Home Závody a výsledky

MČR žactva - Kouty nad Desnou

Disciplína Slalom Codex 2009
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu MČR žáků
Datum 14.03.2018 Technický delegát Eva Kurfürstová
Vypočtená penalizace 5.00 Aplikovaná penalizace 5.00
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body PČP
1. 185 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H 39.50 42.37 1:21.87 5.00 100
2. 181 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 41.45 42.95 1:24.40 27.25 80
3. 184 770313 KROUPA Štepan 2003 CZE C 41.65 43.63 1:25.28 34.99 60
4. 191 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 41.70 43.78 1:25.48 36.75 50
5. 127 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE U 41.38 46.27 1:27.65 55.83 100
6. 125 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A 41.90 45.76 1:27.66 55.92 80
7. 190 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L 43.01 44.91 1:27.92 58.21 45
8. 193 770617 ZÍTKA Jakub 2002 CZE B 43.08 44.95 1:28.03 59.17 40
9. 201 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 43.19 44.85 1:28.04 59.26 36
10. 126 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 42.17 46.08 1:28.25 61.11 60
11. 124 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 41.55 46.83 1:28.38 62.25 50
12. 194 110727 PAJER Matěj 2002 CZE H 44.05 44.66 1:28.71 65.15 32
13. 122 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 42.86 45.92 1:28.78 65.77 45
14. 197 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 43.55 46.16 1:29.71 73.95 29
15. 129 770282 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B 43.45 46.76 1:30.21 78.35 40
16. 214 900310 GLATT Jan 2002 CZE E 44.42 46.39 1:30.81 83.62 26
17. 204 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 44.23 47.22 1:31.45 89.25 24
18. 133 770859 HROUDA František 2004 CZE H 44.84 46.82 1:31.66 91.10 36
19. 131 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 44.77 47.11 1:31.88 93.03 32
20. 132 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 45.24 46.69 1:31.93 93.47 29
21. 130 700535 MAXA Adam 2004 CZE P 45.11 47.33 1:32.44 97.96 26
22. 151 886359 PERISSINOTTO Mattia 2005 CZE B 45.31 48.34 1:33.65 108.60 24
23. 213 220363 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T 45.58 48.33 1:33.91 110.88 22
24. 229 260300 KUČA Martin 2002 CZE M 46.19 48.03 1:34.22 113.61 20
25. 218 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 45.93 48.71 1:34.64 117.30 18
26. 121 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 45.73 49.08 1:34.81 118.80 22
27. 136 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 45.61 49.26 1:34.87 119.33 20
28. 149 770224 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L 46.16 49.38 1:35.54 125.22 18
29. 221 510308 KOUBA Tomáš 2003 CZE U 47.00 49.04 1:36.04 129.62 16
30. 135 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 45.78 50.28 1:36.06 129.79 16
31. 222 770453 ŠEBESTA Roman 2002 CZE C 46.55 50.39 1:36.94 137.53 15
32. 147 770267 VLČEK Jan 2005 CZE T 46.67 50.53 1:37.20 139.82 15
33. 153 770265 KÁŇA Filip 2004 CZE T 46.73 51.19 1:37.92 146.15 14
34. 141 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E 47.90 50.72 1:38.62 152.31 13
35. 215 410507 LÍZLER Michal 2002 CZE L 47.57 51.30 1:38.87 154.51 14
36. 188 770848 FIALA Jan 2003 CZE T 42.82 56.25 1:39.07 156.26 13
37. 144 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A 48.04 51.94 1:39.98 164.27 12
38. 162 770497 FLANDERKA Aleš 2004 CZE U 48.48 52.70 1:41.18 174.82 11
39. 145 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 47.95 53.27 1:41.22 175.17 10
40. 154 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 49.30 52.35 1:41.65 178.95 9
41. 159 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T 49.09 52.91 1:42.00 182.03 8
42. 166 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E 49.51 53.41 1:42.92 190.12 7
43. 143 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 49.52 53.78 1:43.30 193.46 6
44. 138 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 49.24 54.91 1:44.15 200.94 5
45. 223 772397 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 CZE C 48.96 55.83 1:44.79 206.57 12
46. 161 770330 NOVÁK David 2005 CZE M 48.02 57.20 1:45.22 210.35 4
47. 228 772015 ZELENÝ Samuel Jan 2003 CZE B 51.66 53.64 1:45.30 211.05 11
48. 142 770113 HOTOVÝ Gustav 2004 CZE U 49.37 56.07 1:45.44 212.28 3
49. 167 770683 ŠŤASTNÝ Robert 2004 CZE M 51.34 54.13 1:45.47 212.55 2
50. 225 770656 KESTL Kryštof 2003 CZE M 51.99 54.43 1:46.42 220.90 10
51. 160 770209 KEZNIKL Tobiáš 2004 CZE B 51.77 54.95 1:46.72 223.54 1
52. 169 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 52.01 55.54 1:47.55 230.84
53. 227 220366 SEITZ Lukáš 2003 CZE T 52.66 55.28 1:47.94 234.27 9
54. 170 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B 50.65 57.77 1:48.42 238.49
55. 168 770413 TUŠL Pavel 2005 CZE H 51.57 56.88 1:48.45 238.76
56. 140 770844 FRYŠ Matěj 2004 CZE M 45.67 1:03.65 1:49.32 246.41
57. 156 770325 VOVES Jan 2005 CZE P 53.23 56.44 1:49.67 249.49
58. 174 770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 CZE L 52.78 57.73 1:50.51 256.87
Nedokočili 1. kolo    
  189 280804 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z      
  206 260008 BANK Matěj 2003 CZE M      
  165 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T      
  211 770095 DANOS Marian 2002 CZE T      
  157 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A      
  146 770068 DVOŘÁK Marek 2004 CZE Z      
  220 320510 FLEISCHER Leonard 2002 CZE H      
  207 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A      
  139 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T      
  224 770936 CHROUSTOVSKÝ Filip 2002 CZE J      
  182 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE M      
  183 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L      
  199 770067 KEJHAR Vít 2003 CZE Z      
  212 220702 KOLÁŘ Martin 2002 CZE M      
  195 700911 LINHART Adam 2002 CZE P      
  200 700436 MALÝ Jan 2002 CZE P      
  205 770483 MAZÁK Jan 2002 CZE M      
  202 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H      
  158 770480 PELIKÁN Aleš 2004 CZE B      
  219 770473 SKOPAL Jakub 2003 CZE T      
  203 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A      
  163 700536 ŠEVČÍK Jiří 2004 CZE P      
  155 770638 ŠILHA Patrik 2004 CZE A      
  186 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S      
  210 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B      
  226 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A      
Nedokočili 2. kolo    
  164 770272 ČERNOHOUS Marek 2004 CZE E      
  152 770246 DOBROVODSKÝ Adam 2004 CZE L      
  187 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A      
  208 770207 HRBÁČ David 2002 CZE B      
  209 770657 KESTL Lukáš 2003 CZE M      
  148 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H      
  173 770019 KREMLÁČEK Pavel 2004 CZE J      
  150 770629 MACHOŇ Petr 2004 CZE C      
  198 700442 MALÝ Martin 2003 CZE P      
  216 770176 PINK Tomáš 2003 CZE B      
  192 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B      
Nestartovali v 1. kole    
  171 770771 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  196 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE H      
  128 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H      
  217 772562 KNUTSON Dominik 2003 CZE H      
  134 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  123 770180 FOLWARCZNY Martin 2005 CZE L      
  172 770518 MRÁKA Jan 2004 CZE M      
  137 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A      

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz