Home Závody a výsledky

RKZ 4 - Albrechtice v Jiz. horách

Disciplína Vyřazovací závod Codex 2014
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 17.02.2018 Technický delegát Pavel Lipanský
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo 3. kolo PČP RKZD
1. 47 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 35.47 35.55 35.27 100
2. 50 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A 35.77 35.25 35.32 80
3. 43 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 36.05 36.33 35.46 60
4. 39 770224 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L 37.05 35.94 35.86 50
5. 42 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T 36.55 35.82 36.09 45
6. 2 770246 DOBROVODSKÝ Adam 2004 CZE L 35.58 36.64 36.13 40
7. 27 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 37.52 36.11 36.29 36
8. 32 770282 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B 36.91 36.63 36.78 32
9. 29 770859 HROUDA František 2004 CZE H 36.52 36.85 36.80 29
10. 33 770629 MACHOŇ Petr 2004 CZE C 35.65 36.08 36.84 26
11. 18 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 36.82 36.58 36.85 24
12. 36 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 36.61 37.09 36.91 22
13. 35 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T 37.13 36.64 36.94 20
14. 45 700535 MAXA Adam 2004 CZE P 36.25 36.51 47.38 18
15. 49 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE U 36.04 35.64 DNQ 16
16. 37 770068 DVOŘÁK Marek 2004 CZE Z 37.18 37.46 - 15
16. 26 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 37.83 37.46 - 15
18. 40 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 37.40 37.63 - 13
19. 25 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 37.75 37.65 - 12
20. 21 770180 FOLWARCZNY Martin 2005 CZE L 37.61 37.73 - 11
21. 46 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 37.67 37.76 - 10
22. 28 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H 38.10 38.00 - 9
23. 31 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 37.89 38.05 - 8
24. 34 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 37.67 38.20 - 7
25. 13 700536 ŠEVČÍK Jiří 2004 CZE P 38.32 38.41 - 6
26. 41 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A 36.76 39.50 - 5
27. 23 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C 37.24 39.66 - 4
30. 48 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 35.01 DNQ - 1
30. 44 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 37.16 DNQ - 1
30. 22 770325 VOVES Jan 2005 CZE P 38.05 DNQ - 1
31. 17 770480 PELIKÁN Aleš 2004 CZE B 38.34 - -
32. 8 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B 38.41 - -
33. 24 770844 FRYŠ Matěj 2004 CZE M 38.47 - -
34. 19 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 38.55 - -
35. 20 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B 38.62 - -
36. 30 770267 VLČEK Jan 2005 CZE T 38.65 - -
37. 1 770732 DVOŘÁK David 2004 CZE L 38.76 - -
38. 14 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H 38.85 - -
39. 15 770584 ŠÍMA Albert 2005 CZE L 38.87 - -
40. 12 770113 HOTOVÝ Gustav 2004 CZE U 39.07 - -
41. 16 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E 40.32 - -
42. 11 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 40.35 - -
43. 5 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 40.88 - -
44. 3 770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 CZE L 41.36 - -
  38 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E DNQ - -
  10 770518 MRÁKA Jan 2004 CZE M DNQ - -
  9 770683 ŠŤASTNÝ Robert 2004 CZE M DNQ - -
  7 770202 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L DNQ - -
  6 772147 DOMINIAK Mikolaj 2004 CZE L DNQ - -
  4 770901 KRÁL Tomáš 2004 CZE P DNQ - -

DNQ - závodník příslušné kolo nedokončil nebo v něm nestartoval

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz