Home Závody a výsledky

Český pohár MMČR 2018 - Memorial Jarka Drapely - Špindlerův Mlýn

Disciplína Slalom Codex 5838
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu NC
Datum 25.03.2018 Technický delegát Nutz Werner 087
Vypočtená penalizace 16.82 Aplikovaná penalizace 18.82
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 2 155728 DUBOVSKÁ Martina 1992 CZE H 45.22 48.04 1:33.26 18.82
2. 7 155727 CAPOVÁ Gabriela 1993 CZE T 45.78 48.11 1:33.89 23.68
3. 1 155586 KMOCHOVÁ Tereza 1990 CZE L 46.53 49.09 1:35.62 37.04
4. 12 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 48.18 48.86 1:37.04 48.00
5. 3 155790 ČAMKOVÁ Veronika 1996 CZE J 47.11 50.54 1:37.65 52.71
6. 9 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 48.81 50.24 1:39.05 63.52
7. 8 155869 CHROUSTOVÁ Šárka 1998 CZE B 49.02 51.25 1:40.27 72.94
8. 18 255416 DAGBJARTSDOTTIR Katla Bjorg 1999 ISL 49.73 50.63 1:40.36 73.63
9. 16 56557 FLORIANTSCHITZ Alisa 2001 AUT 49.71 51.11 1:40.82 77.19
10. 10 155809 ZAHÁLKOVÁ Tereza 1996 CZE B 50.15 51.34 1:41.49 82.36
11. 23 155923 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 50.29 51.24 1:41.53 82.67
12. 13 155909 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE H 50.33 51.91 1:42.24 88.15
13. 24 255419 KRISTINSDOTTIR Hjordis 1999 ISL 50.89 51.98 1:42.87 93.01
14. 28 155877 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T 51.68 51.93 1:43.61 98.73
15. 22 155891 NOVÁKOVÁ Barbora 1999 CZE Z 50.93 52.75 1:43.68 99.27
16. 20 155868 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L 51.43 52.26 1:43.69 99.34
17. 25 155912 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L 50.93 52.86 1:43.79 100.12
18. 33 155963 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 CZE Z 53.21 52.29 1:45.50 113.32
19. 34 155705 HOUSEROVÁ Petra 1993 CZE T 52.53 53.81 1:46.34 119.80
20. 35 155964 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 54.17 54.17 1:48.34 135.24
21. 39 155965 LAIN Viktorie 2001 CZE H 55.25 55.18 1:50.43 151.38
22. 40 155905 KOTKOVÁ Eliška 1999 CZE E 56.42 55.23 1:51.65 160.80
23. 43 155830 ŠLECHTOVÁ Klára 1997 CZE A 55.53 56.71 1:52.24 165.35
Nedokočily 1. kolo    
  6 155880 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 CZE H      
  31 255427 FRIDGEIRSDOTTIR Harpa Maria 2000 ISL      
  21 255406 FRIDGEIRSDOTTIR Holmfridur Dora 1998 ISL      
  27 155910 GILAROVÁ Radka 2000 CZE B      
  5 155848 NOVÁ Tereza 1998 CZE P      
  36 155944 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U      
  37 155973 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A      
  14 155866 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L      
  17 155884 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K      
Nedokočily 2. kolo    
  38 155966 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE H      
  26 155919 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T      
  46 155949 KUPCOVÁ Aneta 2001 CZE L      
  19 155890 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H      
  42 155897 MELKOVÁ Valerie 1997 CZE T      
  4 155962 SOMMEROVÁ Elese 2001 CZE A      
  44 155946 TICHÁ Michaela 2001 CZE A      
  29 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H      
  45 155900 ZELENKOVÁ Simona 1999 CZE L      
Nestartovaly v 1. kole    
  32 155967 BALABÁNOVÁ Tereza 2001 CZE T      
  30 155793 KINCLOVÁ Pavla 1996 CZE H      
  11 155943 KOŠŤÁLOVÁ Lenka 2001 CZE L      
  15 155899 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H      
Diskvalifikovány v 1. kole    
  41 255430 PALMARSDOTTIR DISON Snaedis Lif 2000 ISL      

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz