Home Závody a výsledky

ÚKZ - Špičák na Šumavě

Disciplína Obří slalom Codex 2210
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 15.01.2017 Technický delegát Libor Špičák
Vypočtená penalizace 75.69 Aplikovaná penalizace 85.69
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 59 700911 LINHART Adam 2002 CZE P 45.24 46.85 1:32.09 85.69
2. 54 700437 GARBA Matyáš 2001 CZE P 45.50 47.52 1:33.02 95.59
3. 55 700103 MAŘÍK Lukáš 2001 CZE P 45.90 47.28 1:33.18 97.29
4. 31 700442 MALÝ Martin 2003 CZE P 45.98 48.37 1:34.35 109.74
5. 39 700535 MAXA Adam 2004 CZE P 46.75 48.91 1:35.66 123.68
6. 48 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 47.61 48.85 1:36.46 132.19
7. 33 990995 DOSTÁL Václav 2003 CZE C 47.90 49.04 1:36.94 137.30
8. 53 550512 ŠTÍPEK Petr 2001 CZE K 45.51 51.65 1:37.16 139.64
9. 49 772210 PLACHÝ Marek 2003 CZE K 47.35 49.88 1:37.23 140.39
10. 51 550513 HAVELKA Daniel 2002 CZE K 48.02 49.28 1:37.30 141.13
11. 44 700536 ŠEVČÍK Jiří 2004 CZE P 48.25 49.11 1:37.36 141.77
12. 60 700909 RADA Tomáš 2001 CZE P 47.89 49.68 1:37.57 144.01
13. 47 770901 KRÁL Tomáš 2004 CZE P 48.56 49.23 1:37.79 146.35
14. 61 770778 RUML Matěj 2002 CZE P 47.51 50.52 1:38.03 148.90
15. 57 500237 NOVÁK Filip 2002 CZE U 48.93 50.31 1:39.24 161.78
16. 43 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C 48.68 50.78 1:39.46 164.12
17. 34 700104 DUDÁK Matěj 2003 CZE C 47.44 54.10 1:41.54 186.25
18. 46 700537 ŠPIČÁK Vojtěch 2004 CZE P 50.85 52.65 1:43.50 207.11
19. 62 770068 DVOŘÁK Marek 2004 CZE Z 49.59 53.92 1:43.51 207.22
20. 35 770534 VLASATÝ Jakub 2003 CZE C 50.60 54.74 1:45.34 226.69
21. 45 770564 TURČIN Jan 2004 CZE K 52.57 52.85 1:45.42 227.54
22. 40 770113 HOTOVÝ Gustav 2004 CZE U 53.55 53.32 1:46.87 242.98
23. 37 770563 ČEPIČKA Ladislav 2003 CZE K 53.46 55.37 1:48.83 263.83
24. 41 770698 KŘÍŽ Filip 2004 CZE K 54.83 55.26 1:50.09 277.24
25. 58 770560 KŘIKLAVA Jakub 2001 CZE K 55.80 55.76 1:51.56 292.89
Nedokočili 1. kolo  
  56 770312 DRHA Tadeáš 2002 CZE C    
  36 770215 KÜHNL Adam 2003 CZE K    
  42 770629 MACHOŇ Petr 2004 CZE C    
  50 700436 MALÝ Jan 2002 CZE P    
Nedokočili 2. kolo  
  52 770066 VLČEK Matouš 2002 CZE C    
Nestartovali v 1. kole  
  32 770736 HUSINECKÝ Tadeáš 2003 CZE C    
  38 772205 KNOR Aleš 2004 CZE B    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz