Home Závody a výsledky

KP Jihočeského kraje Po-JčK - Hochficht (AUT)

Disciplína Slalom Codex 2157
Věková kategorie Žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 25.02.2018 Technický delegát Milan Černý
Vypočtená penalizace 130.09 Aplikovaná penalizace 135.09
TD report stáhnout PDF
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body JP
1. 103 772210 PLACHÝ Marek 2003 CZE K 47.82 47.76 1:35.58 135.09 50
2. 104 772397 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 CZE C 47.92 48.58 1:36.50 142.02 45
3. 87 770629 MACHOŇ Petr 2004 CZE C 48.19 48.86 1:37.05 146.16 50
4. 112 770408 KOZMA Jakub 2003 CZE K 49.22 48.03 1:37.25 147.67 40
5. 90 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C 48.67 49.15 1:37.82 151.96 45
6. 100 770312 DRHA Tadeáš 2002 CZE C 49.28 50.42 1:39.70 166.13 36
7. 101 990995 DOSTÁL Václav 2003 CZE C 49.68 50.27 1:39.95 168.01 33
8. 106 550513 HAVELKA Daniel 2002 CZE K 50.26 52.86 1:43.12 191.89 30
9. 102 770736 HUSINECKÝ Tadeáš 2003 CZE C 52.92 55.26 1:48.18 230.01 28
10. 92 770381 LOOS Jan 2005 CZE C 54.68 55.00 1:49.68 241.30 40
11. 91 770698 KŘÍŽ Filip 2004 CZE K 56.59 59.19 1:55.78 287.26 36
12. 107 770562 DLABAČ Marek 2003 CZE K 58.17 58.62 1:56.79 294.86 26
13. 94 770431 ŠTĚŘÍK Jan 2005 CZE K 58.94 1:00.94 1:59.88 318.14 33
14. 95 770427 PICHLÍK Tomáš 2005 CZE K 1:04.46 1:02.73 2:07.19 373.21 30
Nedokočili 1. kolo    
  96 772134 BEČKA Jáchym 2004 CZE S      
Nestartovali v 1. kole    
  98 770563 ČEPIČKA Ladislav 2003 CZE K      
  109 772503 FLÍDR Matyáš 2003 CZE K      
  99 770313 KROUPA Štepán 2003 CZE C      
  105 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H      
  113 750402 PETROVIČ Matěj 2002 CZE C      
  89 770382 PLCH Jiří 2005 CZE C      
  86 770916 SEIDENGLANZ Vojtěch 2005 CZE C      
  88 770397 STŘÍTECKÝ Rudolf 2005 CZE C      
  110 770453 ŠEBESTA Roman 2002 CZE C      
  111 770066 VLČEK Matouš 2002 CZE C      
  93 770715 VOKÁČ Šimon 2005 CZE P      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  108 700104 DUDÁK Matěj 2003 CZE C      
  85 770613 SZMARAGOWSKI David 2005 CZE C      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz