Home Závody a výsledky

FIS - UNI, MČRJ - Bílá v Beskydech

Disciplína Obří slalom Codex 5833
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu UNI
Datum 17.02.2018 Technický delegát
Vypočtená penalizace 40.99 Aplikovaná penalizace 43.99
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 3 435420 ZDORT Zofia 2000 POL 52.39 49.07 1:41.46 43.99
2. 9 435401 CZAPSKA Zuzanna 1998 POL 52.01 49.58 1:41.59 45.25
3. 2 155880 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 CZE H 52.19 49.80 1:41.99 49.11
4. 7 155790 ČAMKOVÁ Veronika 1996 CZE J 52.76 49.36 1:42.12 50.36
5. 10 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 52.94 49.83 1:42.77 56.64
6. 17 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 52.72 50.41 1:43.13 60.12
7. 12 155870 KAŠPAROVÁ Klára 1998 CZE B 53.46 49.90 1:43.36 62.34
8. 21 155884 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K 52.99 50.61 1:43.60 64.66
9. 16 155909 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE H 53.15 50.75 1:43.90 67.56
10. 22 705471 JAKUBČOVÁ Zuzana 2000 SVK 53.22 50.73 1:43.95 68.04
11. 14 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 53.34 50.65 1:43.99 68.43
12. 15 155899 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H 53.42 50.84 1:44.26 71.04
13. 20 155877 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T 53.40 50.92 1:44.32 71.61
14. 11 155809 ZAHÁLKOVÁ Tereza 1996 CZE B 53.68 50.93 1:44.61 74.42
15. 5 155835 ZEMKOVÁ Zuzana 1997 CZE T 54.17 50.61 1:44.78 76.06
16. 34 405188 DERKS Kiara 2001 NED 54.06 50.75 1:44.81 76.35
17. 6 155866 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L 53.84 51.08 1:44.92 77.41
18. 13 56494 LASINGER Anna-Sophie 2000 AUT 53.90 51.04 1:44.94 77.60
19. 24 435422 WLODARCZYK Julia 2000 POL 54.21 50.98 1:45.19 80.02
20. 23 56540 BENTZ Magdalena 2001 AUT 54.38 51.18 1:45.56 83.59
21. 4 155845 PILNÁ Karolína 1997 CZE H 53.89 51.97 1:45.86 86.49
22. 32 155919 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T 54.60 51.45 1:46.05 88.32
23. 27 155923 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 55.18 51.32 1:46.50 92.67
24. 25 155910 GILAROVÁ Radka 2000 CZE B 54.93 51.59 1:46.52 92.86
25. 19 155891 NOVÁKOVÁ Barbora 1999 CZE Z 55.59 51.03 1:46.62 93.83
26. 33 435406 KUBASIEWICZ Helena 1999 POL 55.34 52.22 1:47.56 102.91
27. 29 155950 VANICKÁ Veronika 2001 CZE L 55.72 52.22 1:47.94 106.58
28. 30 705478 NIŇAJOVÁ Lenka 2001 SVK 55.09 52.96 1:48.05 107.64
29. 26 155724 SUCHOPÁROVÁ Alžběta 1993 CZE A 55.72 52.55 1:48.27 109.77
30. 43 155963 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 CZE Z 55.80 52.63 1:48.43 111.31
31. 46 405189 HEIJDEMANN Roosmieke 2001 NED 56.18 52.43 1:48.61 113.05
32. 39 435443 KARABANOWSKA Helena 2001 POL 55.93 52.73 1:48.66 113.53
33. 31 155792 HORÁKOVÁ Kateřina 1996 CZE H 56.20 52.70 1:48.90 115.85
34. 28 155912 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L 56.02 52.94 1:48.96 116.43
35. 35 155868 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L 56.66 52.55 1:49.21 118.85
36. 40 705477 DERFÉNYIOVÁ Iveta 2001 SVK 57.39 53.65 1:51.04 136.52
37. 44 155959 VERNEROVÁ Klára 2001 CZE S 57.81 54.07 1:51.88 144.64
38. 37 155967 BALABÁNOVÁ Tereza 2001 CZE T 57.32 54.63 1:51.95 145.31
39. 48 155844 PILNÁ Kristýna 1997 CZE H 57.90 54.39 1:52.29 148.60
40. 53 155793 KINCLOVÁ Pavla 1996 CZE H 57.84 54.64 1:52.48 150.43
41. 57 155905 KOTKOVÁ Eliška 1999 CZE A 58.53 54.13 1:52.66 152.17
42. 49 705480 FRIČOVÁ Nikola 2001 SVK 57.77 54.93 1:52.70 152.56
43. 41 155964 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 58.20 54.69 1:52.89 154.39
44. 36 155944 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U 57.87 55.45 1:53.32 158.55
45. 54 155637 GRYGAROVÁ Veronika 1991 CZE Z 58.62 54.94 1:53.56 160.86
46. 58 155911 KOŘÍSTKOVÁ Karolína 1999 CZE Z 59.53 55.18 1:54.71 171.97
47. 50 155907 MURLOVÁ Michaela 1999 CZE Z 58.44 56.29 1:54.73 172.16
48. 56 155974 DOSKOČILOVÁ Barbora 2001 CZE T 59.44 56.31 1:55.75 182.02
49. 38 155915 HRADILOVÁ Johana 2000 CZE H 59.82 56.36 1:56.18 186.17
50. 55 155897 MELKOVÁ Valerie 1997 CZE T 59.69 57.34 1:57.03 194.38
51. 63 155888 MARTÍNKOVÁ Daniela 1999 CZE E 1:03.37 59.49 2:02.86 250.69
52. 61 155642 ŠVANCAROVÁ Nikola 1991 CZE B 1:05.80 1:04.11 2:09.91 318.79
Nedokočily 1. kolo  
  8 197388 BONNEVIE Manon 1993 FRA    
  59 155978 ČERNOŠKOVÁ Karolína 2001 CZE B    
  45 155965 LAIN Viktorie 2001 CZE H    
  1 155848 NOVÁ Tereza 1998 CZE P    
  62 155947 POLEDNOVÁ Barbora 2001 CZE L    
  52 155920 ŠTĚPKOVÁ Adéla 2000 CZE S    
Nedokočily 2. kolo  
  47 155966 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE H    
  18 155943 KOŠŤÁLOVÁ Lenka 2001 CZE L    
  51 155771 SCHROMMOVÁ Helena 1995 CZE M    
Nestartovaly v 1. kole  
  42 435410 KLIMEK Weronika 1999 POL    
  60 155956 ŠESTÁKOVÁ Petra 2001 CZE B    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz