Home Závody a výsledky

Český pohár FIS 2018 - Špindlerův Mlýn

Disciplína Obří slalom Codex 5816
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu FIS
Datum 22.03.2018 Technický delegát Nutz Werner
Vypočtená penalizace 34.27 Aplikovaná penalizace 37.27
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 12 56557 FLORIANTSCHITZ Alisa 2001 AUT 1:02.63 1:10.46 2:13.09 37.27
2. 8 155880 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 CZE H 1:02.13 1:11.15 2:13.28 38.67 100
3. 6 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 1:04.04 1:11.48 2:15.52 55.16 80
4. 14 155962 SOMMEROVÁ Elese 2001 CZE A 1:04.29 1:11.66 2:15.95 58.33 60
5. 19 56540 BENTZ Magdalena 2001 AUT 1:04.82 1:12.55 2:17.37 68.79
6. 15 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 1:05.17 1:12.72 2:17.89 72.61 50
7. 2 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 1:05.18 1:12.77 2:17.95 73.06 45
8. 5 155899 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H 1:05.00 1:14.38 2:19.38 83.59 40
9. 4 155909 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE H 1:05.65 1:14.35 2:20.00 88.15 36
10. 17 155883 KŘÍŽOVÁ Iva 1999 CZE Z 1:07.02 1:13.14 2:20.16 89.33 32
11. 18 155923 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 1:06.05 1:14.14 2:20.19 89.55 29
12. 21 405188 DERKS Kiara 2001 NED 1:05.12 1:15.43 2:20.55 92.20
13. 16 155809 ZAHÁLKOVÁ Tereza 1996 CZE B 1:06.70 1:14.28 2:20.98 95.37 26
13. 1 56438 MOSER Simone 1998 AUT 1:07.24 1:13.74 2:20.98 95.37
15. 11 155884 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K 1:06.97 1:14.30 2:21.27 97.50 24
16. 20 155877 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T 1:07.30 1:14.49 2:21.79 101.33 22
17. 26 255427 FRIDGEIRSDOTTIR Harpa Maria 2000 ISL 1:07.62 1:14.23 2:21.85 101.77
18. 9 56494 LASINGER Anna-Sophie 2000 AUT 1:07.15 1:15.20 2:22.35 105.46
19. 37 405189 HEIJDEMANN Roosmieke 2001 NED 1:08.37 1:14.32 2:22.69 107.96
20. 24 155912 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L 1:07.38 1:15.35 2:22.73 108.25 20
21. 30 155868 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L 1:07.90 1:16.39 2:24.29 119.74 18
22. 27 155792 HORÁKOVÁ Kateřina 1996 CZE H 1:08.42 1:17.44 2:25.86 131.30 16
23. 31 155973 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A 1:08.94 1:18.01 2:26.95 139.33 15
24. 36 155964 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 1:11.30 1:17.63 2:28.93 153.91 14
25. 40 155966 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE H 1:11.54 1:18.98 2:30.52 165.61 13
26. 32 155963 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 CZE Z 1:13.39 1:18.22 2:31.61 173.64 12
27. 28 6295041 RIGATTI DI GRAZIA Mafalda 1998 ITA 1:12.16 1:20.26 2:32.42 179.61
28. 42 255419 KRISTINSDOTTIR Hjordis 1999 ISL 1:13.04 1:19.98 2:33.02 184.02
29. 43 255430 PALMARSDOTTIR DISON Snaedis Lif 2000 ISL 1:13.41 1:22.92 2:36.33 208.40
30. 34 155967 BALABÁNOVÁ Tereza 2001 CZE T 1:13.52 1:23.55 2:37.07 213.85 11
31. 38 155915 HRADILOVÁ Johana 2000 CZE H 1:14.93 1:23.28 2:38.21 222.24 10
32. 46 426188 RUSTA Fiona 1996 KOS 1:17.71 1:25.15 2:42.86 256.48
33. 45 155900 ZELENKOVÁ Simona 1999 CZE L 1:16.52 1:26.50 2:43.02 257.66 9
Nedokočily 1. kolo    
  33 56544 FOEDERMAYR Christina 2001 AUT      
  7 255406 FRIDGEIRSDOTTIR Holmfridur Dora 1998 ISL      
  47 155934 PEKÁRKOVÁ Klára 2000 CZE B      
Nedokočily 2. kolo    
  23 255416 DAGBJARTSDOTTIR Katla Bjorg 1999 ISL      
  29 705477 DERFÉNYIOVÁ Iveta 2001 SVK      
  25 155919 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T      
  41 155905 KOTKOVÁ Eliška 1999 CZE E      
  39 155965 LAIN Viktorie 2001 CZE H      
  10 56511 PILZ Lisa 2000 AUT      
  35 155944 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U      
  3 155866 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L      
  22 155950 VANICKÁ Veronika 2001 CZE L      
Nestartovaly v 2. kole    
  13 155951 GAŠPARÍKOVÁ Klára 2001 CZE H      
  44 435444 MROZ Julia 2001 POL      

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz