Home Závody a výsledky

Český pohár FIS 2018 - Špindlerův Mlýn

Disciplína Obří slalom Codex 0871
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 21.03.2018 Technický delegát Nutz Werner
Vypočtená penalizace 18.29 Aplikovaná penalizace 21.29
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 15 151215 FOREJTEK Filip 1997 CZE H 1:01.16 1:06.49 2:07.65 21.29 100
2. 3 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 1:01.79 1:06.97 2:08.76 29.81 80
3. 6 54374 BAUMANN Clemens 1996 AUT 1:03.91 1:07.66 2:11.57 51.38
4. 1 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S 1:02.81 1:09.15 2:11.96 54.38 60
5. 23 700973 BALÁŽ Filip 2001 SVK 1:04.07 1:08.28 2:12.35 57.37
6. 5 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H 1:03.70 1:08.72 2:12.42 57.91 50
7. 12 700941 KATRENIČ Henrich 1998 SVK 1:03.71 1:09.43 2:13.14 63.44
8. 16 700956 JAROŠČÁK Miroslav 1999 SVK 1:04.26 1:08.94 2:13.20 63.90
9. 20 430808 GRODECKI Jan 2000 POL 1:05.09 1:08.39 2:13.48 66.05
10. 19 512285 GOLA Fabian 1998 CZE T 1:04.73 1:08.95 2:13.68 67.58 45
11. 13 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B 1:05.15 1:08.73 2:13.88 69.12 40
12. 33 54672 KRAMER Mathias 2001 AUT 1:05.35 1:09.07 2:14.42 73.26
13. 4 151284 KOULA Jan 2000 CZE H 1:05.93 1:09.09 2:15.02 77.87 36
14. 17 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 1:06.12 1:09.17 2:15.29 79.94 32
15. 24 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 1:06.00 1:09.67 2:15.67 82.86 29
16. 21 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H 1:05.62 1:10.28 2:15.90 84.63 26
17. 30 700982 SANITRÁR Ján 2001 SVK 1:06.23 1:10.01 2:16.24 87.24
18. 22 54583 RODLHOFER Josef 2000 AUT 1:06.48 1:10.22 2:16.70 90.77
19. 28 151317 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 1:06.99 1:10.53 2:17.52 97.06 24
20. 18 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 1:06.44 1:11.18 2:17.62 97.83 22
21. 29 151111 KEJVAL Martin 1995 CZE H 1:06.42 1:11.36 2:17.78 99.06 20
22. 26 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 1:07.32 1:10.91 2:18.23 102.52 18
23. 31 780013 ZAVECKAS Rokas 1996 LTU 1:07.35 1:11.07 2:18.42 103.97
24. 36 700978 BOTKA Filip 2001 SVK 1:07.52 1:11.54 2:19.06 108.89
25. 41 400317 KRABSHUIS Noah 2000 NED 1:07.95 1:12.36 2:20.31 118.48
26. 37 151250 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T 1:08.01 1:12.43 2:20.44 119.48 16
27. 39 54641 KOCH Florian 2001 AUT 1:08.98 1:12.36 2:21.34 126.39
28. 49 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 1:09.30 1:14.23 2:23.53 143.20 15
29. 42 700955 POLOMČÁK Daniel 1999 SVK 1:11.02 1:12.96 2:23.98 146.66
30. 47 700981 KASANICKÝ Adam 2001 SVK 1:10.09 1:14.00 2:24.09 147.50
31. 45 6293916 STABLUM Tommaso 2001 ITA 1:10.42 1:14.24 2:24.66 151.88
32. 40 151262 HRABÁK Martin 1999 CZE C 1:11.77 1:13.78 2:25.55 158.71 14
33. 46 250434 ARNARSON Andres Noi 2001 ISL 1:12.06 1:15.64 2:27.70 175.22
34. 44 151332 JANÍČEK Marek 2001 CZE T 1:12.85 1:15.29 2:28.14 178.60 13
35. 48 400334 EVERS Ezra 2001 NED 1:15.28 1:20.03 2:35.31 233.64
Nedokočili 1. kolo    
  9 151203 BENC Patrik 1997 CZE L      
  7 170151 DYRBYE NAESTED Casper 1996 DEN      
  27 151287 MILATA Jiří 2000 CZE T      
  52 151341 NOSEK Samuel 2001 CZE L      
  10 151289 NOVÁK Oskar 2000 CZE H      
  43 151268 NOVOTNÝ Lukáš 1999 CZE A      
  14 430802 PYJAS Pawel 1999 POL      
  51 151342 SAMOHEL Richard 2001 CZE L      
Nedokočili 2. kolo    
  32 6293323 CAVALLARI Marco 1999 ITA      
  35 250399 GUDMUNDSSON Bjorn Asgeir 1998 ISL      
  11 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B      
  38 700983 LASOK Adam 2001 SVK      
  8 151292 PROVAZNIK Adam 2000 CZE U      
  2 151186 STRAKA Jan 1997 CZE U      
  50 151346 VRABEC Ondřej 2001 CZE H      
Nestartovali v 2. kole    
  34 250234 GUDMUNDSSON Gisli Rafn 1986 ISL      
  25 6292024 ZANON Nicola 1996 THA      

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz