Home Závody a výsledky

KP Jihočeského kraje Po-JčK - Hochficht (AUT)

Disciplína Obří slalom Codex 2151
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 24.02.2018 Technický delegát Milan Černý
Vypočtená penalizace 93.40 Aplikovaná penalizace 98.40
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body JP
1. 53 770453 ŠEBESTA Roman 2002 CZE C 46.26 46.14 1:32.40 98.40 50
2. 45 772397 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 CZE C 47.25 46.87 1:34.12 116.64 45
3. 50 770408 KOZMA Jakub 2003 CZE K 47.81 46.49 1:34.30 118.55 40
3. 33 770629 MACHOŇ Petr 2004 CZE C 47.24 47.06 1:34.30 118.55 50
5. 58 550513 HAVELKA Daniel 2002 CZE K 47.21 47.11 1:34.32 118.76 36
6. 47 700104 DUDÁK Matěj 2003 CZE C 47.81 46.94 1:34.75 123.32 33
7. 49 772210 PLACHÝ Marek 2003 CZE K 49.24 47.41 1:36.65 143.48 30
8. 40 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C 49.08 48.23 1:37.31 150.48 45
9. 51 990995 DOSTÁL Václav 2003 CZE C 50.16 48.00 1:38.16 159.49 28
10. 39 770613 SZMARAGOWSKI David 2005 CZE C 49.41 50.13 1:39.54 174.13 40
11. 54 770312 DRHA Tadeáš 2002 CZE C 50.77 49.80 1:40.57 185.05 26
12. 57 770534 VLASATÝ Jakub 2003 CZE C 51.20 51.08 1:42.28 203.19 24
13. 52 770562 DLABAČ Marek 2003 CZE K 54.27 53.73 1:48.00 263.85 22
14. 30 770397 STŘÍTECKÝ Rudolf 2005 CZE C 54.61 55.26 1:49.87 283.69 36
15. 34 770698 KŘÍŽ Filip 2004 CZE K 54.37 55.70 1:50.07 285.81 33
16. 42 770427 PICHLÍK Tomáš 2005 CZE K 57.24 54.14 1:51.38 299.70 30
17. 31 770431 ŠTĚŘÍK Jan 2005 CZE K 54.74 57.17 1:51.91 305.32 28
18. 32 772230 ŠÍSL Bořek 2004 CZE C 59.96 58.34 1:58.30 373.10 26
Nedokočili 1. kolo    
  36 772134 BEČKA Jáchym 2004 CZE S      
  38 770381 LOOS Jan 2005 CZE C      
  37 770916 SEIDENGLANZ Vojtěch 2005 CZE C      
Nedokočili 2. kolo    
  61 770736 HUSINECKÝ Tadeáš 2003 CZE C      
  46 750402 PETROVIČ Matěj 2002 CZE C      
Nestartovali v 1. kole    
  48 770563 ČEPIČKA Ladislav 2003 CZE K      
  60 772503 FLÍDR Matyáš 2003 CZE K      
  59 770313 KROUPA Štepán 2003 CZE C      
  56 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H      
  35 770382 PLCH Jiří 2005 CZE C      
  55 770066 VLČEK Matouš 2002 CZE C      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz