Home Závody a výsledky

Český pohár MMČR 2018 - Memorial Jarka Drapely - Špindlerův Mlýn

Disciplína Slalom Codex 0894
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu NC
Datum 25.03.2018 Technický delegát Nutz Werner 087
Vypočtená penalizace 11.76 Aplikovaná penalizace 13.76
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 2 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 46.99 52.09 1:39.08 13.76
2. 3 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M 48.74 54.17 1:42.91 41.59
3. 12 151203 BENC Patrik 1997 CZE L 49.57 53.97 1:43.54 46.17
4. 8 170151 DYRBYE NAESTED Casper 1996 DEN 49.84 54.30 1:44.14 50.53
5. 19 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 50.52 54.18 1:44.70 54.60
6. 1 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H 50.05 54.77 1:44.82 55.47
7. 18 151111 KEJVAL Martin 1995 CZE H 50.80 54.12 1:44.92 56.20
8. 15 151253 OUVÍN Jan 1999 CZE L 50.42 54.56 1:44.98 56.63
9. 6 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T 52.90 52.53 1:45.43 59.90
10. 13 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B 50.94 54.64 1:45.58 60.99
11. 23 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B 51.77 54.26 1:46.03 64.26
12. 9 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 50.72 55.35 1:46.07 64.56
13. 25 151292 PROVAZNIK Adam 2000 CZE U 52.37 53.89 1:46.26 65.94
14. 24 150744 ČERMÁK Jan 1988 CZE H 52.00 55.37 1:47.37 74.00
15. 22 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 52.48 55.23 1:47.71 76.47
16. 16 512285 GOLA Fabian 1998 CZE T 51.58 57.32 1:48.90 85.12
17. 32 151287 MILATA Jiří 2000 CZE T 53.22 56.44 1:49.66 90.64
18. 35 151326 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z 53.42 57.48 1:50.90 99.65
19. 37 151317 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 54.81 56.61 1:51.42 103.43
20. 39 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B 53.71 57.73 1:51.44 103.58
21. 40 151262 HRABÁK Martin 1999 CZE C 54.66 57.14 1:51.80 106.19
22. 44 250434 ARNARSON Andres Noi 2001 ISL 56.67 1:01.01 1:57.68 148.92
23. 36 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 1:01.16 57.48 1:58.64 155.90
24. 49 151299 KRYŠTOF Petr 2000 CZE A 59.88 1:02.99 2:02.87 186.64
25. 53 151348 MAŘAS Robert 1967 CZE H 1:16.51 1:09.84 2:26.35 357.26
Nedokočili 1. kolo    
  38 151250 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T      
  14 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H      
  26 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A      
  5 151215 FOREJTEK Filip 1997 CZE H      
  21 430808 GRODECKI Jan 2000 POL      
  42 151332 JANÍČEK Marek 2001 CZE T      
  30 54672 KRAMER Mathias 2001 AUT      
  31 700938 MADRO Oskar 1998 SVK      
  46 151295 MALKUS David 2000 CZE A      
  28 151289 NOVÁK Oskar 2000 CZE H      
  47 151269 POLEDŇÁK Petr 1999 CZE      
  7 430802 PYJAS Pawel 1999 POL      
  43 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A      
  41 151258 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L      
  4 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S      
  48 151329 TOMÁŠ David 2001 CZE H      
  50 151346 VRABEC Ondřej 2001 CZE H      
  17 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T      
Nedokočili 2. kolo    
  11 700956 JAROŠČÁK Miroslav 1999 SVK      
  34 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B      
  10 151186 STRAKA Jan 1997 CZE U      
  33 151218 STRAUB Jakub 1997 CZE A      
  27 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z      
  20 780013 ZAVECKAS Rokas 1996 LTU      
Nestartovali v 1. kole    
  52 151342 SAMOHEL Richard 2001 CZE L      
  45 151189 VORÁČEK Jiří 1997 CZE C      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  51 102271 HUDEC Jan 1981 CZE M      
  29 151284 KOULA Jan 2000 CZE H      

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz