Home Závody a výsledky

ČP FIS - Jizerský pohár - Albrechtice v Jiz. horách

Disciplína Slalom Codex 5820
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu FIS
Datum 18.03.2018 Technický delegát Gajewski Wojciech
Vypočtená penalizace 41.49 Aplikovaná penalizace 44.49
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 14 155962 SOMMEROVÁ Elese 2001 CZE A 53.64 56.53 1:50.17 44.49 100
2. 2 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 53.09 57.78 1:50.87 49.06 80
3. 15 155883 KŘÍŽOVÁ Iva 1999 CZE Z 54.74 57.67 1:52.41 59.13 60
4. 12 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 54.15 58.63 1:52.78 61.55 50
5. 9 155866 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L 54.64 58.92 1:53.56 66.64 45
6. 4 56540 BENTZ Magdalena 2001 AUT 54.67 59.22 1:53.89 68.80
7. 10 435401 CZAPSKA Zuzanna 1998 POL 55.54 58.65 1:54.19 70.76
8. 6 435422 WLODARCZYK Julia 2000 POL 56.00 58.87 1:54.87 75.21
9. 1 155890 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H 56.11 59.52 1:55.63 80.17 40
10. 7 155809 ZAHÁLKOVÁ Tereza 1996 CZE B 56.26 59.66 1:55.92 82.07 36
11. 18 56511 PILZ Lisa 2000 AUT 56.06 1:00.75 1:56.81 87.88
12. 3 155943 KOŠŤÁLOVÁ Lenka 2001 CZE L 56.24 1:00.61 1:56.85 88.15 32
13. 11 155923 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 56.80 1:00.41 1:57.21 90.50 29
14. 16 155891 NOVÁKOVÁ Barbora 1999 CZE Z 56.78 1:01.29 1:58.07 96.12 26
15. 21 435443 KARABANOWSKA Helena 2001 POL 57.59 1:00.78 1:58.37 98.08
16. 23 155877 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T 58.02 1:00.58 1:58.60 99.58 24
17. 19 56494 LASINGER Anna-Sophie 2000 AUT 58.30 1:00.36 1:58.66 99.98
18. 22 155910 GILAROVÁ Radka 2000 CZE B 58.45 1:00.83 1:59.28 104.03 22
19. 17 155912 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L 57.11 1:02.95 2:00.06 109.12 20
20. 27 405189 HEIJDEMANN Roosmieke 2001 NED 1:00.10 1:01.03 2:01.13 116.12
21. 28 705477 DERFÉNYIOVÁ Iveta 2001 SVK 59.07 1:02.29 2:01.36 117.62
22. 34 155964 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 59.38 1:02.29 2:01.67 119.65 18
23. 29 155950 VANICKÁ Veronika 2001 CZE L 59.76 1:03.23 2:02.99 128.27 16
24. 33 155966 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE H 59.90 1:03.20 2:03.10 128.99 15
25. 31 155973 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A 59.12 1:04.66 2:03.78 133.44 14
26. 30 155944 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U 1:00.33 1:04.49 2:04.82 140.23 13
27. 32 155965 LAIN Viktorie 2001 CZE H 1:01.59 1:04.57 2:06.16 148.99 12
28. 35 155915 HRADILOVÁ Johana 2000 CZE H 1:03.30 1:07.57 2:10.87 179.77 11
29. 39 155946 TICHÁ Michaela 2001 CZE A 1:03.27 1:07.64 2:10.91 180.03 10
30. 38 155830 ŠLECHTOVÁ Klára 1997 CZE A 1:04.27 1:07.08 2:11.35 182.91 9
31. 37 435444 MROZ Julia 2001 POL 1:04.74 1:08.78 2:13.52 197.09
32. 36 155931 FIALOVÁ Adéla 2000 CZE A 1:05.78 1:10.70 2:16.48 216.44 8
33. 40 155900 ZELENKOVÁ Simona 1999 CZE L 1:08.92 1:10.68 2:19.60 236.83 7
34. 45 155974 DOSKOČILOVÁ Barbora 2001 CZE T 1:09.15 1:13.06 2:22.21 253.88 6
35. 43 155945 KENCLOVÁ Marlene 2001 CZE A 1:10.15 1:14.08 2:24.23 267.08 5
Nedokočily 1. kolo    
  8 155951 GAŠPARÍKOVÁ Klára 2001 CZE H      
  46 155934 PEKÁRKOVÁ Klára 2000 CZE B      
Nedokočily 2. kolo    
  13 405188 DERKS Kiara 2001 NED      
  26 155963 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 CZE Z      
  20 155919 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T      
  42 155949 KUPCOVÁ Aneta 2001 CZE L      
  5 155848 NOVÁ Tereza 1998 CZE P      
  44 155642 ŠVANCAROVÁ Nikola 1991 CZE B      
  24 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H      
Nestartovaly v 1. kole    
  41 155888 MARTÍNKOVÁ Daniela 1999 CZE E      
  25 155724 SUCHOPÁROVÁ Alžběta 1993 CZE A      

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz