139.74
27. 130 770518 MRÁKA Jan 2004 CZE M 40.39 41.77 1:22.16 144.03
28. 165 410505 ČERNÝ Lukáš 2001 CZE L 41.18 41.03 1:22.21 144.70
29. 189 770211 KERŠNER Dorian 2001 CZE B 40.92 41.47 1:22.39 147.11
30. 119 772157 VALENTA Vladimír 2004 CZE Z 40.84 41.61 1:22.45 147.91
31. 123 770682 HOMOLA Vilém 2004 CZE M 40.92 41.57 1:22.49 148.45
32. 136 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T 41.58 41.63 1:23.21 158.09
33. 121 770629 MACHOŇ Petr 2004 CZE C 40.88 42.43 1:23.31 159.42
34. 115 700442 MALÝ Martin 2003 CZE P 41.50 42.01 1:23.51 162.10
35. 113 770473 SKOPAL Jakub 2003 CZE T 41.44 42.39 1:23.83 166.39
36. 112 770178 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B 41.58 42.36 1:23.94 167.86
37. 102 220366 SEITZ Lukáš 2003 CZE T 41.44 42.62 1:24.06 169.47
38. 106 770511 LÖFFELMANN Eduard 2003 CZE A 41.16 42.91 1:24.07 169.60
39. 143 200403 PODRAZIL Zdeněk 2004 CZE T 41.43 42.94 1:24.37 173.62
40. 185 770066 VLČEK Matouš 2002 CZE C 41.70 43.12 1:24.82 179.64
41. 105 770656 KESTL Kryštof 2003 CZE M 41.48 43.61 1:25.09 183.26
42. 182 770544 PETŘEK Josef 2002 CZE Z 41.68 43.66 1:25.34 186.61
43. 125 770270 PETR Lukáš 2004 CZE E 41.95 43.43 1:25.38 187.14
44. 162 770095 DANOS Marian 2002 CZE T 42.96 42.48 1:25.44 187.95
45. 128 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 42.48 43.55 1:26.03 195.85
45. 120 770294 SLOBODA Matúš 2003 CZE T 42.10 43.93 1:26.03 195.85
47. 116 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C 42.67 44.16 1:26.83 206.56
48. 140 770844 FRYŠ Matěj 2004 CZE M 42.85 44.58 1:27.43 214.59
49. 186 770168 ANDRÝS Kryštof 2002 CZE B 44.05 43.47 1:27.52 215.80
50. 181 410507 LÍZLER Michal 2002 CZE L 44.26 43.70 1:27.96 221.69
51. 147 770480 PELIKÁN Aleš 2004 CZE B 44.21 44.89 1:29.10 236.95
52. 187 770119 JEŽEK Ondřej 2001 CZE M 44.32 44.83 1:29.15 237.62
53. 142 770683 ŠŤASTNÝ Robert 2004 CZE M 43.77 45.85 1:29.62 243.91
54. 188 770207 HRBÁČ David 2002 CZE B 40.33 49.41 1:29.74 245.52
55. 149 770398 POLA Jonáš 2004 CZE M 44.11 46.60 1:30.71 258.51
56. 144 770829 MAREK Matei 2004 CZE E 44.72 46.23 1:30.95 261.72
57. 122 770815 ŠTUMPA Mario Rahman 2003 CZE A 45.43 47.91 1:33.34 293.72
58. 148 772009 VÁŇA Zdeňěk 2003 CZE Z 48.12 49.47 1:37.59 350.63
59. 127 770624 SVOBODA Marian 2003 CZE E 47.39 50.68 1:38.07 357.06
60. 134 770966 BEDŘICH Jan 2004 CZE B 54.12 56.11 1:50.23 519.88
Nedokočili 1. kolo  
  135 770587 BÍBR Tadeáš 2004 CZE J    
  146 770359 BITTA Matyáš 2004 CZE T    
  145 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T    
  138 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B    
  180 220363 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T    
  103 510308 KOUBA Tomáš 2003 CZE U    
  118 770107 OBUCH Maxim 2004 CZE T    
  168 280509 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z    
  173 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L    
Nedokočili 2. kolo  
  141 770272 ČERNOHOUS Marek 2004 CZE E    
  139 770068 DVOŘÁK Marek 2004 CZE Z    
  117 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E    
  161 260010 KUNERT Michal 2001 CZE M    
  133 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE A    
  109 770176 PINK Tomáš 2003 CZE B    
  131 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A    
  129 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  107 700104 DUDÁK Matěj 2003 CZE C    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz