Home Závody a výsledky

ČP - FIS Karlov - Karlov pod Pradědem

Disciplína Slalom Codex 5813
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu FIS
Datum 27.01.2018 Technický delegát Martin Kupčo (SVK)
Vypočtená penalizace 56.69 Aplikovaná penalizace 59.69
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 5 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 41.13 42.34 1:23.47 59.69 100
2. 4 155809 ZAHÁLKOVÁ Tereza 1996 CZE B 41.59 42.46 1:24.05 64.69 80
3. 14 155835 ZEMKOVÁ Zuzana 1997 CZE T 41.83 42.33 1:24.16 65.64 60
4. 10 705471 Jakubčová Zuzana 2000 SVK 41.30 42.94 1:24.24 66.33
5. 1 155899 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H 41.50 42.91 1:24.41 67.80 50
6. 9 155942 ZÍKOVÁ Barbora 2001 CZE P 42.21 42.60 1:24.81 71.25 45
7. 16 155909 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE H 42.28 42.94 1:25.22 74.79 40
8. 24 155884 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K 42.78 42.73 1:25.51 77.29 36
9. 2 155869 CHROUSTOVÁ Šárka 1998 CZE B 41.91 43.63 1:25.54 77.55 32
10. 3 155923 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 42.56 43.23 1:25.79 79.70 29
11. 12 435422 WLODARCZYK Julia 2000 POL 42.25 43.55 1:25.80 79.79
12. 25 155951 GAŠPARÍKOVÁ Klára 2001 CZE H 43.68 42.38 1:26.06 82.03 26
13. 21 705478 Niňajová Lenka 2001 SVK 42.31 43.77 1:26.08 82.20
14. 6 155943 KOŠŤÁLOVÁ Lenka 2001 CZE L 43.33 42.93 1:26.26 83.76 24
15. 17 155903 BLÁHOVÁ Anna 1999 CZE H 43.35 43.18 1:26.53 86.09 22
16. 7 155891 NOVÁKOVÁ Barbora 1999 CZE Z 43.21 43.96 1:27.17 91.61 20
17. 51 695134 MAKOVETSKA Yuliia 2001 UKR 44.50 43.29 1:27.79 96.95
18. 18 155919 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T 43.98 43.83 1:27.81 97.13 18
19. 13 705472 Šafáriková Andrea 2000 SVK 43.59 44.42 1:28.01 98.85
20. 20 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 44.22 44.21 1:28.43 102.47 16
21. 26 435443 KARABANOWSKA Helena 2001 POL 44.81 44.35 1:29.16 108.77
22. 29 155877 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T 44.45 45.09 1:29.54 112.05 15
23. 30 155963 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 CZE Z 45.96 45.68 1:31.64 130.16 14
24. 43 155973 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A 46.36 46.19 1:32.55 138.01 13
25. 41 155959 VERNEROVÁ Klára 2001 CZE S 46.65 46.52 1:33.17 143.36 12
25. 35 155965 LAIN Viktorie 2001 CZE H 46.27 46.90 1:33.17 143.36 12
27. 33 155966 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE H 46.84 46.71 1:33.55 146.64 10
28. 46 155946 TICHÁ Michaela 2001 CZE A 47.13 46.89 1:34.02 150.69 9
29. 45 155944 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U 47.19 47.33 1:34.52 155.01 8
30. 34 435444 MROZ Julia 2001 POL 46.79 48.04 1:34.83 157.68
31. 36 155905 KOTKOVÁ Eliška 1999 CZE E 47.47 47.51 1:34.98 158.97 7
32. 47 155964 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 47.49 47.52 1:35.01 159.23 6
33. 40 155897 MELKOVÁ Valerie 1997 CZE T 48.24 49.88 1:38.12 186.06 5
34. 32 155793 KINCLOVÁ Pavla 1996 CZE H 45.57 52.71 1:38.28 187.44 4
35. 48 155865 PÁNOVÁ Karolína 1998 CZE M 49.76 48.72 1:38.48 189.16 3
36. 31 155830 ŠLECHTOVÁ Klára 1997 CZE A 49.32 50.23 1:39.55 198.39 2
37. 37 155888 MARTÍNKOVÁ Daniela 1999 CZE E 49.51 51.29 1:40.80 209.18 1
38. 42 155960 SKALICKÁ Veronika 2001 CZE S 52.95 55.69 1:48.64 276.80
39. 49 155945 KENCLOVÁ Marlene 2001 CZE A 51.14 58.82 1:49.96 288.19
40. 50 155978 ČERNOŠKOVÁ Karolína 2001 CZE B 55.03 55.42 1:50.45 292.42
41. 39 155642 ŠVANCAROVÁ Nikola 1991 CZE B 1:07.53 57.59 2:05.12 418.96
Nedokočily 1. kolo    
  19 155910 GILAROVÁ Radka 2000 CZE B      
  28 155705 HOUSEROVÁ Petra 1993 CZE T      
  23 435410 KLIMEK Weronika 1999 POL      
Nedokočily 2. kolo    
  27 155967 BALABÁNOVÁ Tereza 2001 CZE T      
  38 705479 Ertlová Monika 2001 SVK      
  8 155883 KŘÍŽOVÁ Iva 1999 CZE Z      
  22 155925 MIŠKOVSKÁ Adéla 2000 CZE H      
  11 155868 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L      
  15 155912 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L      
Diskvalifikovány v 1. kole    
  44 155947 POLEDNOVÁ Barbora 2001 CZE L      

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz