Home Závody a výsledky

ČP FIS - Jizerský pohár - Albrechtice v Jiz. horách

Disciplína Slalom Codex 0876
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 18.03.2018 Technický delegát Gajewski Wojciech
Vypočtená penalizace 17.40 Aplikovaná penalizace 20.40
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 12 151215 FOREJTEK Filip 1997 CZE H 49.96 57.15 1:47.11 20.40 100
2. 13 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 50.12 57.00 1:47.12 20.47 80
3. 10 700901 HYŠKA Martin 1994 SVK 50.28 58.46 1:48.74 31.36
4. 2 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S 50.37 58.41 1:48.78 31.63 60
5. 15 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T 51.58 59.02 1:50.60 43.86 50
6. 9 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 51.72 1:00.89 1:52.61 57.37 45
7. 5 151203 BENC Patrik 1997 CZE L 52.18 1:00.53 1:52.71 58.04 40
8. 17 151111 KEJVAL Martin 1995 CZE H 53.27 59.99 1:53.26 61.74 36
9. 1 170151 DYRBYE NAESTED Casper 1996 DEN 52.64 1:00.95 1:53.59 63.96
10. 14 430810 MICHALIK Michal 2000 POL 53.85 1:00.14 1:53.99 66.65
11. 4 151253 OUVÍN Jan 1999 CZE L 52.49 1:01.54 1:54.03 66.92 32
12. 25 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 54.18 1:01.01 1:55.19 74.71 29
13. 18 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 54.18 1:01.77 1:55.95 79.82 26
14. 26 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z 54.60 1:02.33 1:56.93 86.41 24
15. 28 700973 BALÁŽ Filip 2001 SVK 54.59 1:02.75 1:57.34 89.17
16. 29 502386 HEDSTROEM Isac 2000 SWE 56.28 1:01.57 1:57.85 92.59
17. 37 54583 RODLHOFER Josef 2000 AUT 54.80 1:03.10 1:57.90 92.93
18. 39 151326 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z 56.30 1:04.27 2:00.57 110.88 22
19. 42 151262 HRABÁK Martin 1999 CZE C 57.36 1:04.41 2:01.77 118.95 20
20. 38 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 57.62 1:04.84 2:02.46 123.58 18
21. 53 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 57.87 1:05.76 2:03.63 131.45 16
22. 46 54641 KOCH Florian 2001 AUT 57.64 1:06.70 2:04.34 136.22
23. 45 151324 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B 58.24 1:09.66 2:07.90 160.15 15
24. 47 151258 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L 59.75 1:09.04 2:08.79 166.13 14
25. 54 400334 EVERS Ezra 2001 NED 1:01.51 1:07.49 2:09.00 167.55
26. 51 151251 DUB Tomáš 1999 CZE S 1:01.09 1:09.03 2:10.12 175.07 13
27. 61 151343 CHVÁTAL Petr 2001 CZE B 1:05.34 1:14.76 2:20.10 242.16 12
28. 64 151330 PYTLÍK Martin 2001 CZE P 1:04.92 1:16.72 2:21.64 252.51 11
29. 66 151347 MRÁKA Tomáš 2001 CZE M 1:06.47 1:16.49 2:22.96 261.39 10
30. 62 150395 LANGMAIER Jiří 1975 CZE A 1:07.83 1:16.51 2:24.34 270.66 9
Nedokočili 1. kolo    
  52 151295 MALKUS David 2000 CZE A      
  44 151268 NOVOTNÝ Lukáš 1999 CZE A      
  8 430802 PYJAS Pawel 1999 POL      
  55 151254 REC Jan 1999 CZE T      
  67 151342 SAMOHEL Richard 2001 CZE L      
  6 240142 SZOLLOS Benjamin 1996 ISR      
  3 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H      
  63 780021 ZAVECKAS Giedrius 1963 LTU      
  20 780013 ZAVECKAS Rokas 1996 LTU      
  68 151328 ZÍTKA Petr 2001 CZE J      
Nedokočili 2. kolo    
  7 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 1995 POL      
  41 430837 BLANC Leon 2001 POL      
  36 700978 BOTKA Filip 2001 SVK      
  30 502383 FORSMAN Rickard 2000 SWE      
  16 512285 GOLA Fabian 1998 CZE T      
  22 430808 GRODECKI Jan 2000 POL      
  57 151302 KEZNIKL Dominik 2000 CZE B      
  19 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H      
  34 400317 KRABSHUIS Noah 2000 NED      
  56 151299 KRYŠTOF Petr 2000 CZE A      
  48 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A      
  49 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A      
  35 700938 MADRO Oskar 1998 SVK      
  33 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B      
  23 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P      
  27 151289 NOVÁK Oskar 2000 CZE H      
  32 151218 STRAUB Jakub 1997 CZE A      
  21 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B      
  24 430776 SZADKOWSKI Filip 1998 POL      
  11 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B      
  50 151189 VORÁČEK Jiří 1997 CZE C      
  31 502412 VOSS-SCHRADER Erik 2000 SWE      
  60 151346 VRABEC Ondřej 2001 CZE H      
Nestartovali v 1. kole    
  40 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B      
  58 430813 GORSKI Filip 2000 POL      
  65 150499 PROCHÁZKA Jan 1979 CZE L      
  59 150528 SKŘIVÁNEK Richard 1982 CZE B      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  43 151333 POSPÍŠIL Jonáš 2001 CZE M      

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz