Home Závody a výsledky

UKZ žactva ve slalomu - SKI Areál SYNOT na Kyčerce

Disciplína Slalom Codex 2173
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 15.01.2017 Technický delegát
Vypočtená penalizace 19.80 Aplikovaná penalizace 29.80
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 33 280509 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z 37.27 34.42 1:11.69 29.80
2. 35 230722 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B 37.87 36.25 1:14.12 54.21
3. 40 770504 JANÍČEK Marek 2001 CZE T 39.44 36.01 1:15.45 67.56
4. 31 220359 ADÁMEK Antonín 2001 CZE T 39.85 37.01 1:16.86 81.72
5. 7 770067 KEJHAR Vít 2003 CZE Z 39.89 37.11 1:17.00 83.13
6. 4 770848 FIALA Jan 2003 CZE T 40.09 37.20 1:17.29 86.04
7. 42 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B 40.12 37.55 1:17.67 89.86
8. 23 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 40.56 38.91 1:19.47 107.94
9. 16 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 41.64 38.25 1:19.89 112.15
10. 8 770657 KESTL Lukáš 2003 CZE M 41.51 38.72 1:20.23 115.57
11. 45 770481 KREJČÍŘ Adam 2002 CZE B 42.22 38.88 1:21.10 124.31
12. 39 220363 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T 41.86 39.57 1:21.43 127.62
13. 37 770095 DANOS Marian 2002 CZE T 42.13 39.55 1:21.68 130.13
14. 1 770178 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B 44.91 40.60 1:25.51 168.60
15. 38 260300 KUČA Martin 2002 CZE M 47.29 38.24 1:25.53 168.80
16. 46 280802 HÁBA Jiří 2001 CZE Z 44.54 41.38 1:25.92 172.72
17. 17 770265 KÁŇA Filip 2004 CZE T 45.14 42.23 1:27.37 187.28
18. 12 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T 45.49 41.92 1:27.41 187.68
19. 10 770473 SKOPAL Jakub 2003 CZE T 45.20 42.61 1:27.81 191.70
20. 34 770168 ANDRÝS Kryštof 2002 CZE B 44.98 43.27 1:28.25 196.12
21. 19 200403 PODRAZIL Zdeněk 2004 CZE T 45.15 43.94 1:29.09 204.55
22. 18 770683 ŠŤASTNÝ Robert 2004 CZE M 46.53 44.98 1:31.51 228.86
23. 5 220366 SEITZ Lukáš 2003 CZE T 48.08 45.19 1:33.27 246.53
24. 48 770002 FISCHER Ondřej 2002 CZE J 50.84 46.94 1:37.78 291.83
25. 22 772157 VALENTA Vladimír 2004 CZE Z 46.97 51.84 1:38.81 302.17
Nedokočili 1. kolo  
  9 280804 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z    
  3 260008 BANK Matěj 2003 CZE M    
  41 770539 DOROTÍK Ondřej 2001 CZE Z    
  15 770844 FRYŠ Matěj 2004 CZE M    
  11 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T    
  47 200717 HLAVOŇ Ondřej 2001 CZE B    
  13 770682 HOMOLA Vilém 2004 CZE M    
  43 230719 KLÍMA Adam 2001 CZE B    
  44 770483 MAZÁK Jan 2002 CZE M    
  21 770073 ORDÁŇ Petr 2003 CZE Z    
  24 770480 PELIKÁN Aleš 2004 CZE B    
  20 770294 SLOBODA Matúš 2003 CZE T    
  6 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B    
  14 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T    
Nestartovali v 1. kole  
  32 770089 BORÁK Jan 2001 CZE T    
  36 770544 PETŘEK Josef 2002 CZE Z    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  2 770176 PINK Tomáš 2003 CZE B    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz