Home Závody a výsledky

ČP - FIS Špindlerův Mlýn - Špindlerův Mlýn

Disciplína Alpská kombinace Codex 6160
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu FIS
Datum 27.01.2017 Technický delegát NUTZ, Werner (AUT) 087
Vypočtená penalizace 115.25 Aplikovaná penalizace 118.25
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 13 705394 KANTOROVÁ Barbara 1992 SVK 1:09.98 54.42 2:04.40 118.25
2. 16 155741 KOTRLOVÁ Kateřina 1994 CZE Z 1:11.65 53.85 2:05.50 128.42 100
3. 7 155883 KŘÍŽOVÁ Iva 1999 CZE Z 1:11.00 56.66 2:07.66 148.39 80
4. 24 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 1:12.47 55.32 2:07.79 149.59 60
5. 19 155880 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 CZE H 1:12.39 55.93 2:08.32 154.49 50
6. 33 155866 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L 1:14.10 55.74 2:09.84 168.54 45
7. 28 155923 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 1:13.03 57.22 2:10.25 172.33 40
8. 40 155835 ZEMKOVÁ Zuzana 1997 CZE T 1:15.84 54.89 2:10.73 176.77 36
9. 30 435420 ZDORT Zofia 2000 POL 1:14.46 57.15 2:11.61 184.90
10. 36 155899 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H 1:13.56 58.24 2:11.80 186.66 32
11. 22 155890 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H 1:14.94 57.04 2:11.98 188.32 29
12. 21 155809 ZAHÁLKOVÁ Tereza 1996 CZE B 1:14.64 57.47 2:12.11 189.52 26
13. 25 155868 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L 1:14.87 57.32 2:12.19 190.26 24
14. 15 155796 NOVAKOVSKÁ Ivana 1996 CZE U 1:14.61 57.79 2:12.40 192.20 22
15. 4 695130 SHEPILENKO Anastasiya 2000 UKR 1:14.13 58.40 2:12.53 193.41
16. 2 155891 NOVÁKOVÁ Barbora 1999 CZE Z 1:14.02 58.53 2:12.55 193.59 20
17. 37 155909 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE H 1:13.91 58.82 2:12.73 195.26 18
18. 31 155919 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T 1:15.37 58.44 2:13.81 205.24 16
19. 20 705468 STAROŇOVÁ Laura 2000 SVK 1:16.86 57.71 2:14.57 212.27
20. 6 155884 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K 1:12.74 1:02.09 2:14.83 214.67 15
21. 38 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 1:16.28 58.97 2:15.25 218.55 14
22. 35 155925 MIŠKOVSKÁ Adéla 2000 CZE H 1:15.62 1:00.57 2:16.19 227.24 13
23. 18 435410 KLIMEK Weronika 1999 POL 1:16.93 1:00.01 2:16.94 234.17
24. 39 155921 HANKOVÁ Kateřina 2000 CZE H 1:20.40 1:03.59 2:23.99 299.35 12
25. 17 705435 HREHOROVÁ Evelyn 1996 SVK 1:19.53 1:05.36 2:24.89 307.67
Nedokočily 1. kolo    
  23 155903 BLÁHOVÁ Anna 1999 CZE H      
  29 435401 CZAPSKA Zuzanna 1998 POL      
  34 6295345 DALL ANTONIA Silvia 2000 ITA      
  5 695108 KNYSH Olha 1995 UKR      
  27 155845 PILNÁ Karolína 1997 CZE H      
  11 155843 VOLOPICHOVÁ Josefína 1997 CZE P      
Nedokočily 2. kolo    
  9 155915 HRADILOVÁ Johana 2000 CZE H      
  10 155900 ZELENKOVÁ Simona 1999 CZE L      
  12 155696 ZELENKOVÁ Veronika 1993 CZE L      
Nestartovaly v 1. kole    
  32 155841 VÁCHALOVÁ Viktorie 1997 CZE M      
Nestartovaly v 2. kole    
  1 155798 ANTOŠOVÁ Klára 1996 CZE H      
  26 435414 KALUZA Martyna 1999 POL      
  3 155503 KLICNAROVÁ Pavla 1988 CZE L      
  8 155863 KOTRLOVÁ Petra 1998 CZE Z      
  14 665009 SHKANOVA Maria 1989 BLR      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler