Home Závody a výsledky

MČR žactva - Kouty nad Desnou

Disciplína Obří slalom Codex 2007
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu MČR žáků
Datum 15.03.2018 Technický delegát Eva Kurfürstová
Vypočtená penalizace 3.10 Aplikovaná penalizace 3.10
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body PČP
1. 183 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H 43.45 45.47 1:28.92 3.10 100
2. 186 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 44.96 45.59 1:30.55 21.06 80
3. 187 770313 KROUPA Štepan 2003 CZE C 44.74 46.37 1:31.11 27.24 60
4. 194 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE H 45.47 46.78 1:32.25 39.80 50
5. 191 260008 BANK Matěj 2003 CZE M 45.18 47.09 1:32.27 40.02 45
6. 181 700911 LINHART Adam 2002 CZE P 44.32 48.27 1:32.59 43.55 40
7. 184 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S 45.94 47.07 1:33.01 48.18 36
8. 122 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 46.00 47.53 1:33.53 53.91 100
9. 190 770207 HRBÁČ David 2002 CZE B 46.90 47.04 1:33.94 58.43 32
10. 202 770067 KEJHAR Vít 2003 CZE Z 46.79 47.28 1:34.07 59.86 29
11. 127 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 46.16 47.95 1:34.11 60.30 80
12. 126 700535 MAXA Adam 2004 CZE P 46.12 48.16 1:34.28 62.17 60
13. 125 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 46.47 47.82 1:34.29 62.28 50
14. 129 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 45.95 48.36 1:34.31 62.50 45
15. 193 280804 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z 46.16 48.24 1:34.40 63.50 26
16. 123 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 46.26 48.32 1:34.58 65.48 40
17. 203 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 47.20 48.03 1:35.23 72.64 24
18. 135 772205 KNOR Aleš 2004 CZE B 47.31 48.18 1:35.49 75.51 36
19. 128 770224 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L 46.94 48.89 1:35.83 79.26 32
20. 198 770848 FIALA Jan 2003 CZE T 46.86 49.10 1:35.96 80.69 22
21. 197 110727 PAJER Matěj 2002 CZE H 47.46 48.55 1:36.01 81.24 20
22. 137 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T 47.13 48.93 1:36.06 81.79 29
23. 220 230729 VOKŘÁL Jan 2002 CZE B 47.36 48.86 1:36.22 83.55 18
24. 138 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 47.21 49.08 1:36.29 84.33 26
25. 207 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A 47.46 48.98 1:36.44 85.98 16
26. 133 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 46.95 49.55 1:36.50 86.64 24
27. 206 320510 FLEISCHER Leonard 2002 CZE H 47.72 49.15 1:36.87 90.72 15
28. 134 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 47.24 49.65 1:36.89 90.94 22
29. 136 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A 48.01 49.60 1:37.61 98.87 20
30. 209 700436 MALÝ Jan 2002 CZE P 48.69 48.95 1:37.64 99.20 14
31. 211 900310 GLATT Jan 2002 CZE E 47.64 50.07 1:37.71 99.98 13
32. 155 886359 PERISSINOTTO Mattia 2005 CZE B 48.41 49.48 1:37.89 101.96 18
33. 208 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE M 47.36 50.71 1:38.07 103.94 12
34. 147 770180 FOLWARCZNY Martin 2005 CZE L 48.23 50.12 1:38.35 107.03 16
35. 153 770272 ČERNOHOUS Marek 2004 CZE E 48.18 50.29 1:38.47 108.35 15
36. 204 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B 48.86 49.69 1:38.55 109.23 11
37. 196 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L 48.42 50.16 1:38.58 109.56 10
38. 131 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 48.17 50.60 1:38.77 111.66 14
39. 213 700442 MALÝ Martin 2003 CZE P 49.09 49.84 1:38.93 113.42 9
40. 139 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 49.37 49.70 1:39.07 114.96 13
41. 219 770453 ŠEBESTA Roman 2002 CZE C 48.98 50.16 1:39.14 115.74 8
42. 145 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H 48.00 51.15 1:39.15 115.85 12
43. 212 260300 KUČA Martin 2002 CZE M 49.30 49.98 1:39.28 117.28 7
44. 210 770483 MAZÁK Jan 2002 CZE M 48.58 50.83 1:39.41 118.71 6
45. 132 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 47.89 51.53 1:39.42 118.82 11
46. 144 700536 ŠEVČÍK Jiří 2004 CZE P 48.72 50.89 1:39.61 120.92 10
47. 150 770246 DOBROVODSKÝ Adam 2004 CZE L 48.31 51.39 1:39.70 121.91 9
48. 154 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 48.93 50.82 1:39.75 122.46 8
49. 221 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 49.48 50.47 1:39.95 124.66 5
50. 199 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 48.43 51.82 1:40.25 127.97 4
51. 217 220363 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T 49.47 50.80 1:40.27 128.19 3
52. 146 770267 VLČEK Jan 2005 CZE T 49.28 51.06 1:40.34 128.96 7
53. 214 770473 SKOPAL Jakub 2003 CZE T 50.94 49.68 1:40.62 132.05 2
54. 140 770859 HROUDA František 2004 CZE H 47.98 52.66 1:40.64 132.27 6
55. 157 770497 FLANDERKA Aleš 2004 CZE U 49.58 52.00 1:41.58 142.63 5
56. 151 772157 VALENTA Vladimír 2004 CZE Z 48.93 52.75 1:41.68 143.73 4
57. 148 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 49.36 52.33 1:41.69 143.84 3
58. 216 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A 50.84 50.89 1:41.73 144.28 1
59. 160 770265 KÁŇA Filip 2004 CZE T 49.50 52.29 1:41.79 144.94 2
60. 156 770480 PELIKÁN Aleš 2004 CZE B 49.64 52.46 1:42.10 148.36 1
61. 172 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 50.27 51.93 1:42.20 149.46
62. 161 770270 PETR Lukáš 2004 CZE E 51.42 52.32 1:43.74 166.43
63. 152 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 49.99 53.90 1:43.89 168.09
64. 228 410507 LÍZLER Michal 2002 CZE L 51.12 53.03 1:44.15 170.95
65. 165 770844 FRYŠ Matěj 2004 CZE M 51.23 53.60 1:44.83 178.45
66. 158 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B 51.31 53.92 1:45.23 182.85
67. 159 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 51.43 53.93 1:45.36 184.29
68. 170 770683 ŠŤASTNÝ Robert 2004 CZE M 51.73 53.83 1:45.56 186.49
69. 168 770209 KEZNIKL Tobiáš 2004 CZE B 52.58 53.32 1:45.90 190.24
70. 226 772015 ZELENÝ Samuel Jan 2003 CZE B 52.74 53.47 1:46.21 193.66
71. 163 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E 52.42 53.81 1:46.23 193.88
72. 229 220366 SEITZ Lukáš 2003 CZE T 52.56 53.72 1:46.28 194.43
73. 166 770113 HOTOVÝ Gustav 2004 CZE U 52.46 55.48 1:47.94 212.72
74. 173 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 53.54 54.88 1:48.42 218.01
75. 227 770656 KESTL Kryštof 2003 CZE M 51.25 57.22 1:48.47 218.56
Nedokočili 1. kolo    
  224 772397 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 CZE C      
  130 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T      
  230 770936 CHROUSTOVSKÝ Filip 2002 CZE J      
  218 772562 KNUTSON Dominik 2003 CZE H      
  215 220702 KOLÁŘ Martin 2002 CZE M      
  223 510308 KOUBA Tomáš 2003 CZE U      
  225 770176 PINK Tomáš 2003 CZE B      
  200 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B      
  164 770413 TUŠL Pavel 2005 CZE H      
  189 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L      
  182 770617 ZÍTKA Jakub 2002 CZE B      
Nedokočili 2. kolo    
  192 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H      
  222 770095 DANOS Marian 2002 CZE T      
  205 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A      
  195 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A      
  141 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E      
  143 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T      
  149 770282 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B      
  185 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H      
  171 770019 KREMLÁČEK Pavel 2004 CZE J      
  142 770629 MACHOŇ Petr 2004 CZE C      
  121 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE U      
  124 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A      
  201 770385 SEIFERT William 2003 CZE A      
  162 770325 VOVES Jan 2005 CZE P      
Nestartovali v 1. kole    
  167 770330 NOVÁK David 2005 CZE M      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  169 770327 KADĚRKA Alfréd 2005 CZE M      
  188 770657 KESTL Lukáš 2003 CZE M      

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz