Home Závody a výsledky

ODM - Čenkovice

Disciplína Vyřazovací závod Codex 7237
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu ZOM
Datum 30.01.2018 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo 3. kolo
1. 38 885404 PEROUTKOVÁ Barbora 2004 CZE A 35.98 34.69 34.86
2. 30 886067 ŠIŠKOVÁ Laura 2004 CZE A 36.37 35.78 35.12
3. 29 885353 MILATOVÁ Hana 2004 CZE T 36.40 36.25 35.72
4. 37 885214 KREISSOVÁ Tereza 2004 CZE T 37.70 36.16 36.06
5. 33 885079 SEMERÁKOVÁ Hana 2004 CZE L 37.73 35.54 36.12
6. 32 885199 JOANNIDU Niki 2004 CZE T 38.98 37.52 36.53
7. 23 885175 TRACHTOVÁ Valentýna 2004 CZE A 36.68 36.17 36.70
8. 35 885228 KOVÁŘOVÁ Jitka 2005 CZE L 37.42 36.54 36.75
9. 26 885131 JEDLIČKOVÁ Sára 2004 CZE A 36.62 36.90 37.14
10. 40 885056 PATOČKOVÁ Anna 2004 CZE L 37.70 36.44 37.39
11. 36 885119 TICHÁ Simona 2004 CZE A 37.68 37.38 37.64
12. 18 885212 BONIATTI Natálie 2005 CZE T 39.10 37.89 37.76
13. 21 885198 SLOVÁČKOVÁ Tereza 2004 CZE B 38.45 37.53 37.98
14. 22 885142 ŠOJATOVÁ Sandra 2004 CZE B 38.56 37.71 38.41
15. 31 885135 HLAVOŇOVÁ Lucie 2004 CZE B 37.85 37.91 38.48
16. 4 885321 ZRŮBKOVÁ Jana 2004 CZE Z 38.78 37.91 38.81
17. 8 885124 ZÍKOVÁ Eliška 2004 CZE P 38.27 37.94 -
18. 27 885638 ZLÁMALOVÁ Karolína 2004 CZE L 38.86 38.03 -
19. 20 315436 MESSNEROVÁ Lucie 2004 CZE H 38.80 38.06 -
20. 5 755305 MATOUŠOVÁ Štěpánka 2005 CZE C 39.50 38.15 -
21. 28 885473 SMOLÍKOVÁ Natálie 2005 CZE L 38.97 38.47 -
22. 34 885149 ZEMANOVÁ Nicole 2005 CZE P 37.67 38.71 -
22. 25 885191 KABÁTNÍKOVÁ Viktorie 2005 CZE L 39.24 38.71 -
24. 24 885185 FUCHSOVÁ Barbora 2004 CZE Z 39.02 38.76 -
25. 14 885950 KUMPRECHTOVÁ Kateřina 2004 CZE J 39.01 38.95 -
26. 1 885880 HRUŠKOVÁ Lucie 2004 CZE E 40.25 39.01 -
27. 10 755408 ŘEHOUŠKOVÁ Amálie 2004 CZE C 39.04 39.49 -
28. 13 885002 MALCOVÁ Natálie 2004 CZE J 40.07 40.04 -
29. 6 885697 EICHERTOVÁ Kristin 2005 CZE M 40.14 40.25 -
30. 7 505924 BORŮVKOVÁ Lenka 2004 CZE U 39.82 40.57 -
31. 17 885384 MAZÁKOVÁ Michaela 2005 CZE M 40.96 - -
32. 19 885168 SOUKUPOVÁ Natálie 2005 CZE K 41.42 - -
33. 9 885467 FISCHER Barbora 2004 CZE J 42.11 - -
34. 11 885169 KRAJNÍKOVÁ Valentýna 2005 CZE K 42.17 - -
35. 12 885204 RÁBOVÁ Tereza 2004 CZE E 42.37 - -
36. 15 885965 SOBOTKOVÁ Dorota 2004 CZE E 42.68 - -
37. 2 885166 ŠTÍPKOVÁ Lucie 2005 CZE K 42.96 - -
38. 3 885682 TUPCOVÁ Klára 2004 CZE A 43.24 - -
39. 16 755705 DOSTÁLOVÁ Anna 2005 CZE C 46.14 - -
  39 415509 KYSELOVÁ Adéla 2004 CZE L DNQ - -

DNQ - závodník příslušné kolo nedokončil nebo v něm nestartoval

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz