Home Závody a výsledky

Český pohár FIS 2018 - Špindlerův Mlýn

Disciplína Obří slalom Codex 5815
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu FIS
Datum 21.03.2018 Technický delegát Nutz Werner
Vypočtená penalizace 35.01 Aplikovaná penalizace 38.01
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 5 56557 FLORIANTSCHITZ Alisa 2001 AUT 1:05.34 1:09.62 2:14.96 38.01
2. 7 155962 SOMMEROVÁ Elese 2001 CZE A 1:06.61 1:08.65 2:15.26 40.19 100
3. 11 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 1:07.57 1:09.77 2:17.34 55.29 80
4. 20 56540 BENTZ Magdalena 2001 AUT 1:08.70 1:10.78 2:19.48 70.83
5. 9 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 1:08.17 1:11.64 2:19.81 73.23 60
6. 4 155809 ZAHÁLKOVÁ Tereza 1996 CZE B 1:08.82 1:11.08 2:19.90 73.88 50
7. 3 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 1:07.04 1:12.87 2:19.91 73.95 45
8. 2 255406 FRIDGEIRSDOTTIR Holmfridur Dora 1998 ISL 1:09.13 1:10.97 2:20.10 75.33
9. 21 255416 DAGBJARTSDOTTIR Katla Bjorg 1999 ISL 1:09.81 1:11.67 2:21.48 85.35
10. 1 56494 LASINGER Anna-Sophie 2000 AUT 1:08.87 1:12.63 2:21.50 85.50
11. 16 155883 KŘÍŽOVÁ Iva 1999 CZE Z 1:09.92 1:11.73 2:21.65 86.59 40
12. 13 56438 MOSER Simone 1998 AUT 1:11.32 1:11.46 2:22.78 94.79
13. 22 405188 DERKS Kiara 2001 NED 1:11.15 1:12.29 2:23.44 99.59
14. 24 255427 FRIDGEIRSDOTTIR Harpa Maria 2000 ISL 1:12.07 1:11.84 2:23.91 103.00
15. 18 155884 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K 1:12.08 1:11.84 2:23.92 103.07 36
16. 17 155909 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE H 1:11.80 1:13.03 2:24.83 109.68 32
17. 35 405189 HEIJDEMANN Roosmieke 2001 NED 1:13.22 1:11.86 2:25.08 111.50
18. 27 155950 VANICKÁ Veronika 2001 CZE L 1:12.56 1:13.72 2:26.28 120.21 29
19. 29 155868 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L 1:13.64 1:12.94 2:26.58 122.39 26
20. 23 155919 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T 1:12.37 1:14.24 2:26.61 122.61 24
21. 32 155963 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 CZE Z 1:12.37 1:15.66 2:28.03 132.92 22
22. 28 6295041 RIGATTI DI GRAZIA Mafalda 1998 ITA 1:13.43 1:15.66 2:29.09 140.61
23. 37 155964 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 1:14.31 1:14.85 2:29.16 141.12 20
24. 43 56544 FOEDERMAYR Christina 2001 AUT 1:14.36 1:14.89 2:29.25 141.78
25. 41 255419 KRISTINSDOTTIR Hjordis 1999 ISL 1:16.09 1:16.81 2:32.90 168.28
26. 39 155966 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE H 1:16.73 1:17.17 2:33.90 175.54 18
27. 42 255430 PALMARSDOTTIR DISON Snaedis Lif 2000 ISL 1:17.59 1:18.34 2:35.93 190.28
28. 30 155967 BALABÁNOVÁ Tereza 2001 CZE T 1:18.23 1:19.60 2:37.83 204.08 16
29. 33 155915 HRADILOVÁ Johana 2000 CZE H 1:18.49 1:19.66 2:38.15 206.40 15
30. 40 155905 KOTKOVÁ Eliška 1999 CZE E 1:19.72 1:18.84 2:38.56 209.38 14
31. 38 155965 LAIN Viktorie 2001 CZE H 1:20.92 1:20.58 2:41.50 230.73 13
32. 45 155934 PEKÁRKOVÁ Klára 2000 CZE B 1:24.74 1:22.41 2:47.15 271.75 12
33. 44 426188 RUSTA Fiona 1996 KOS 1:22.97 1:24.98 2:47.95 277.56
Nedokočily 1. kolo    
  36 705477 DERFÉNYIOVÁ Iveta 2001 SVK      
  6 155951 GAŠPARÍKOVÁ Klára 2001 CZE H      
  19 155877 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T      
  46 435444 MROZ Julia 2001 POL      
  12 56511 PILZ Lisa 2000 AUT      
  31 155944 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U      
  26 155912 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L      
  15 155899 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H      
Nedokočily 2. kolo    
  14 155880 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 CZE H      
  25 155923 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H      
  10 155848 NOVÁ Tereza 1998 CZE P      
  8 155866 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L      
Nestartovaly v 2. kole    
  34 155973 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A      

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz