Home Závody a výsledky

ČP - FIS Pec - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 5830
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu FIS
Datum 21.01.2018 Technický delegát 780 - Soltys Michal (SVK)
Vypočtená penalizace 42.90 Aplikovaná penalizace 45.90
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 13 155848 NOVÁ Tereza 1998 CZE P 1:03.98 1:05.16 2:09.14 45.90 100
2. 12 155899 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H 1:04.60 1:06.09 2:10.69 57.66 80
3. 14 155870 KAŠPAROVÁ Klára 1998 CZE B 1:04.88 1:05.96 2:10.84 58.80 60
4. 4 155880 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 CZE H 1:04.93 1:06.09 2:11.02 60.17 50
5. 9 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 1:04.90 1:06.35 2:11.25 61.91 45
6. 10 555037 GASUNA Evelina 1997 LAT 1:05.06 1:06.83 2:11.89 66.77
7. 1 155943 KOŠŤÁLOVÁ Lenka 2001 CZE L 1:04.49 1:07.45 2:11.94 67.15 40
8. 16 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 1:05.63 1:06.79 2:12.42 70.79 36
9. 5 155883 KŘÍŽOVÁ Iva 1999 CZE Z 1:05.84 1:06.85 2:12.69 72.84 32
10. 3 155903 BLÁHOVÁ Anna 1999 CZE H 1:05.79 1:07.19 2:12.98 75.04 29
11. 20 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 1:06.12 1:06.97 2:13.09 75.88 26
12. 7 155866 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L 1:06.06 1:07.47 2:13.53 79.21 24
13. 6 155909 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE H 1:06.43 1:07.43 2:13.86 81.72 22
14. 2 435387 MISNIAKIEWICZ Hanna 1996 POL 1:06.53 1:07.88 2:14.41 85.89
15. 17 155877 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T 1:06.76 1:07.68 2:14.44 86.12 20
16. 15 435422 WLODARCZYK Julia 2000 POL 1:06.98 1:07.78 2:14.76 88.55
17. 18 155884 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K 1:06.72 1:08.31 2:15.03 90.60 18
18. 21 155724 SUCHOPÁROVÁ Alžběta 1993 CZE A 1:07.40 1:07.98 2:15.38 93.25 16
19. 22 155923 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 1:07.11 1:08.68 2:15.79 96.36 15
20. 26 155919 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T 1:07.35 1:08.59 2:15.94 97.50 14
21. 23 155950 VANICKÁ Veronika 2001 CZE L 1:09.06 1:08.53 2:17.59 110.02 13
22. 53 155973 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A 1:08.81 1:09.00 2:17.81 111.69 12
23. 24 155792 HORÁKOVÁ Kateřina 1996 CZE H 1:09.04 1:08.83 2:17.87 112.15 11
24. 29 155925 MIŠKOVSKÁ Adéla 2000 CZE H 1:08.82 1:10.15 2:18.97 120.50 10
25. 34 155964 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 1:09.54 1:10.72 2:20.26 130.29 9
26. 36 155963 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 CZE Z 1:09.79 1:10.56 2:20.35 130.97 8
27. 32 555055 BURKOVSKA Betija 2001 LAT 1:09.71 1:11.14 2:20.85 134.76
28. 33 955000 OETTL REYES Ornella 1991 PER 1:10.15 1:10.92 2:21.07 136.43
29. 41 155966 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE H 1:10.37 1:11.65 2:22.02 143.64 7
30. 28 155967 BALABÁNOVÁ Tereza 2001 CZE T 1:10.57 1:11.73 2:22.30 145.77 6
31. 38 155921 HANKOVÁ Kateřina 2000 CZE H 1:11.37 1:12.18 2:23.55 155.25 5
32. 30 155915 HRADILOVÁ Johana 2000 CZE H 1:12.30 1:12.44 2:24.74 164.28 4
33. 42 155637 GRYGAROVÁ Veronika 1991 CZE Z 1:12.22 1:12.89 2:25.11 167.09 3
34. 35 155965 LAIN Viktorie 2001 CZE H 1:12.19 1:13.20 2:25.39 169.22 2
35. 51 155946 TICHÁ Michaela 2001 CZE A 1:11.95 1:14.14 2:26.09 174.53 1
36. 44 435413 PLUTA Aleksandra 1999 POL 1:12.30 1:13.83 2:26.13 174.83
37. 43 155897 MELKOVÁ Valerie 1997 CZE T 1:14.42 1:14.85 2:29.27 198.66
38. 48 155888 MARTÍNKOVÁ Daniela 1999 CZE E 1:14.58 1:16.49 2:31.07 212.32
39. 49 155893 KENCLOVÁ Aneta 1999 CZE A 1:17.32 1:16.77 2:34.09 235.24
40. 58 155934 PEKÁRKOVÁ Klára 2000 CZE B 1:18.24 1:19.14 2:37.38 260.20
41. 57 155956 ŠESTÁKOVÁ Petra 2001 CZE B 1:19.88 1:20.78 2:40.66 285.09
42. 50 155642 ŠVANCAROVÁ Nikola 1991 CZE B 1:21.08 1:22.12 2:43.20 304.37
43. 56 155960 SKALICKÁ Veronika 2001 CZE S 1:22.40 1:21.25 2:43.65 307.78
Nedokočily 1. kolo    
  54 155978 ČERNOŠKOVÁ Karolína 2001 CZE B      
  45 705479 ERTLOVÁ Monika 2001 SVK      
  37 435410 KLIMEK Weronika 1999 POL      
  47 155905 KOTKOVÁ Eliška 1999 CZE A      
  39 155907 MURLOVÁ Michaela 1999 CZE Z      
  27 155868 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L      
  52 155947 POLEDNOVÁ Barbora 2001 CZE L      
  46 155900 ZELENKOVÁ Simona 1999 CZE L      
Nedokočily 2. kolo    
  25 155912 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L      
Nestartovaly v 2. kole    
  8 155951 GAŠPARÍKOVÁ Klára 2001 CZE H      
Diskvalifikovány v 1. kole    
  55 155959 VERNEROVÁ Klára 2001 CZE S      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler