Home Závody a výsledky

ČP - FIS Karlov - Karlov pod Pradědem

Disciplína Slalom Codex 0870
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 28.01.2018 Technický delegát Martin Kupčo (SVK)
Vypočtená penalizace 29.80 Aplikovaná penalizace 32.80
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 4 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T 39.86 42.50 1:22.36 32.80 100
2. 10 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S 40.38 43.78 1:24.16 48.54 80
3. 13 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 40.89 43.41 1:24.30 49.76 60
4. 18 430799 KOTWICA Dawid 1999 POL 41.93 43.55 1:25.48 60.08
5. 11 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 41.93 43.85 1:25.78 62.70 50
6. 19 700953 MAŽGÚT Denis 1999 SVK 42.16 43.72 1:25.88 63.57
7. 3 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T 41.29 44.62 1:25.91 63.83 45
8. 20 151292 PROVAZNIK Adam 2000 CZE U 42.15 43.78 1:25.93 64.01 40
9. 34 151289 NOVÁK Oskar 2000 CZE H 42.21 43.79 1:26.00 64.62 36
10. 17 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B 41.34 44.67 1:26.01 64.71 32
11. 15 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 41.48 44.54 1:26.02 64.80 29
12. 6 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 42.22 44.00 1:26.22 66.54 26
13. 24 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z 42.74 43.55 1:26.29 67.16 24
14. 14 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H 42.06 44.33 1:26.39 68.03 22
15. 25 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 42.44 44.27 1:26.71 70.83 20
16. 16 150744 ČERMÁK Jan 1988 CZE H 42.74 44.01 1:26.75 71.18 18
17. 32 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 42.99 43.80 1:26.79 71.53 16
18. 23 430795 CHYC Alex 1999 POL 42.45 44.47 1:26.92 72.66
19. 43 700982 SANITRÁR Ján 2001 SVK 42.98 44.19 1:27.17 74.85
20. 27 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H 42.26 44.94 1:27.20 75.11 15
21. 8 700910 JAKUBČO Ján 1995 SVK 42.01 45.26 1:27.27 75.72
22. 12 430801 MITAN Juliusz 1999 POL 42.58 44.74 1:27.32 76.16
23. 48 151218 STRAUB Jakub 1997 CZE A 42.98 44.52 1:27.50 77.73 14
24. 37 430812 LUKASZYK Bruno 2000 POL 42.73 44.79 1:27.52 77.91
25. 44 700983 LASOK Adam 2001 SVK 43.28 44.85 1:28.13 83.24
25. 26 151288 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T 42.43 45.70 1:28.13 83.24 13
27. 31 150865 STRAKOŠ Libor 1990 CZE B 43.75 45.52 1:29.27 93.21 12
28. 2 700956 JAROŠČÁK Miroslav 1999 SVK 45.65 44.23 1:29.88 98.54
29. 38 151311 BORÁK Jan 2001 CZE T 44.14 46.37 1:30.51 104.05 11
30. 42 202972 GLAESS Gregor 2000 GER 44.45 46.07 1:30.52 104.14
31. 47 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B 44.79 45.96 1:30.75 106.15 10
32. 59 700955 POLOMČÁK Daniel 1999 SVK 44.36 46.58 1:30.94 107.81
33. 78 151326 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z 44.95 46.48 1:31.43 112.09 9
34. 79 700981 KASANICKÝ Adam 2001 SVK 44.87 46.94 1:31.81 115.41
35. 51 151250 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T 44.20 47.72 1:31.92 116.37 8
36. 50 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A 44.40 47.77 1:32.17 118.56 7
37. 45 151317 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 44.88 47.64 1:32.52 121.62 6
38. 60 150905 JIRKA Matěj 1991 CZE S 45.36 48.20 1:33.56 130.71 5
39. 65 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A 45.86 48.05 1:33.91 133.77 4
40. 49 151241 ŠTINGL Jan 1998 CZE B 45.56 48.74 1:34.30 137.18 3
41. 54 150801 GARDAVSKÝ Jan 1989 CZE T 46.12 48.21 1:34.33 137.44 2
42. 75 150577 KLIMEŠ Michal 1985 CZE B 46.90 48.97 1:35.87 150.91 1
43. 63 430843 CZERWONKA Wojciech 2001 POL 47.05 49.34 1:36.39 155.45
44. 73 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 46.50 50.76 1:37.26 163.06
45. 83 700977 HRAŠKA Gregor 2000 SVK 47.73 50.08 1:37.81 167.87
46. 35 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B 44.12 54.17 1:38.29 172.06
47. 84 151236 URBAN Martin 1998 CZE M 48.42 51.40 1:39.82 185.44
48. 82 151324 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B 46.59 53.37 1:39.96 186.66
49. 70 150357 PÁN Petr 1966 CZE M 48.17 52.11 1:40.28 189.46
50. 68 151254 REC Jan 1999 CZE T 48.69 51.86 1:40.55 191.82
51. 77 151346 VRABEC Ondřej 2001 CZE H 48.58 52.26 1:40.84 194.35
52. 69 151299 KRYŠTOF Petr 2000 CZE A 49.64 52.12 1:41.76 202.40
53. 76 151279 BEDŘICH Petr 2000 CZE B 49.40 53.10 1:42.50 208.87
54. 67 151310 MACHŮ Filip 2000 CZE Z 49.24 53.86 1:43.10 214.11
55. 88 151335 KUNERT Michal 2001 CZE M 47.94 56.01 1:43.95 221.54
56. 66 151149 FIALA Tomáš 1995 CZE H 50.91 54.19 1:45.10 231.60
57. 72 151096 BOLELOUCKÝ Václav 1994 CZE B 50.88 55.09 1:45.97 239.20
58. 71 150417 SOCHOR Jiří 1980 CZE B 51.85 54.44 1:46.29 242.00
59. 55 150457 JURÁK Petr 1977 CZE M 1:04.87 48.46 1:53.33 303.54
Nedokočili 1. kolo    
  53 430837 BLANC Leon 2001 POL      
  21 430344 GAJEWSKI-GLODEK Jakub 1984 POL      
  62 151332 JANÍČEK Marek 2001 CZE T      
  36 151284 KOULA Jan 2000 CZE H      
  33 430830 KOWALSKI Kacper 2001 POL      
  58 151295 MALKUS David 2000 CZE A      
  40 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H      
  80 151323 ŠTÍPEK Petr 2001 CZE K      
  57 151266 VLČEK Lukáš 1999 CZE Z      
  30 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T      
Nedokočili 2. kolo    
  46 430816 CZERWINSKI Michal 2000 POL      
  1 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L      
  52 151268 NOVOTNÝ Lukáš 1999 CZE A      
  9 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z      
  64 151269 POLEDŇÁK Petr 1999 CZE      
  81 151333 POSPÍŠIL Jonáš 2001 CZE M      
  28 54408 SCHELLMANN Moritz 1997 AUT      
  7 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B      
  5 221090 TREBILCOCK Robert 1993 GBR      
  29 430811 WROBEL Norbert 2000 POL      
Nestartovali v 1. kole    
  41 690775 PODOBEDOV Maksymilian 2001 UKR      
  61 690777 SEMEN Marian 2001 UKR      
  56 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K      
Nestartovali v 2. kole    
  22 430629 KUBALA Robert 1992 POL      
  39 54489 MIKA-CORTOLEZIS Valentin 1998 AUT      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  74 151343 CHVÁTAL Petr 2001 CZE B      

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz