Home Závody a výsledky

Mistrovství Moravy žáků - Karlov - areál Klobouk

Disciplína Slalom Codex 2106
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 24.02.2018 Technický delegát
Vypočtená penalizace 34.81 Aplikovaná penalizace 39.81
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 89 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE E 38.95 39.36 1:18.31 39.81
2. 91 280804 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z 39.87 40.11 1:19.98 55.16
3. 92 770848 FIALA Jan 2003 CZE T 41.34 39.93 1:21.27 67.02
4. 96 770067 KEJHAR Vít 2003 CZE Z 42.04 40.25 1:22.29 76.40
5. 83 770657 KESTL Lukáš 2003 CZE M 41.82 40.85 1:22.67 79.90
6. 93 770617 ZÍTKA Jakub 2002 CZE J 40.92 42.62 1:23.54 87.90
7. 98 770207 HRBÁČ David 2002 CZE B 42.82 40.88 1:23.70 89.37
8. 53 770282 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B 41.89 42.09 1:23.98 91.94
9. 90 770095 DANOS Marian 2002 CZE T 42.47 42.26 1:24.73 98.84
10. 87 220363 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T 42.63 42.18 1:24.81 99.57
10. 62 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 42.55 42.26 1:24.81 99.57
12. 55 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 42.82 42.65 1:25.47 105.64
13. 97 770473 SKOPAL Jakub 2003 CZE T 43.81 42.85 1:26.66 116.58
14. 99 220702 KOLÁŘ Martin 2002 CZE M 44.42 42.29 1:26.71 117.04
15. 77 886359 PERISSINOTTO Mattia 2005 CZE B 43.28 43.46 1:26.74 117.32
16. 65 770844 FRYŠ Matěj 2004 CZE M 44.64 44.66 1:29.30 140.85
17. 63 770267 VLČEK Jan 2005 CZE T 44.60 44.90 1:29.50 142.69
18. 82 260008 BANK Matěj 2003 CZE M 41.31 48.82 1:30.13 148.49
19. 54 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 45.43 45.31 1:30.74 154.09
20. 95 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 43.65 47.30 1:30.95 156.03
21. 57 770330 NOVÁK David 2005 CZE M 44.96 46.17 1:31.13 157.68
22. 56 770068 DVOŘÁK Marek 2004 CZE Z 45.60 45.65 1:31.25 158.78
23. 52 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B 46.62 47.02 1:33.64 180.76
24. 75 770676 KROČÁK Jiří 2005 CZE M 48.57 47.17 1:35.74 200.07
25. 61 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 47.36 49.01 1:36.37 205.86
26. 104 772602 HLAVÁČEK Michal 2003 CZE B 50.69 48.36 1:39.05 230.50
27. 58 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B 49.83 49.41 1:39.24 232.25
28. 78 772201 POLÁK Ondřej 2005 CZE B 50.11 49.37 1:39.48 234.45
29. 80 770558 PAPULA Jan 2005 CZE M 50.09 49.53 1:39.62 235.74
30. 81 770771 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T 50.57 49.23 1:39.80 237.39
31. 68 770787 NOVOTNÝ Jakub 2005 CZE B 50.59 49.41 1:40.00 239.23
32. 101 772015 ZELENÝ Samuel Jan 2003 CZE B 55.26 45.91 1:41.17 249.99
33. 69 770327 KADĚRKA Alfréd 2005 CZE M 51.51 51.02 1:42.53 262.49
34. 74 770261 ČAGAN Jan 2005 CZE T 52.79 53.43 1:46.22 296.42
35. 70 770179 PEŠÁK Martin 2005 CZE B 51.05 57.97 1:49.02 322.16
36. 79 772336 JŮZA Jan 2005 CZE B 59.06 55.87 1:54.93 376.50
37. 76 770966 BEDŘICH Jan 2004 CZE B 1:00.16 58.15 1:58.31 407.58
Nedokočili 1. kolo  
  94 770168 ANDRÝS Kryštof 2002 CZE B    
  103 772522 DVOŘÁK Filip 2002 CZE T    
  73 772523 HAUERLAND Antonín 2004 CZE T    
  66 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T    
  100 770656 KESTL Kryštof 2003 CZE M    
  85 770483 MAZÁK Jan 2002 CZE M    
  64 770480 PELIKÁN Aleš 2004 CZE B    
  86 770176 PINK Tomáš 2003 CZE B    
  60 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B    
  88 770178 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B    
  72 772211 ZÁHORSKÝ David 2005 CZE B    
  71 770193 ZVĚDĚLÍK Ondřej 2005 CZE T    
Nedokočili 2. kolo  
  59 770209 KEZNIKL Tobiáš 2004 CZE B    
Nestartovali v 1. kole  
  84 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H    
Nestartovali v 2. kole  
  102 220366 SEITZ Lukáš 2003 CZE T    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  67 770518 MRÁKA Jan 2004 CZE M    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz