Home Závody a výsledky

RKZ 5 - Bílá v Beskydech

Disciplína Vyřazovací závod Codex 7011
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu RKZ
Datum 04.03.2018 Technický delegát Alena Danihelková
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo 3. kolo PČP RKZD
1. 48 885033 NOVÁKOVÁ Barbora 2002 CZE H 28.79 28.71 28.60 100
2. 49 295107 ZOUHAROVÁ Natálie 2002 CZE A 29.41 29.77 28.81 80
2. 40 885042 STASZOWSKA Agata 2002 CZE T 29.71 29.32 28.81 80
4. 46 415510 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L 29.51 29.62 29.10 50
4. 42 885333 PALMOVÁ Marie 2002 CZE L 29.29 29.62 29.10 50
6. 47 425306 LABAŠTOVÁ Alena 2002 CZE A 29.89 29.59 29.29 40
7. 33 205729 BALABÁNOVÁ Helena 2003 CZE T 30.65 30.02 29.72 36
8. 31 885216 VELICKÁ Vendula 2002 CZE T 30.71 29.91 29.93 32
9. 36 905303 FALTUSOVÁ Adéla 2002 CZE E 30.66 30.22 29.96 29
10. 32 885523 KESTLOVÁ Karolína 2002 CZE M 30.68 30.27 29.98 26
11. 41 415505 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L 30.76 30.11 30.10 24
12. 35 905600 BERÁNKOVÁ Adéla 2002 CZE E 30.72 30.32 30.51 22
13. 44 885076 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 CZE A 29.99 30.12 30.62 20
14. 34 285805 ŠERÁ Tereza 2002 CZE Z 31.09 30.23 30.72 18
15. 45 886065 SOMMEROVÁ Celine Julia 2003 CZE A 29.52 29.54 DNQ 16
16. 29 885035 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE A 31.14 30.39 - 15
17. 39 305325 THÉROVÁ Karolína 2002 CZE H 30.66 30.44 - 14
18. 27 885116 PULPÁNOVÁ Magdaléna 2003 CZE H 30.96 30.50 - 13
18. 22 885455 KOMÁRKOVÁ Vendula 2003 CZE B 30.81 30.50 - 13
20. 20 885058 KOLBE Andrea 2003 CZE H 31.07 30.56 - 11
21. 38 885522 KESTLOVÁ Adéla 2002 CZE M 30.61 30.68 - 10
21. 30 115714 VODRÁŽKOVÁ Barbora 2003 CZE A 31.01 30.68 - 10
23. 23 885524 KESTLOVÁ Viktorie 2002 CZE M 31.21 30.71 - 8
24. 28 885063 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L 30.60 30.72 - 7
24. 17 905005 SUROVIČOVÁ Klára 2003 CZE H 30.70 30.72 - 7
26. 43 995940 TOBOLKOVÁ Tatiana 2003 CZE A 30.56 30.73 - 5
27. 19 885080 VESELÁ Alena 2002 CZE M 31.15 30.96 - 4
28. 24 515306 LANKOVÁ Štěpánka 2002 CZE U 31.23 30.98 - 3
29. 14 210107 BUROVÁ Kateřina 2002 CZE T 30.93 31.07 - 2
30. 37 235717 HLAVOŇOVÁ Tereza 2002 CZE B 30.99 DNQ - 1
31. 26 605917 NECHUTNÁ Karolína 2003 CZE L 31.48 - -
32. 11 425027 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L 31.62 - -
33. 25 905305 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H 31.69 - -
34. 12 885043 HUCZALOVÁ Barbara 2003 CZE T 31.75 - -
35. 21 905307 SCHUSTEROVÁ Kristýna 2002 CZE E 31.80 - -
36. 15 885405 LÖFFELMANNOVÁ Eliška 2003 CZE A 32.06 - -
37. 7 315105 CHALUPOVÁ Adéla 2002 CZE H 32.37 - -
38. 4 225313 HALAKUCOVÁ Anna 2003 CZE T 32.40 - -
39. 18 885183 SVĚTLÍKOVÁ Lucie 2003 CZE Z 32.44 - -
40. 10 885387 JOZLOVÁ Daniela 2002 CZE J 32.58 - -
41. 8 995943 ŘEHOUŠKOVÁ Markéta 2002 CZE C 32.71 - -
42. 13 885062 PAVLIDISOVÁ Natálie 2003 CZE L 32.74 - -
43. 16 885184 ŠEVČÍKOVÁ Dorka 2003 CZE Z 32.87 - -
44. 3 885747 TOMÁŠKOVÁ Eliška 2003 CZE L 32.99 - -
45. 9 885378 PAVLÍČKOVÁ Květoslava 2003 CZE T 33.29 - -
46. 5 885139 PEŠÁKOVÁ Sára 2003 CZE B 33.85 - -
47. 6 885176 POLLERTOVÁ Ema 2003 CZE A 33.88 - -
48. 2 885599 MARKOVÁ Adéla 2003 CZE B 36.03 - -
  1 885194 KNÍŽOVÁ Jana 2003 CZE A DNQ - -

DNQ - závodník příslušné kolo nedokončil nebo v něm nestartoval

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz