Home Závody a výsledky

O´STYLE CUP - Pfelders

Disciplína Obří slalom Codex 5811
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu FIS
Datum 09.12.2017 Technický delegát
Vypočtená penalizace 17.03 Aplikovaná penalizace 20.03
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 6 106961 MIELZYNSKI Erin 1990 CAN 1:00.31 59.06 1:59.37 20.03
2. 10 107427 ST-GERMAIN Laurence 1994 CAN 1:01.09 59.00 2:00.09 25.94
3. 9 297851 AZZOLA Michela 1991 ITA 1:00.72 59.76 2:00.48 29.14
4. 7 299270 KIRCHLER Miriam 1996 ITA 1:01.50 1:00.16 2:01.66 38.83
5. 14 435404 KRAJEWSKA Daria 1998 POL 1:02.28 1:00.20 2:02.48 45.56
6. 11 685018 TSIKLAURI Nino 1993 GEO 1:02.27 1:00.34 2:02.61 46.63
7. 2 299288 MINOTTO Matilde 1996 ITA 1:01.69 1:01.02 2:02.71 47.45
8. 12 155790 ČAMKOVÁ Veronika 1996 CZE J 1:03.46 1:00.83 2:04.29 60.42
9. 3 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 1:02.68 1:02.26 2:04.94 65.76
10. 8 155899 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H 1:03.94 1:01.05 2:04.99 66.17
11. 5 155883 KŘÍŽOVÁ Iva 1999 CZE Z 1:03.23 1:02.00 2:05.23 68.14
12. 13 435371 WASEK Katarzyna 1996 POL 1:03.51 1:01.97 2:05.48 70.19
13. 4 705456 HROMCOVÁ Petra 1998 SVK 1:03.37 1:02.36 2:05.73 72.24
14. 47 155962 SOMMEROVÁ Elese 2001 CZE A 1:04.37 1:02.19 2:06.56 79.06
15. 1 6295408 FRENADEMEZ Emmi 2000 ITA 1:04.49 1:02.48 2:06.97 82.42
16. 18 155903 BLÁHOVÁ Anna 1999 CZE H 1:04.39 1:03.25 2:07.64 87.92
17. 28 155877 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T 1:05.00 1:03.19 2:08.19 92.44
18. 27 155923 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 1:05.68 1:02.67 2:08.35 93.75
19. 38 155942 ZÍKOVÁ Barbora 2001 CZE P 1:05.70 1:03.52 2:09.22 100.90
20. 25 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 1:06.47 1:02.90 2:09.37 102.13
21. 23 155943 KOŠŤÁLOVÁ Lenka 2001 CZE L 1:06.27 1:03.13 2:09.40 102.37
22. 43 155950 VANICKÁ Veronika 2001 CZE L 1:06.47 1:03.90 2:10.37 110.34
23. 30 155919 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T 1:06.25 1:04.14 2:10.39 110.50
24. 32 516496 MOSER Rebecca 1997 SUI 1:07.49 1:04.42 2:11.91 122.98
25. 34 6295608 DEGHI Greta 2001 ITA 1:07.70 1:04.70 2:12.40 127.00
26. 22 155910 GILAROVÁ Radka 2000 CZE B 1:07.72 1:04.72 2:12.44 127.33
27. 16 155845 PILNÁ Karolína 1997 CZE H 1:07.57 1:05.12 2:12.69 129.38
28. 37 155964 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 1:08.64 1:05.08 2:13.72 137.84
29. 33 385111 KNEZEVIC Valerija 2001 CRO 1:08.58 1:05.45 2:14.03 140.39
30. 39 155967 BALABÁNOVÁ Tereza 2001 CZE T 1:08.99 1:05.76 2:14.75 146.30
31. 40 155963 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 CZE Z 1:10.49 1:06.93 2:17.42 168.22
32. 35 155897 MELKOVÁ Valerie 1997 CZE T 1:10.16 1:08.93 2:19.09 181.93
33. 46 155965 LAIN Viktorie 2001 CZE H 1:12.07 1:07.45 2:19.52 185.46
34. 41 155974 DOSKOČILOVÁ Barbora 2001 CZE T 1:13.33 1:10.24 2:23.57 218.71
Nedokočily 1. kolo  
  45 155966 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE H    
  48 155951 GAŠPARÍKOVÁ Klára 2001 CZE H    
  20 785007 JANUSKEVICIUTE Ieva 1994 LTU    
  42 155905 KOTKOVÁ Eliška 1999 CZE A    
  31 6295599 LEITNER Carmen 2001 ITA    
  15 155848 NOVÁ Tereza 1998 CZE P    
  44 155944 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U    
  21 155884 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K    
  19 155909 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE H    
Nedokočily 2. kolo  
  17 6295536 PEDEVILLA Ellen 2001 ITA    
Nestartovaly v 1. kole  
  29 6295621 KUPPELWIESER Lisa 2001 ITA    
  26 6295620 LANER Lea 2001 ITA    
Nestartovaly v 2. kole  
  36 475000 FALL Aminata Gabriella 1979 SEN    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  24 56511 PILZ Lisa 2000 AUT    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler