Home Závody a výsledky

LEKI CUP - Studenov - Rokytnice n/J

Disciplína Obří slalom Codex 7106
Věková kategorie Předžactvo, ženy Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 11.02.2017 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově LC
1. 3 885583 DUPALOVÁ Klára 2007 CZE L 36.20 - 36.20 50
2. 13 855634 ŠPATKOVÁ Veronika 2007 CZE S 37.61 - 37.61 45
3. 16 885428 VALLOVÁ Valentina 2007 CZE B 38.62 - 38.62 40
4. 9 885924 FOREJTKOVÁ Eliška 2008 CZE H 39.02 - 39.02 36
5. 15 885391 KYSELOVÁ Aneta 2008 CZE L 39.21 - 39.21 33
6. 25 885664 TOŠOVSKÁ Markéta 2008 CZE A 40.22 - 40.22 30
7. 10 885465 PAVLIDISOVÁ Michaela 2008 CZE L 40.27 - 40.27 28
8. 1 885604 LUKÁŠKOVÁ Viktorie Nela 2007 CZE L 40.28 - 40.28 26
9. 31 885551 KUNČÍKOVÁ Ella 2007 CZE H 40.44 - 40.44 24
10. 40 - KNĚBORTOVÁ Barbora 2008 CZE 40.57 - 40.57
11. 39 885822 HAZDROVÁ Michaela 2007 CZE S 40.73 - 40.73 22
12. 11 885658 SCHÄFEROVÁ Magdaléna 2008 CZE L 40.85 - 40.85 20
13. 49 885529 KNOBLOCHOVÁ Julie 2008 CZE A 41.56 - 41.56 19
14. 37 885507 ZVÍŘECÍ Martina 2008 CZE A 42.09 - 42.09 18
15. 21 885580 BŘICHÁČKOVÁ Natalie 2007 CZE L 42.33 - 42.33 17
16. 5 885464 MIŠKOVSKÁ Kateřina 2007 CZE L 42.78 - 42.78 16
17. 41 885841 DVOŘÁKOVÁ Kristina 2007 CZE L 43.07 - 43.07 15
18. 4 885312 VYHNISOVÁ Viktorie 2007 CZE L 43.19 - 43.19 14
19. 47 885937 HOLICKÁ Elena 2007 CZE H 43.20 - 43.20 13
20. 33 885765 VOSÁTKOVÁ Julie 2007 CZE L 44.28 - 44.28 12
21. 12 885736 ŘEZNÍČKOVÁ Tereza 2007 CZE A 44.38 - 44.38 11
22. 26 885375 KRISTL Emily 2008 CZE A 44.64 - 44.64 10
23. 24 885372 ZBIHLEJOVÁ Amélie 2007 CZE L 45.08 - 45.08 9
24. 29 886130 SIKYTOVÁ Lilly 2007 CZE H 45.71 - 45.71 8
25. 35 885918 VÁCLAVÍKOVÁ Hana 2008 CZE L 45.89 - 45.89 7
26. 8 885392 RAJNOCHOVÁ Barbora 2007 CZE L 45.90 - 45.90 6
27. 6 885678 PETROF Johana 2008 CZE L 46.10 - 46.10 5
28. 20 - POLÁKOVÁ Pavlína 2007 CZE 47.76 - 47.76
29. 34 - FRONKOVÁ Linda 2008 CZE 48.63 - 48.63
30. 44 885810 BESEDOVÁ Amálie 2007 CZE A 48.97 - 48.97 4
31. 53 886033 BOSNIČ Valentina 2007 CZE L 49.11 - 49.11 3
32. 46 - PŠENKOVÁ Eliška 2008 CZE 50.07 - 50.07
33. 23 885674 KRATOCHVÍLOVÁ Ida 2007 CZE A 50.67 - 50.67 2
34. 43 886034 MADĚROVÁ Anna 2008 CZE L 50.80 - 50.80 1
35. 38 885848 BAROZZI Bianka 2007 CZE A 53.49 - 53.49
36. 51 - NOVÁKOVÁ Valerie 2007 CZE 54.02 - 54.02
37. 36 - KUČÍRKOVÁ Nikola 2008 CZE 55.57 - 55.57
Nedokočily 1. kolo  
  22 886160 HOLCOVÁ Ester 2008 CZE L    
  14 885742 HRDINOVÁ Daniela 2007 CZE L    
Nestartovaly v 1. kole  
  19 885930 DAČEVA Sára 2007 CZE S    
  2 885731 DLOUHÁ Viktorie 2007 CZE H    
  28 885517 DRHOVÁ Eva 2008 CZE H    
  32 885913 FISCHEROVÁ Sarah 2008 CZE L    
  52 - FRONKOVÁ Lucie 2008 CZE    
  7 885526 HORDOSSY Eliška 2008 CZE H    
  45 885648 KEPÁKOVÁ Viktorie 2008 CZE A    
  27 886144 KRÁTKÁ Barbora 2008 CZE H    
  17 886107 STRAKOVÁ Karolína 2008 CZE A    
  30 885534 TŮMOVÁ Martina 2008 CZE L    
  48 886145 VOHRALÍKOVÁ Kristýna 2008 CZE H    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  18 885903 JEBAVÁ Ella 2007 CZE H    
  42 886088 RYDVALOVÁ Klára 2008 CZE L    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz