Home Závody a výsledky

Pohár České pošty RKZ 5 - Bílá v Beskydech

Disciplína Vyřazovací závod Codex 2059
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 04.03.2017 Technický delegát Alena Danihelková
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo 3. kolo PČP
1. 36 770089 BORÁK Jan 2001 CZE T 38.10 36.50 35.62 100
2. 38 320101 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 38.53 36.49 35.72 80
3. 32 280509 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z 37.21 36.60 35.81 60
4. 26 770504 JANÍČEK Marek 2001 CZE T 37.46 37.05 35.86 50
5. 34 250600 POSPÍŠIL Jonáš 2001 CZE M 37.78 37.28 36.04 45
6. 31 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S 39.09 36.93 36.31 40
7. 33 700911 LINHART Adam 2002 CZE P 38.33 36.66 36.37 36
8. 16 420024 NOSEK Samuel 2001 CZE L 37.68 37.61 36.49 32
9. 27 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L 37.53 37.26 36.64 29
10. 14 230722 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B 37.95 37.70 36.74 26
11. 35 770025 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 37.69 37.42 36.75 24
12. 18 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 36.84 37.26 37.00 22
15. 30 770389 WALEK Josef 2001 CZE E 37.49 37.21 DNQ 16
15. 28 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H 37.22 36.87 DNQ 16
15. 22 770063 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 38.56 37.53 DNQ 16
16. 7 700436 MALÝ Jan 2002 CZE P 38.56 37.77 - 15
17. 8 200717 HLAVOŇ Ondřej 2001 CZE B 38.25 37.93 - 14
18. 6 610107 TOMÁŠ David 2001 CZE H 37.81 37.95 - 13
19. 24 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L 38.00 38.24 - 12
20. 17 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B 38.71 38.30 - 11
21. 9 770483 MAZÁK Jan 2002 CZE M 38.46 38.43 - 10
22. 21 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 38.71 38.46 - 9
23. 12 220363 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T 38.67 38.63 - 8
24. 1 230724 ŠOJAT Filip 2001 CZE B 39.03 38.74 - 7
25. 29 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A 39.78 39.17 - 6
26. 10 770481 KREJČÍŘ Adam 2002 CZE B 38.96 39.49 - 5
27. 2 110726 DRHA Adam 2001 CZE H 39.78 39.56 - 4
28. 3 770539 DOROTÍK Ondřej 2001 CZE Z 38.75 39.96 - 3
29. 11 260300 KUČA Martin 2002 CZE M 39.75 40.84 - 2
31. 20 220359 ADÁMEK Antonín 2001 CZE T 37.34 DNQ -
31. 13 110727 PAJER Matěj 2002 CZE H 38.29 DNQ -
32. 23 900310 GLATT Jan 2002 CZE E 39.98 - -
33. 19 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE E 40.19 - -
34. 4 770509 MRÁKA Tomáš 2001 CZE M 40.26 - -
35. 5 770095 DANOS Marian 2002 CZE T 40.39 - -
36. 25 770103 ČMEJLA Jakub 2001 CZE A 42.24 - -
37. 15 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 44.73 - -
  37 230719 KLÍMA Adam 2001 CZE B DNQ - -

DNQ - závodník příslušné kolo nedokončil nebo v něm nestartoval

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz