Home Závody a výsledky

FIS - CIT - Špindlerův Mlýn-Horní Mísečky

Disciplína Slalom Codex 5836
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu CIT
Datum 25.02.2018 Technický delegát Petr Záhrobský
Vypočtená penalizace 52.11 Aplikovaná penalizace 55.11
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 12 155883 KŘÍŽOVÁ Iva 1999 CZE Z 41.00 42.40 1:23.40 55.11
2. 7 155909 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE H 42.96 42.52 1:25.48 73.07
3. 6 155923 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 42.13 43.66 1:25.79 75.74
4. 8 155868 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L 43.29 44.14 1:27.43 89.90
5. 4 435413 PLUTA Aleksandra 1999 POL 42.99 44.58 1:27.57 91.11
6. 9 155869 CHROUSTOVÁ Šárka 1998 CZE B 43.96 43.99 1:27.95 94.39
7. 5 155912 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L 43.54 44.42 1:27.96 94.48
8. 1 705468 STAROŇOVÁ Laura 2000 SVK 44.19 44.80 1:28.99 103.37
9. 27 155944 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U 45.32 45.37 1:30.69 118.05
10. 48 155950 VANICKÁ Veronika 2001 CZE L 45.24 45.64 1:30.88 119.69
11. 31 155964 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 45.43 46.02 1:31.45 124.61
12. 16 155851 ENTOVÁ Klára 1998 CZE E 45.13 46.52 1:31.65 126.33
13. 26 155965 LAIN Viktorie 2001 CZE H 46.24 45.68 1:31.92 128.66
14. 25 155966 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE H 46.17 46.25 1:32.42 132.98
15. 21 155724 SUCHOPÁROVÁ Alžběta 1993 CZE A 46.21 46.83 1:33.04 138.33
16. 36 155794 SUCHOPÁROVÁ Eliška 1996 CZE A 48.05 47.21 1:35.26 157.50
17. 29 155915 HRADILOVÁ Johana 2000 CZE H 47.47 48.32 1:35.79 162.07
18. 30 155931 FIALOVÁ Adéla 2000 CZE A 48.28 48.44 1:36.72 170.10
19. 34 155830 ŠLECHTOVÁ Klára 1997 CZE A 48.85 48.05 1:36.90 171.66
20. 43 155897 MELKOVÁ Valerie 1997 CZE T 48.02 48.89 1:36.91 171.74
21. 49 155955 ŠINDELÁŘOVÁ Michaela 2001 CZE S 48.82 48.58 1:37.40 175.97
22. 37 155928 DOKSANSKÁ Anna 2000 CZE H 50.18 49.02 1:39.20 191.51
23. 38 155907 MURLOVÁ Michaela 1999 CZE Z 49.33 49.89 1:39.22 191.69
24. 52 155968 HÁJKOVÁ Karolína 2001 CZE U 51.73 50.68 1:42.41 219.23
25. 45 155930 RAŠKOVÁ Adéla 2000 CZE A 51.29 51.78 1:43.07 224.92
26. 50 155956 ŠESTÁKOVÁ Petra 2001 CZE B 52.28 52.10 1:44.38 236.23
27. 41 155960 SKALICKÁ Veronika 2001 CZE S 55.08 56.46 1:51.54 298.05
28. 42 155642 ŠVANCAROVÁ Nikola 1991 CZE B 56.37 56.70 1:53.07 311.25
29. 44 155978 ČERNOŠKOVÁ Karolína 2001 CZE B 1:01.25 57.09 1:58.34 356.75
30. 40 155945 KENCLOVÁ Marlene 2001 CZE A 1:17.69 53.03 2:10.72 463.63
Nedokočily 1. kolo  
  35 705477 DERFÉNYIOVÁ Iveta 2001 SVK    
  23 155963 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 CZE Z    
  19 155951 GAŠPARÍKOVÁ Klára 2001 CZE H    
  10 155910 GILAROVÁ Radka 2000 CZE B    
  11 155943 KOŠŤÁLOVÁ Lenka 2001 CZE L    
  15 155919 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T    
  46 155949 KUPCOVÁ Aneta 2001 CZE L    
  14 155890 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H    
  47 155591 MAŘÍKOVÁ Barbora 1990 CZE U    
  20 155925 MIŠKOVSKÁ Adéla 2000 CZE H    
  39 155816 PAČESOVÁ Barbora 1996 CZE A    
  32 155947 POLEDNOVÁ Barbora 2001 CZE L    
  18 155837 RYDLOVÁ Lucie 1997 CZE H    
  33 155920 ŠTĚPKOVÁ Adéla 2000 CZE S    
  24 155973 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A    
  17 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H    
Nedokočily 2. kolo  
  13 155866 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L    
  28 155959 VERNEROVÁ Klára 2001 CZE S    
  2 155899 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H    
  3 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B    
Nestartovaly v 1. kole  
  22 155967 BALABÁNOVÁ Tereza 2001 CZE T    
  51 155969 REISSIGOVÁ Natalie 2001 CZE U    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler