Home Závody a výsledky

ČP - FIS Karlov - Karlov pod Pradědem

Disciplína Slalom Codex 0869
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 27.01.2018 Technický delegát Martin Kupčo (SVK)
Vypočtená penalizace 30.26 Aplikovaná penalizace 33.26
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 15 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T 38.19 44.99 1:23.18 33.26 100
2. 8 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 38.19 45.35 1:23.54 36.38 80
3. 12 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S 38.42 45.53 1:23.95 39.93 60
4. 16 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B 38.94 46.58 1:25.52 53.51 50
5. 20 700953 MAŽGÚT Denis 1999 SVK 39.99 46.70 1:26.69 63.64
6. 19 430799 KOTWICA Dawid 1999 POL 39.73 46.97 1:26.70 63.73
7. 6 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 39.73 47.07 1:26.80 64.59 45
8. 7 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L 40.13 46.71 1:26.84 64.94 40
9. 1 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 39.76 47.09 1:26.85 65.03 36
10. 17 150744 ČERMÁK Jan 1988 CZE H 40.18 46.76 1:26.94 65.81 32
11. 26 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 40.91 46.14 1:27.05 66.76 29
12. 3 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H 39.67 47.41 1:27.08 67.02 26
13. 24 430795 CHYC Alex 1999 POL 40.58 46.54 1:27.12 67.36
14. 10 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T 40.41 46.92 1:27.33 69.18 24
15. 4 221090 TREBILCOCK Robert 1993 GBR 39.97 47.53 1:27.50 70.65
16. 31 430811 WROBEL Norbert 2000 POL 40.17 47.43 1:27.60 71.52
17. 9 430801 MITAN Juliusz 1999 POL 40.73 47.00 1:27.73 72.64
18. 18 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B 40.60 47.37 1:27.97 74.72 22
19. 22 430344 GAJEWSKI-GLODEK Jakub 1984 POL 40.82 47.26 1:28.08 75.67
20. 45 700983 LASOK Adam 2001 SVK 40.99 47.11 1:28.10 75.85
21. 41 54489 MIKA-CORTOLEZIS Valentin 1998 AUT 40.58 48.12 1:28.70 81.04
22. 49 151218 STRAUB Jakub 1997 CZE A 42.08 48.02 1:30.10 93.16 20
23. 35 430830 KOWALSKI Kacper 2001 POL 41.55 48.70 1:30.25 94.46
24. 33 150865 STRAKOŠ Libor 1990 CZE B 42.02 49.03 1:31.05 101.38 18
25. 40 151311 BORÁK Jan 2001 CZE T 41.79 49.35 1:31.14 102.16 16
26. 42 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 42.57 49.01 1:31.58 105.97 15
27. 83 690775 PODOBEDOV Maksymilian 2001 UKR 42.64 49.39 1:32.03 109.86
28. 43 202972 GLAESS Gregor 2000 GER 42.43 49.76 1:32.19 111.25
29. 48 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B 42.72 49.51 1:32.23 111.60 14
30. 76 700981 KASANICKÝ Adam 2001 SVK 43.10 50.09 1:33.19 119.91
31. 53 151268 NOVOTNÝ Lukáš 1999 CZE A 43.17 50.80 1:33.97 126.66 13
32. 61 151332 JANÍČEK Marek 2001 CZE T 42.97 51.26 1:34.23 128.91 12
33. 64 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A 43.34 51.90 1:35.24 137.65 11
34. 50 151241 ŠTINGL Jan 1998 CZE B 43.40 51.95 1:35.35 138.60 10
35. 55 150457 JURÁK Petr 1977 CZE M 43.69 51.87 1:35.56 140.42 9
36. 60 150905 JIRKA Matěj 1991 CZE S 44.36 51.46 1:35.82 142.67 8
37. 58 151295 MALKUS David 2000 CZE A 45.46 52.66 1:38.12 162.58 7
38. 63 151269 POLEDŇÁK Petr 1999 CZE 44.91 54.23 1:39.14 171.41 6
39. 69 150357 PÁN Petr 1966 CZE M 46.70 54.32 1:41.02 187.68 5
40. 68 151299 KRYŠTOF Petr 2000 CZE A 46.42 55.40 1:41.82 194.61 4
41. 79 151236 URBAN Martin 1998 CZE M 46.35 55.61 1:41.96 195.82 3
42. 66 151310 MACHŮ Filip 2000 CZE Z 46.97 55.21 1:42.18 197.72 2
43. 78 151343 CHVÁTAL Petr 2001 CZE B 49.41 58.55 1:47.96 247.75 1
44. 70 150417 SOCHOR Jiří 1980 CZE B 50.31 58.54 1:48.85 255.46
45. 72 151323 ŠTÍPEK Petr 2001 CZE K 53.03 56.77 1:49.80 263.68
Nedokočili 1. kolo    
  54 430837 BLANC Leon 2001 POL      
  34 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K      
  38 151284 KOULA Jan 2000 CZE H      
  23 430629 KUBALA Robert 1992 POL      
  39 430812 LUKASZYK Bruno 2000 POL      
  2 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P      
  36 151289 NOVÁK Oskar 2000 CZE H      
  67 151254 REC Jan 1999 CZE T      
  44 700982 SANITRÁR Ján 2001 SVK      
  81 151346 VRABEC Ondřej 2001 CZE H      
  32 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T      
  75 151324 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B      
Nedokočili 2. kolo    
  46 151317 BLÁHA Matěj 2001 CZE H      
  71 151096 BOLELOUCKÝ Václav 1994 CZE B      
  62 430843 CZERWONKA Wojciech 2001 POL      
  30 430808 GRODECKI Jan 2000 POL      
  28 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H      
  5 700910 JAKUBČO Ján 1995 SVK      
  13 700956 JAROŠČÁK Miroslav 1999 SVK      
  14 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M      
  51 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A      
  11 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z      
  82 151326 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z      
  80 151333 POSPÍŠIL Jonáš 2001 CZE M      
  21 151292 PROVAZNIK Adam 2000 CZE U      
  27 151288 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T      
  74 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A      
  29 54408 SCHELLMANN Moritz 1997 AUT      
  25 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z      
  57 151266 VLČEK Lukáš 1999 CZE Z      
Nestartovali v 1. kole    
  56 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  52 151250 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T      
  47 430816 CZERWINSKI Michal 2000 POL      
  77 700977 HRAŠKA Gregor 2000 SVK      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  73 151279 BEDŘICH Petr 2000 CZE B      
  65 151149 FIALA Tomáš 1995 CZE H      
  37 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B      
  59 700955 POLOMČÁK Daniel 1999 SVK      
  84 690777 SEMEN Marian 2001 UKR      

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz