Home Závody a výsledky

Český pohár MMČR 2018 - Memorial Jarka Drapely - Špindlerův Mlýn

Disciplína Obří slalom Codex 0893
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu NC
Datum 23.03.2018 Technický delegát Nutz Werner 087
Vypočtená penalizace 21.97 Aplikovaná penalizace 23.97
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 4 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M 1:09.85 1:09.84 2:19.69 23.97 100
2. 5 700941 KATRENIČ Henrich 1998 SVK 1:10.27 1:10.45 2:20.72 31.20
3. 6 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 1:10.63 1:10.42 2:21.05 33.51 80
4. 1 54374 BAUMANN Clemens 1996 AUT 1:10.76 1:10.89 2:21.65 37.72
5. 7 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 1:11.56 1:10.22 2:21.78 38.63 60
6. 16 151284 KOULA Jan 2000 CZE H 1:11.42 1:10.72 2:22.14 41.16 50
7. 20 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B 1:11.51 1:11.52 2:23.03 47.40 45
8. 2 151186 STRAKA Jan 1997 CZE U 1:11.23 1:11.82 2:23.05 47.54 40
9. 19 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 1:11.31 1:11.89 2:23.20 48.59 36
10. 15 151203 BENC Patrik 1997 CZE L 1:11.78 1:11.75 2:23.53 50.91 32
11. 17 151289 NOVÁK Oskar 2000 CZE H 1:11.59 1:12.07 2:23.66 51.82 29
12. 8 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B 1:11.84 1:12.11 2:23.95 53.86 26
13. 10 151253 OUVÍN Jan 1999 CZE L 1:12.33 1:12.22 2:24.55 58.07 24
14. 27 700973 BALÁŽ Filip 2001 SVK 1:11.79 1:12.99 2:24.78 59.68
15. 9 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H 1:12.40 1:12.46 2:24.86 60.24 22
16. 26 430808 GRODECKI Jan 2000 POL 1:13.79 1:11.73 2:25.52 64.87
17. 28 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H 1:13.28 1:12.70 2:25.98 68.10 20
18. 21 700956 JAROŠČÁK Miroslav 1999 SVK 1:13.02 1:13.09 2:26.11 69.01
19. 31 151287 MILATA Jiří 2000 CZE T 1:13.50 1:13.38 2:26.88 74.41 18
20. 30 700938 MADRO Oskar 1998 SVK 1:13.41 1:13.48 2:26.89 74.48
21. 25 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z 1:13.68 1:13.54 2:27.22 76.80 16
22. 32 151317 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 1:14.38 1:13.18 2:27.56 79.18 15
23. 23 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 1:13.89 1:13.70 2:27.59 79.39 14
24. 36 700983 LASOK Adam 2001 SVK 1:14.43 1:13.57 2:28.00 82.27
25. 33 780013 ZAVECKAS Rokas 1996 LTU 1:14.51 1:13.58 2:28.09 82.90
26. 34 151111 KEJVAL Martin 1995 CZE H 1:14.19 1:14.14 2:28.33 84.58 13
27. 37 700978 BOTKA Filip 2001 SVK 1:14.70 1:14.56 2:29.26 91.11
28. 43 400317 KRABSHUIS Noah 2000 NED 1:14.53 1:15.11 2:29.64 93.77
29. 45 151250 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T 1:14.23 1:16.12 2:30.35 98.76 12
30. 48 700955 POLOMČÁK Daniel 1999 SVK 1:15.54 1:15.98 2:31.52 106.96
31. 42 151326 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z 1:15.33 1:16.23 2:31.56 107.24 11
32. 41 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B 1:17.08 1:15.49 2:32.57 114.33 10
33. 44 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 1:16.50 1:16.54 2:33.04 117.63 9
34. 54 151258 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L 1:18.26 1:17.28 2:35.54 135.17 8
35. 50 6293916 STABLUM Tommaso 2001 ITA 1:17.97 1:17.71 2:35.68 136.15
36. 53 700981 KASANICKÝ Adam 2001 SVK 1:17.68 1:18.20 2:35.88 137.55
37. 55 151324 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B 1:18.59 1:17.50 2:36.09 139.02 7
38. 52 250434 ARNARSON Andres Noi 2001 ISL 1:19.06 1:17.72 2:36.78 143.87
39. 56 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 1:18.19 1:18.72 2:36.91 144.78 6
40. 49 151332 JANÍČEK Marek 2001 CZE T 1:20.03 1:18.91 2:38.94 159.02 5
41. 57 400334 EVERS Ezra 2001 NED 1:19.35 1:20.90 2:40.25 168.21
42. 60 151346 VRABEC Ondřej 2001 CZE H 1:21.27 1:22.33 2:43.60 191.71 4
43. 58 151149 FIALA Tomáš 1995 CZE H 1:22.26 1:22.58 2:44.84 200.41 3
Nedokočili 1. kolo    
  40 430841 BOLEK Jan 2001 POL      
  38 6293323 CAVALLARI Marco 1999 ITA      
  11 170151 DYRBYE NAESTED Casper 1996 DEN      
  46 151262 HRABÁK Martin 1999 CZE C      
  39 54672 KRAMER Mathias 2001 AUT      
  51 151295 MALKUS David 2000 CZE A      
  14 430802 PYJAS Pawel 1999 POL      
  62 151342 SAMOHEL Richard 2001 CZE L      
  35 700982 SANITRÁR Ján 2001 SVK      
  13 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S      
  18 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H      
  59 151189 VORÁČEK Jiří 1997 CZE C      
Nedokočili 2. kolo    
  29 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A      
  47 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B      
  24 512285 GOLA Fabian 1998 CZE T      
  3 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z      
  61 151269 POLEDŇÁK Petr 1999 CZE      
  12 151292 PROVAZNIK Adam 2000 CZE U      
  22 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B      

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz