Home Závody a výsledky

NORDICA CUP 2016 - Areál Kouty

Disciplína Obří slalom Codex 2097
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 20.12.2016 Technický delegát Alena Danihelková
Vypočtená penalizace 14.67 Aplikovaná penalizace 24.67
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 144 230719 KLÍMA Adam 2001 CZE B 44.25 41.52 1:25.77 24.67
2. 135 770389 WALEK Josef 2001 CZE E 44.50 42.64 1:27.14 40.32
3. 137 220359 ADÁMEK Antonín 2001 CZE T 45.31 42.72 1:28.03 50.49
4. 139 280509 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z 45.38 42.70 1:28.08 51.06
5. 138 230722 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B 45.85 43.20 1:29.05 62.15
6. 109 770067 KEJHAR Vít 2003 CZE Z 45.93 43.21 1:29.14 63.18
7. 132 770504 JANÍČEK Marek 2001 CZE T 46.20 43.12 1:29.32 65.23
8. 108 260008 BANK Matěj 2003 CZE M 47.00 42.63 1:29.63 68.77
9. 118 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T 46.48 43.81 1:30.29 76.32
10. 148 220363 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T 46.88 43.99 1:30.87 82.94
11. 120 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 46.59 44.34 1:30.93 83.63
12. 124 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 47.09 43.89 1:30.98 84.20
13. 133 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE E 47.42 43.61 1:31.03 84.77
14. 104 770657 KESTL Lukáš 2003 CZE M 47.44 44.61 1:32.05 96.42
15. 141 200717 HLAVOŇ Ondřej 2001 CZE B 47.23 45.07 1:32.30 99.28
16. 131 260300 KUČA Martin 2002 CZE M 47.80 44.60 1:32.40 100.42
17. 116 770265 KÁŇA Filip 2004 CZE T 48.58 46.75 1:35.33 133.90
18. 112 770107 OBUCH Maxim 2004 CZE T 47.96 47.44 1:35.40 134.70
19. 105 770073 ORDÁŇ Petr 2003 CZE Z 48.61 47.26 1:35.87 140.07
20. 151 770485 FIALA Dan 2002 CZE J 49.40 46.99 1:36.39 146.01
21. 147 900310 GLATT Jan 2002 CZE E 49.78 47.05 1:36.83 151.04
22. 103 770656 KESTL Kryštof 2003 CZE M 49.29 47.74 1:37.03 153.33
23. 114 770272 ČERNOHOUS Marek 2004 CZE E 49.94 47.54 1:37.48 158.47
24. 140 770481 KREJČÍŘ Adam 2002 CZE B 52.12 45.93 1:38.05 164.98
25. 150 770168 ANDRÝS Kryštof 2002 CZE B 50.91 47.95 1:38.86 174.24
26. 111 770518 MRÁKA Jan 2004 CZE M 50.43 48.56 1:38.99 175.72
27. 122 770682 HOMOLA Vilém 2004 CZE M 51.01 49.14 1:40.15 188.97
28. 102 770473 SKOPAL Jakub 2003 CZE T 51.27 49.18 1:40.45 192.40
29. 128 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E 51.87 49.43 1:41.30 202.11
30. 126 770294 SLOBODA Matúš 2003 CZE T 51.35 50.27 1:41.62 205.77
Nedokočili 1. kolo  
  117 770359 BITTA Matyáš 2004 CZE T    
  119 770068 DVOŘÁK Marek 2004 CZE Z    
  142 260010 KUNERT Michal 2001 CZE M    
  143 700436 MALÝ Jan 2002 CZE P    
  101 700442 MALÝ Martin 2003 CZE P    
  136 770483 MAZÁK Jan 2002 CZE M    
  149 770544 PETŘEK Josef 2002 CZE Z    
  145 250600 POSPÍŠIL Jonáš 2001 CZE M    
  107 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B    
  127 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T    
  134 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B    
Nedokočili 2. kolo  
  110 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T    
  121 770480 PELIKÁN Aleš 2004 CZE B    
  106 770176 PINK Tomáš 2003 CZE B    
  115 772157 VALENTA Vladimír 2004 CZE Z    
  160 770178 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B    
Nestartovali v 1. kole  
  146 220702 KOLÁŘ Martin 2002 CZE M    
  113 200403 PODRAZIL Zdeněk 2004 CZE T    
  123 770683 ŠŤASTNÝ Robert 2004 CZE M    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  125 770844 FRYŠ Matěj 2004 CZE M    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz