Home Závody a výsledky

ČP FIS - Jizerský pohár - Albrechtice v Jiz. horách

Disciplína Slalom Codex 5819
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu FIS
Datum 17.03.2018 Technický delegát Gajewski Wojciech
Vypočtená penalizace 43.05 Aplikovaná penalizace 46.05
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 5 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 56.40 58.53 1:54.93 46.05 100
2. 12 155883 KŘÍŽOVÁ Iva 1999 CZE Z 56.62 58.38 1:55.00 46.49 80
3. 11 155848 NOVÁ Tereza 1998 CZE P 56.88 58.88 1:55.76 51.25 60
4. 2 155962 SOMMEROVÁ Elese 2001 CZE A 55.65 1:00.16 1:55.81 51.56 50
5. 7 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 56.72 1:00.26 1:56.98 58.89 45
6. 4 155866 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L 57.94 1:00.82 1:58.76 70.04 40
7. 1 435422 WLODARCZYK Julia 2000 POL 59.07 1:00.58 1:59.65 75.62
8. 3 155884 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K 59.57 1:01.37 2:00.94 83.70 36
9. 14 155809 ZAHÁLKOVÁ Tereza 1996 CZE B 59.34 1:02.54 2:01.88 89.59 32
10. 20 56511 PILZ Lisa 2000 AUT 1:01.11 1:00.93 2:02.04 90.59
11. 24 155910 GILAROVÁ Radka 2000 CZE B 1:01.64 1:02.66 2:04.30 104.75 29
12. 30 405189 HEIJDEMANN Roosmieke 2001 NED 1:02.28 1:02.75 2:05.03 109.32
13. 36 155966 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE H 1:05.41 1:03.57 2:08.98 134.07 26
14. 27 155793 KINCLOVÁ Pavla 1996 CZE H 1:04.45 1:04.55 2:09.00 134.19 24
15. 37 155964 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 1:04.93 1:04.99 2:09.92 139.96 22
16. 32 155950 VANICKÁ Veronika 2001 CZE L 1:04.53 1:05.64 2:10.17 141.52 20
17. 40 155830 ŠLECHTOVÁ Klára 1997 CZE A 1:07.65 1:09.93 2:17.58 187.95 18
18. 44 155949 KUPCOVÁ Aneta 2001 CZE L 1:10.33 1:08.63 2:18.96 196.59 16
19. 46 155938 KRÁLOVÁ Adéla 2000 CZE E 1:17.86 1:18.67 2:36.53 306.66 15
Nedokočily 1. kolo    
  100 705477 DERFÉNYIOVÁ Iveta 2001 SVK      
  48 155974 DOSKOČILOVÁ Barbora 2001 CZE T      
  29 155963 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 CZE Z      
  39 155931 FIALOVÁ Adéla 2000 CZE A      
  38 155915 HRADILOVÁ Johana 2000 CZE H      
  22 155919 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T      
  16 155890 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H      
  49 155934 PEKÁRKOVÁ Klára 2000 CZE B      
  33 155944 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U      
  34 155973 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A      
  47 155642 ŠVANCAROVÁ Nikola 1991 CZE B      
  41 155946 TICHÁ Michaela 2001 CZE A      
  42 155900 ZELENKOVÁ Simona 1999 CZE L      
Nedokočily 2. kolo    
  15 56540 BENTZ Magdalena 2001 AUT      
  10 435401 CZAPSKA Zuzanna 1998 POL      
  6 405188 DERKS Kiara 2001 NED      
  17 155923 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H      
  13 155951 GAŠPARÍKOVÁ Klára 2001 CZE H      
  23 435443 KARABANOWSKA Helena 2001 POL      
  45 155945 KENCLOVÁ Marlene 2001 CZE A      
  25 155877 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T      
  8 155943 KOŠŤÁLOVÁ Lenka 2001 CZE L      
  35 155965 LAIN Viktorie 2001 CZE H      
  21 56494 LASINGER Anna-Sophie 2000 AUT      
  18 155891 NOVÁKOVÁ Barbora 1999 CZE Z      
  19 155912 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L      
  26 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H      
Nestartovaly v 1. kole    
  43 155888 MARTÍNKOVÁ Daniela 1999 CZE E      
  28 155724 SUCHOPÁROVÁ Alžběta 1993 CZE A      
Nestartovaly v 2. kole    
  9 155870 KAŠPAROVÁ Klára 1998 CZE B      

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz