Home Závody a výsledky

UKZ - Cena ROBE 2017 - Karolinka

Disciplína Slalom Codex 2098
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 11.02.2017 Technický delegát Martin Vrzgula
Vypočtená penalizace 38.59 Aplikovaná penalizace 48.59
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 74 280509 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z 42.96 46.96 1:29.92 48.59
2. 75 230722 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B 45.57 46.02 1:31.59 61.96
3. 83 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE E 45.01 46.94 1:31.95 64.84
4. 78 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B 45.26 47.25 1:32.51 69.33
5. 80 770504 JANÍČEK Marek 2001 CZE T 45.79 47.05 1:32.84 71.97
6. 76 220359 ADÁMEK Antonín 2001 CZE T 45.14 48.05 1:33.19 74.77
7. 58 770067 KEJHAR Vít 2003 CZE Z 46.65 50.00 1:36.65 102.48
8. 82 770617 ZÍTKA Jakub 2002 CZE J 44.62 52.29 1:36.91 104.56
9. 77 230724 ŠOJAT Filip 2001 CZE B 47.59 49.34 1:36.93 104.72
10. 81 770095 DANOS Marian 2002 CZE T 47.24 50.82 1:38.06 113.77
11. 53 770848 FIALA Jan 2003 CZE T 47.61 50.96 1:38.57 117.85
12. 84 220363 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T 48.46 50.67 1:39.13 122.34
13. 52 260008 BANK Matěj 2003 CZE M 48.59 50.77 1:39.36 124.18
14. 79 260300 KUČA Martin 2002 CZE M 49.28 50.65 1:39.93 128.74
15. 59 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 49.02 51.38 1:40.40 132.50
16. 62 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 49.20 51.50 1:40.70 134.91
17. 57 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 49.92 52.16 1:42.08 145.96
18. 85 770539 DOROTÍK Ondřej 2001 CZE Z 48.63 53.56 1:42.19 146.84
19. 89 770168 ANDRÝS Kryštof 2002 CZE B 49.78 53.18 1:42.96 153.00
20. 95 770207 HRBÁČ David 2002 CZE B 48.49 55.66 1:44.15 162.53
21. 93 770544 PETŘEK Josef 2002 CZE Z 51.21 53.50 1:44.71 167.02
22. 64 200403 PODRAZIL Zdeněk 2004 CZE T 51.08 53.98 1:45.06 169.82
23. 60 770473 SKOPAL Jakub 2003 CZE T 50.82 54.45 1:45.27 171.50
24. 65 770176 PINK Tomáš 2003 CZE B 52.10 53.20 1:45.30 171.74
25. 88 770066 VLČEK Matouš 2002 CZE C 51.19 54.37 1:45.56 173.82
26. 51 770073 ORDÁŇ Petr 2003 CZE Z 51.68 56.10 1:47.78 191.60
27. 96 770936 CHROUSTOVSKÝ Filip 2002 CZE J 54.14 54.23 1:48.37 196.32
28. 97 770509 MRÁKA Tomáš 2001 CZE M 53.44 55.85 1:49.29 203.69
29. 54 770265 KÁŇA Filip 2004 CZE T 53.38 57.10 1:50.48 213.22
30. 55 220366 SEITZ Lukáš 2003 CZE T 56.02 1:00.05 1:56.07 257.98
31. 98 770002 FISCHER Ondřej 2002 CZE J 57.16 59.18 1:56.34 260.14
32. 67 770294 SLOBODA Matúš 2003 CZE T 58.47 1:00.82 1:59.29 283.76
33. 72 770210 MUZIKÁŘ David 2003 CZE B 59.28 1:01.19 2:00.47 293.21
34. 68 770518 MRÁKA Jan 2004 CZE M 59.00 1:01.63 2:00.63 294.49
35. 71 770209 KEZNIKL Tobiáš 2004 CZE B 57.92 1:03.08 2:01.00 297.45
36. 56 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C 55.23 1:18.23 2:13.46 397.22
37. 69 770019 KREMLÁČEK Pavel 2004 CZE J 1:16.23 1:01.13 2:17.36 428.45
Nedokočili 1. kolo  
  91 770485 FIALA Dan 2002 CZE J    
  70 770175 NOVOTNÝ Eduard 2004 CZE B    
  73 770389 WALEK Josef 2001 CZE E    
  86 770616 ZÍTKA Petr 2001 CZE J    
Nedokočili 2. kolo  
  63 770068 DVOŘÁK Marek 2004 CZE Z    
  90 200717 HLAVOŇ Ondřej 2001 CZE B    
  87 770483 MAZÁK Jan 2002 CZE M    
  61 770178 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B    
Nestartovali v 1. kole  
  92 770453 ŠEBESTA Roman 2002 CZE C    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  99 770211 KERŠNER Dorian 2001 CZE B    
  66 770480 PELIKÁN Aleš 2004 CZE B    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  94 280802 HÁBA Jiří 2001 CZE Z    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz