Home Závody a výsledky

IV. RKZ - Český pohár - Head cup - Bílá v Beskydech

Disciplína Slalom Codex 2517
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu RKZ
Datum 05.02.2011 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
Vypočtená penalizace 12.64 Aplikovaná penalizace 12.64
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 4 235718 KOTRLOVÁ Petra 98 CZE Z 35.00 34.97 1:09.97 12.64 100
2. 1 415504 KOŠŤÁLOVÁ Jana 98 CZE L 35.38 35.17 1:10.55 17.61 80
3. 11 425301 ŠULCOVÁ Martina 98 CZE L 35.99 35.51 1:11.50 25.76 60
4. 15 205726 KOREŇOVÁ Andrea 98 CZE L 36.14 35.71 1:11.85 28.76 50
5. 10 235706 KAŠPAROVÁ Klára 98 CZE B 36.33 35.92 1:12.25 32.19 45
6. 14 235710 CHROUSTOVÁ Šárka 98 CZE B 36.76 36.21 1:12.97 38.37 40
7. 9 415500 NOVOTNÁ Sára 98 CZE L 37.02 36.04 1:13.06 39.14 36
8. 5 455503 DUBNOVÁ Nicola 99 CZE L 36.65 36.63 1:13.28 41.02 32
9. 13 285504 KOLOVRATNÍKOVÁ Diana 98 CZE T 36.96 37.09 1:14.05 47.63 29
10. 22 205704 SVOBODOVÁ Michaela 98 CZE T 37.74 36.35 1:14.09 47.97 26
11. 12 225302 KOZELSKÁ Petra 98 CZE T 37.80 36.93 1:14.73 53.46 24
12. 42 995905 KŘÍŽOVÁ Iva 99 CZE Z 37.58 37.24 1:14.82 54.23 22
13. 7 315425 BUBÁKOVÁ Nikola 99 CZE H 37.63 37.35 1:14.98 55.60 20
14. 2 325713 BRÝDLOVÁ Viktorie 98 CZE H 37.66 37.43 1:15.09 56.54 18
15. 6 325100 BLÁHOVÁ Anna 99 CZE H 37.64 37.69 1:15.33 58.60 16
16. 37 205705 OLIVOVA Alexandra 98 CZE T 38.11 37.38 1:15.49 59.97 15
17. 3 285902 TURPIŠOVÁ Lucie 98 CZE Z 38.10 37.52 1:15.62 61.09 14
18. 18 205720 CHRENOVÁ Karolína 98 CZE T 38.40 37.68 1:16.08 65.03 13
19. 17 755300 MATOUŠOVÁ Alexandra 98 CZE C 38.52 38.10 1:16.62 69.66 12
20. 20 205719 KOŘISTKOVÁ Eliška 99 CZE T 39.07 37.99 1:17.06 73.44 11
21. 28 235724 ZEMANOVÁ Monika 98 CZE B 38.69 38.38 1:17.07 73.52 10
22. 27 505906 PECÁKOVÁ Gabriela 98 CZE U 38.30 38.81 1:17.11 73.87 9
23. 19 405405 ŠKODOVÁ Tereza 98 CZE L 39.03 39.79 1:18.82 88.53 8
24. 23 425201 PETERKOVÁ Karolína 98 CZE L 39.68 39.15 1:18.83 88.62 7
25. 50 325715 VETROVÁ Aneta 99 CZE H 40.72 38.88 1:19.60 95.22 6
26. 24 905304 ENTOVÁ Klára 98 CZE E 40.48 39.70 1:20.18 100.19 5
27. 16 325101 LUKÁŠOVÁ Alena 99 CZE H 41.44 38.76 1:20.20 100.36 4
28. 30 285511 NOVÁKOVÁ Barbora 99 CZE Z 40.84 39.42 1:20.26 100.88 3
29. 49 885074 KOČÍ Kamila 99 CZE L 41.27 39.07 1:20.34 101.56 2
30. 31 295109 HENZLOVÁ Alžběta 99 CZE Z 40.59 40.48 1:21.07 107.82 1
31. 35 115605 MAKOVCOVÁ Adéla 98 CZE A 41.08 40.18 1:21.26 109.45
32. 36 115719 ŽIŽÁKOVÁ Johana 99 CZE L 40.82 40.62 1:21.44 111.00
33. 29 235705 RŮŽIČKOVÁ Adriana 98 CZE B 41.23 40.41 1:21.64 112.71
34. 46 325104 RUDOLFOVÁ Kristýna 99 CZE H 41.55 40.53 1:22.08 116.48
35. 44 235707 JARÁ Ditta 98 CZE B 41.83 40.74 1:22.57 120.69
36. 38 705903 ŠORMOVÁ Daniela 99 CZE L 41.81 41.52 1:23.33 127.20
37. 32 315429 PULPÁNOVÁ Markéta 99 CZE H 41.58 41.92 1:23.50 128.66
38. 40 205721 UHERKOVÁ Tereza 99 CZE T 43.07 42.15 1:25.22 143.41
39. 43 115707 KOTKOVÁ Eliška 99 CZE A 43.09 42.99 1:26.08 150.78
40. 8 705902 NOVÁ Tereza 98 CZE L 48.57 37.76 1:26.33 152.93
41. 33 215902 TRČKOVÁ Daniela 98 CZE T 44.22 43.40 1:27.62 163.99
42. 48 285608 KOŘÍSTKOVÁ Karolína 99 CZE Z 44.92 43.46 1:28.38 170.51
43. 39 265003 BEDNÁŘOVÁ Viktorie 98 CZE M 44.13 44.62 1:28.75 173.68
44. 41 885041 MARTÍNKOVÁ Daniela 99 CZE E 44.70 44.11 1:28.81 174.19
45. 45 225303 ZEŤOVÁ Johana 98 CZE T 46.10 45.31 1:31.41 196.49
46. 26 285501 GRŮZOVÁ Magdalena 98 CZE Z 53.53 38.50 1:32.03 201.81
47. 34 205706 JOANIDU Marie 99 CZE T 42.20 50.95 1:33.15 211.41
48. 51 225305 RECOVÁ Emma 99 CZE T 48.47 46.71 1:35.18 228.82
Nedokočily 1. kolo    
  25 225304 JOANNIDU Sofie 99 CZE T      
Nedokočily 2. kolo    
  47 885105 GABRIELOVÁ Lucie 98 CZE B      
  21 285502 KNAPKOVÁ Denisa 98 CZE Z      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler